Polícia na cestách...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Polícia na cestách...

Příspěvek od simone »

ppp úplná pravda. minule som bol v nemecku a aj porsche predomnou v dedine šlo len 50 ajked pred ním nebol nikto. To asi na slovensku neuvidím. :lol:
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Reklama
 

pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Polícia na cestách...

Příspěvek od pekrtek »

V pátek večer jsem jel s tramvají a mezi Senovážným náměstím a Hlavním nádražím mě začalo zleva předjíždět policejní auto. Ten úsek může být tak 200m dlouhý a jel jsem tak 35 km/hod. Předjel mě těsně před křižovatkou s Opletalovou ulicí a pak mi to před tramvají švihl vpravo do Opletalky. Co pak chtějí od obyčejných řidičů?
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Polícia na cestách...

Příspěvek od Petr S. »

simone píše:ppp úplná pravda. minule som bol v nemecku a aj porsche predomnou v dedine šlo len 50 ajked pred ním nebol nikto. To asi na slovensku neuvidím. :lol:
Jaj tak toho bych se chtěl na Slovensku dočkat i já. Protože to co se děje u vás na silnicích snad není ani v Čechách. V obci na 50 mě předjíždí do zatáčky na dvojité plné dodávka!!!!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Polícia na cestách...

Příspěvek od PETO »

:( No o niektorých vodičov v Poprade račej pomlčím . -P :(
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
feejay
Příspěvky: 227
Registrován: stř úno 04, 2009 13:40
Bydliště: NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: Polícia na cestách...

Příspěvek od feejay »

Petr S. píše: Jaj tak toho bych se chtěl na Slovensku dočkat i já. Protože to co se děje u vás na silnicích snad není ani v Čechách. V obci na 50 mě předjíždí do zatáčky na dvojité plné dodávka!!!!

...eej, ale tento bol Váš !! :twisted: :PP: (fotene telefonom z Leganzy -i )

Obrázek[/url]
ex Leganza ´98

predtym Škoda 105L, Škoda 120 GLS, Škoda 120L, Škoda reči...
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Polícia na cestách...

Příspěvek od smire666 »

-i :lol: ešteže vie, že má smerovku ( a to je už úspech ). Priznávam sa, keď vidím v zrkadle oktávku ( resp. superba ), hneď zvýšim pozornosť bez ohľadu na to odkiaľ je...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Polícia na cestách...

Příspěvek od Serpico »

...inu feyaay to jsou " nadlidi " pro ty nic neplatí ani zákony a ty jim narušuješ jejich " soukromí " tím, že zveřejňuješ na webu jejich RZ :lol: , jinak ve švýcarsku si jeden majitel lepší káry v ceně miliónů natočil jak jede 270 km / hod na videu i se záběrem tachometru a umístil to na web aby se pochlubil, policie ho vyhledala a káru mu zabavila i s několikaletým zákazem řízení, inu jiný kraj, jiný mrav

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
feejay
Příspěvky: 227
Registrován: stř úno 04, 2009 13:40
Bydliště: NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: Polícia na cestách...

Příspěvek od feejay »

Tak tak ... inak zaber vznikol na zlatomoraveckej "ceste smrti", ktora vsak cestou smrti podla mna vobec nie je.. Tu sirokansku a prehladnu cestu jednoducho nemozno vinit za to, ze pri 160 Km/h a riskantnom predbiehani jednoducho zvysuje statistiky nehodovosti ... Nikdy som sa tam z vlastnej viny nedostal do koliznej situacie a chodievam tadial uz roky.. staci ist predpisovo.. bohuzial pri 90-tke tam ostatnym zavadziam, ale vobec mi to nevadi ;) Chvalabohu to ako tak vyriesila dialnica -i
ex Leganza ´98

predtym Škoda 105L, Škoda 120 GLS, Škoda 120L, Škoda reči...
paul08
Příspěvky: 120
Registrován: čtv pro 23, 2010 03:04
Bydliště: okr.NZ

Re: Polícia na cestách...

Příspěvek od paul08 »

Prosim Vas chlapi,toto je este v pohode.Este pred kupou Nexie som mal Skodu 110,ale to bolo auto na ktorom som bezne jazdil viac ako 100km/h,bolo v perfektnom stave trocha tuningu a bezne som predbiehal Favority a Felicie,ale to je o inom,no a samozrejme skoro pri kazdej ceste oproti mne stale predbiehali majitelia roznych spominanich zn.aut,lebo vydeli pred sebou hnilu sunku,ktora ide asi max.80km/h.Ale ja idem 100km/h a sup na poslednu chvilu sa len stihol zaradit predomnou.Ja samozrejme som neuhol na bok,ale som este aj mikol volantom na nich,ked sa zaradoval tesne predomnou.Z odstupom casu si clovek az teraz uvedomi,ze to mohlo mat fatalne nasledky a pochovavat by ma museli aj z autom :lol: :lol: :lol: Toto iste sa deje aj z Nexiou,ale uz nie tak casto.Na Nubire mozno 2 krat,mozno preto ,ze auto vyzera trosku masivnejsie a maju niektory Sumacherovia respekt. :D
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Polícia na cestách...

