Matiz M200 už nejen Studie

Moderátor: Blue Lanos

Líbí?

Ano.
19
83%
Ne.
0
Žádná hlasování
Předchozí je hezčí.
4
17%
 
Celkem hlasů: 23

Kaufik.
Příspěvky: 23
Registrován: úte pro 14, 2004 15:37
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Matiz M200 už nejen Studie

Příspěvek od Kaufik. »

12.ledna 2005 se rozjela v Korei výroba Nových Matizů

Obrázek

a M3X se teda dostal do výroby

Obrázek

u nás si na Matize 3 počkáme až do konce května 2005

Obrázek

bude také tak úspěšný jako současný Matiz?

Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Mne se libi moc, akorat na tom obrazku to vypada, ze ma strasne maly kolecka v te velke dire. To je trosku srandovni, jinak super...uz vapada trosku mohutnejsi...moc by se mne libil, ale ta cena bude asi dost vysoka, tak si zase pockam tak 4 roky :lol: :lol:
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Re: Matiz M200 už nejen Studie

Příspěvek od jakub »

Kaufik. píše: M3X se teda dostal do výroby
je to pekny, kazdopadne m3x jak si ho pamatuji v modrem provedeni mel daleko lepsi predni svetla

jak rika robert, kola pusobi docela mala - ted je otazka, jestli je to "klam" ve vztahu k velkym blatnikum nebo jestli v korei neudelali krok zpet k 12ti palcum

kazdopadne alu-kola todle jisti a snad blatniky dovoli trosku benevoletnejsi pristup k rozerum ;)

jsem zvedavy, jestli uz konecne v teto verzi udela automobilka krok k trosku ostrejsi verzi jako existuji ostrejsi verze nakupnich tasek u konkurence ;)
Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

trosku mi to pripomina citroena
Nubira SE 1,4 16V
Orlando 1,8
rossi
Příspěvky: 18
Registrován: čtv říj 21, 2004 09:48

Příspěvek od rossi »

A mne se libi jenom Matiz I ,ale nejen proto ze ho mam doma ;) :lol:
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Je to pekne auticko. LEn ma stve, ze sa zacinaju tieto male auta na seba strasne podobat. Som zvedavy, aky charakteristicky znak bude pre novy chevrolet/daewoo pre Europu.
Inac mi trosku pripomina tusim... Kalosa?
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Jojo, zepredu to Kalosa trosku pripomina... 8)

Kazdopadne by to chtelo, jak rika Jakub, nejaky ostrejsi motory..kdyz si vemete, ze Opel Corsa z 95 roku je 1,5, tak jestli Matz zustane jen u litru, no nevim nevim... :( Podle mne by byla idealni treba 1,4. To uz by mohlo celkem slusne slapat, vzhledem k tomu, ze je Matiz tak lehkej a navic by se to nemuselo tak tocit, tudiz by ten motor nedostaval takovy kapky.. :lol:
Jasne, ja vim, ze Matizek neni na nejaky zavodeni, ale obcas se ty kobylky pri nejake situaci shodi... :lol: :lol: :lol:
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Mi se líbí a už se těším až ho uvidím naživo. Ty fotky můžou dost zkreslovat, často jsou retušované. Na poslední fotce z boku je 100% "snížený". Kola jsou určitě 13", zkreslují to mohutné lemy blatníků. 15" se vlezou určo, když M3X měl 16". Světla jsou jiné než u M3X, to bylo zcela jasné, že do série se nedostanu xenony s ledkovými angel eyes. Přesto vypadají pěkně. Prospěje jim přelakování chromovaného plastu vně paraboly na černo :) . Osobně jsem moc zvědav na techniku. V SM psali, že je to facelift (zhruba v rozsahu Fáčko -> Felda), což by nasvědčovalo, že se dole moc nezměnilo... Uvidíme. Už se těším.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Nevypadá špatně,nyní ještě záleží na ceně a jakou má výbavu.Za minimum bych považoval provedení z roku 1999 Matíze SE a cena by neměla přesáhnout 180000 Kč,jinak nebude tak úspěšný jako když se začalo Daewoo Matíz dovážet k nám v 1998.Budou tu již podobná auta z Kolína,což bude velká konkurence.Uvidíme!!!!
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Líbí, líbí , akorát se mi zdá , že má o hodně víc skosený zadek než současný I a II Matiz. Nebude to znát na prostoru pro hlavy sedících vzadu ?
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Me se teda libi. A k tomu prostoru vzadu, je mozny, ze udelali predek vyssi nez byl u puvodniho Matese (aspon tak bych to cekal).
Uživatelský avatar
Loobo
Příspěvky: 172
Registrován: čtv zář 09, 2004 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvek od Loobo »

Už vím, co si budu přát za maturitu :lol: :lol:
Sem jen zvědav na tu cenu...
Červený Matiz 0.8 CD (dual airbag, ABS, posilovač, stylový interiér, zadní kšilt, atd. )
Adrian
Příspěvky: 26
Registrován: stř úno 02, 2005 08:49
Bydliště: BA

Chybaju mi okruhle oci

Příspěvek od Adrian »

neviem, ten trend smeruje k hranatejsim liniam, no nemozem za to, mne na matizkovi sa pacia hlavne gulate lampy (to bol jeden z dovodov, preco manzelka chcela radsej Matiza ako Fabku). Pre mna vyzorovo idalny bol Matiz II, ale aj I. je jednicka. Tieto Matizy boli jedinecne, ale tento novy sa zaraduje medzi bezne ine v tejto kategorii. Nie je skaredy, ale predchadzajuce boli perfektne!
Kaufik.
Příspěvky: 23
Registrován: úte pro 14, 2004 15:37
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kaufik. »

UPOZORNĚNÍ

Matiz II ... NEKONČÍÍÍÍÍ ... Dále
Chevrolet Matiz clasic

a nový Matiz nebude Matiz ale

CHEVROLET SPARK
nebo tak nějak.
Naposledy upravil(a) Kaufik. dne pát bře 18, 2005 15:19, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Miloš
Příspěvky: 102
Registrován: pon zář 06, 2004 10:34
Bydliště: chomutov

Příspěvek od Miloš »

Je to velice pěkné 8)
New Spark LS 2011 oranž.metla 1000km :-))[
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“