Palivové čerpadlo

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Mne povedali v servisu,ze stoji priblizne 7.000 Sk. A ceski kolegovia,nezabudajte ze CZ a SK je rozdiel 1,29! Takze minimalne 5.000 Sk u nas to bude stat s robotou. A volil by som radsej original,aj ked trosku drahsie.
Ivan z DS - napis mi prosim kontakt na ten byvaly servis Daewoo v DS. Dakujem.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Dnes rano som sa definitivne vypiekol rano pri startovani cestou do prace! Motor 4-krat zdochol,potom som ho 3 minuty startoval,nakoniec sa nejako chytil. Mam auto doma 3 dni zo servisu po GO! Uz nemam slov,cerpadlo stoji 4979,- Sk s DPH. V servise nemaju ako zmerat tlak cerpadlo...
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

mas to v zaruke, takze sup nazad do servisu
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Sef servisu mi je ochotny vymontovat a pozicat svoje cerpadlo z Espera,aby sme definitivne zistili pricinu a aby som neplatil zbytocne za cerpadlo ked nepozname dovod. Viac uz vraj pre mna nedokazu urobit,aj ked doteraz som s cerpadlom problem nemal a auto som mal 3 tyzdne v servise kvoli inym veciam!
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Bez změření tlaku se to dá zjistit jedině výměnou za nové a uvidíš ;)
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

Rado kolko si vysolil za GO.Ak to nie je tajomstvo. :lol:
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Radoslav Hološka píše:Sef servisu mi je ochotny vymontovat a pozicat svoje cerpadlo z Espera,aby sme definitivne zistili pricinu a aby som neplatil zbytocne za cerpadlo ked nepozname dovod. Viac uz vraj pre mna nedokazu urobit,aj ked doteraz som s cerpadlom problem nemal a auto som mal 3 tyzdne v servise kvoli inym veciam!
Ano to je jediný možný zpusob,když nemůžou změřit tlak.Tak to zkuste a uvidíš.A ještě koukni na ten zpětný ventilek jestli náhodou(i když je to asi blboet)není problem v tom.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Kaso GO stala 24 litrov. Polovicu som platil ja a polovicu servis,nakolko robili niektore veci na 3-krat...
Palikx,dufam,ze to nebude ten spatny ventilek,on naco vlastne sluzi? Ved je uplne novy,ide tichucko,neklepe,takze snad to nebude nim. Inac by ma porazilo...
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

Teraz este investujes do cerpadla.Za 30 litrov si mohol kupit dovezenu NEXIU a vymenit cely motor.Tak by som to riesil ja.A este by bolo kopec nahr.dielov na predaj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Dede
Příspěvky: 314
Registrován: ned úno 27, 2005 15:22
Bydliště: Košice

Příspěvek od Dede »

..hej, aj mne uz dosiel benzin... isiel som dlhsi cas do kopca a hore zrazu skapalo. Nalial som 6,5 litra a ,no motor nenaskocil ani o dve hodiny.Auto som dotiahol domov a na druhy den rano naskocilo v pohode. Auto bolo potom v servise a technik konstatoval ze este raz sa to zopakuje tak cerpadlo pojde pravdepodobne do prdelky ...
DAEWOO NEXIA DOHC 1996- moje 1. osobné motorové vozidlo
CITROEN C4 Seduction 2010
Hyundai SANTA FE -T 2,4 16V 2006
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

kaso píše:Teraz este investujes do cerpadla.Za 30 litrov si mohol kupit dovezenu NEXIU a vymenit cely motor.Tak by som to riesil ja.A este by bolo kopec nahr.dielov na predaj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A poznas povod a stav dovezeneho auta? Ked sa stane to co mne? Tak mam vsetko NEW a poznam,co som kde menil. Dovezene ano,ale nie za 30. Za dovezene by som dal najviac 15. Ved u nas sa predavaju Nexie za 95000 neodhlasene!
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

pri aute nad 7-8 rokov sa fakt neoplati spekulovat a treba to predat. ja mam momentalne tiez taku naladu ze nexia pojde "o dom dalej"
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

Rado ja autam ktore maju GO neverim.Mal som 200 konove MITSHUBISHI GO robili v Rakusku a stale sa doslova sralo.Nakoniec bolo s toho dobre auto ale to az po 6 mesiecoch neustaleho ladenia a nastavovania.Po tomto case ked auto slapalo perfektne som isiel do Trencina na pocitac na kontrolu pocitaca.A hadaj co sa stalo Zadreli mi Motor priamo na zdvihaku. :(
Olda

Příspěvek od Olda »

cauec, čerpadlo stojí 3500kč( pokud je to orig. walbro jinak s nechá sehnat bez koše bosch za 1500 8) ), s LPG mě to taky potkalo :?
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“