Příspěvek od tomask »

paul08 píše:Prosim Vas chlapi,toto je este v pohode.Este pred kupou Nexie som mal Skodu 110,ale to bolo auto na ktorom som bezne jazdil viac ako 100km/h,bolo v perfektnom stave trocha tuningu a bezne som predbiehal Favority a Felicie,ale to je o inom,no a samozrejme skoro pri kazdej ceste oproti mne stale predbiehali majitelia roznych spominanich zn.aut,lebo vydeli pred sebou hnilu sunku,ktora ide asi max.80km/h.Ale ja idem 100km/h a sup na poslednu chvilu sa len stihol zaradit predomnou.Ja samozrejme som neuhol na bok,ale som este aj mikol volantom na nich,ked sa zaradoval tesne predomnou.Z odstupom casu si clovek az teraz uvedomi,ze to mohlo mat fatalne nasledky a pochovavat by ma museli aj z autom :lol: :lol: :lol: Toto iste sa deje aj z Nexiou,ale uz nie tak casto.Na Nubire mozno 2 krat,mozno preto ,ze auto vyzera trosku masivnejsie a maju niektory Sumacherovia respekt. :D
Kdyby jsi tohle udělal mě, tak ver tomu že bych si to stebou pěkně vyřídil. Nemám rád takové lidi (blbce), který si myslí jak jsou chytří.
Já osobně za volantem neohrožuji jiné debily, pokud mě někdo riskantně předjíždí tak mu uhnu (nebo jedu stejně plynule) a nedělám mu problém, pokud se chce zabít jeho věc. To co píšeš ty je pěkná hloupost a úbohost, stěžovat riskujícim řidičům předjíždění.
Řidič který riskuje rychlou jízdou, nepočíta stím že mu nějaký chytrák bude schválně zrychlovat nebo nedej bůh ještě vybočovat a dělat naschvály.
Počkej až budeš jednou někam spěchat a nějaký podobnej chytrák tě takhle pošle do příkopy.
Skus nad tím popřemyšlet, pokud to tvoje ego dovolí.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Polícia na cestách...

Příspěvek od alvin »

sťažovať taký manéver som nikomu nesťažil aj v záujme svojej bezpečnosti,som takému bláznovi umožnil ten riskantný manéver dokončiť,ale nejakým signálomči gestom dal mu najavo čo si o ňom myslím :twisted: :twisted:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
paul08
Příspěvky: 120
Registrován: čtv pro 23, 2010 03:04
Bydliště: okr.NZ

Re: Polícia na cestách...

Příspěvek od paul08 »

Pozor,ked niekto tesne pred tebou zacne obiehat,lebo si mysli,ze to stihne preto,lebo je to S 110,je totalne neprofesional,lebo zasada obiehania je vediet odhadnut to obiehanie a nie sa spoliehat na oprotiiduce auto ci sa uhne!!!Ja sa neuhybam,len v krajnej nudzi a ked to nestihneme tak smola!!!A to si uvedomujem!!!Nikdy,ale nikdy sa nemozes spoliehat na oproti iduce auto,ja tak neobieham,lebo viem,ze sa tak nema a je to neprijemne aj pre protiiduce auto.A potom,skus obiehat na kamion,ktory sa nema kam uhnut a zostava mu len brzdit a tym padom ho obmedzujes a to je u nas priestupok. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Polícia na cestách...

Příspěvek od Serpico »

...to paul08 nechme stranou shade 100 - 130, to je jenom komplex, taky jsem ji měl kdysi, ty je jeden profesionále :lol: , všechny dosud vydané vyhlášky vždy ukládali povinnost zabránit případné nehodě bez ohledu na její zavinění, ...jo stalo se mi tak jako určitě i všem tady několikrát musel jsem zajet na krajnici a zpomalit, protijedoucí vozidlo neodhadlo předjížděcí moment ale vešli jsme se nakonec, nakonec mi i poděkoval pokynutím ruky i to jsme stihli, neomlouvám však v žádném případě " piráty " ale chybovat může každý i Ty. Ani nikoho nechci poučovat, tedy už vůbec né Tebe, měl jsem k tomu několikaletou příležitost v AŠ jako učitel v celém rozsahu. I Trebišovský si půjde sednout za " vyučování " v silničním provozu a to je dobře ( probržďování v levém pruhu dálnice ), ten manažer co nahnal na dálnici auto mimo už sedí. Nicméně jak píše Tomask měl jsi kliku, nikdo Tě dosud neprofackoval a do ničeho jsi se nenamočil.

Mějte se fajn a ...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Polícia na cestách...

Příspěvek od tomask »

Plně souhlasím s tím co napsal Serpico, nejde o nějaké poučování,ale spíš o to aby jsme si pokud se dostaneme do takové situace nedělali problémi. Já byl v situaci kdy jsem uhýbal autu a jak píše Serpico, taky mi řidič děkoval.
Dokonce sám jsem se dostal do situace kdy jsem potřeboval uhnout a byl jsem rád že jsem projel ve zdravý.
Taková situace člověka hodně poučí a srazí mu hřebínek :PP:
Carthell Prg
feejay
Příspěvky: 227
Registrován: stř úno 04, 2009 13:40
Bydliště: NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: Polícia na cestách...

Příspěvek od feejay »

Ja som tak nejak od prirody stavany na nepredbiehanie. Ja ked nevidim pred sebou naozaj istotu 300 metroveho vyhladu, pripadne ak predchadzane auto nejde fakt veelmi pomaly, tak skratka nepredbieham. Viem, ze tym predbiehanim vacsinou ziadny cas neusetrim.. okrem toho moja Leganza mala mizerny motor a vobec netahala, 1.2 vo Fabii na tom nie je o nic lepsie, ale aspon sa ho nemusim bat vytocit na 5 tisic a predbehnem v pohode. Mozem svatosvate odprisahat, ze sa nepamatam na situaciu, ze by sa mi muselo nejake auto uhybat. Mozno ak dostanem do ruky nejaky poriadny motor, co tahat bude, zmenim sa na cestneho pirata, ktovie :mrgreen:
ex Leganza ´98

predtym Škoda 105L, Škoda 120 GLS, Škoda 120L, Škoda reči...
Odpovědět

Zpět na „POKEC“