zvysenie podvozku

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Rasťo
Příspěvky: 97
Registrován: sob říj 22, 2005 10:59
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rasťo »

tarky píše:Ja ich mám niečo cez 2 roky a bez problémov, stále tie isté.
To je skvele. Dnes som zakupil. Ked sa umudri pocasie, vrazim ich tam.
Espero 1,5; LPG; r.v.:1996
Reklama
 

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: zvysenie podvozku

Příspěvek od ppp »

trosku ozivim staru temu

dnes som menil predne ramena, kvoli silentblokom a capom, a kedze som to stihol este dopoludnia, tak som popoludni zacal robit blbosti a supol som pod zadne pruziny gumene vyvysujuce podlozky z allegra. Maju 3cm, origo maju 0.5cm. usel som uvolnit aj tlmice a aj tak som ich tam ledva napratal. Menil som ich hlavne preto, aby som si vyskusal ako to bude vyzerat ked bude zadok vyssie ako predok. Vpredu mam totiz pod pruzinou gumu zo skodovky 120, ktore ma cca 1cm. Origo som bud nemal alebo bola tenka ako folia, pretoze mi pred par rokmi pri vymene tlmicov z misky nieco vypadlo ale to mohla byt aj olupana farba z pruziny.

Vzadu som mal nie esperacke pruziny, ktore maju na konci zaverny zavit zo zuzeneho drotu ale nejake zosilnene, ktory maju zaverny zavit len taky odflaknuty a z rovnakeho drotu ako celu pruzinu. Ale aj tak bol zadok cca o 1cm nizsie nez predok. Takze teraz bude cca 1 az 2cm vyssie :). Ale kedze povodna podlozka pod pruzinu vzadu bola preseknuta pruzinou az na kov, predpokladam, ze aj do tychto podloziek sa pruzina kus zaryje, takze po par jazdach si to kusok sadne. Len dufam, ze pruzina gumeny klobuk uprostred podlozky neufakli a nevyleti z lozka.

Mimochodom, s novymi origo ramenami s origo silentblokmi sa mi vidi ze auto sedi na ceste o kusok lepsie nez s neorigo 3rocnymi silentblokmi, ktore uz parkrat z ramena vybehli a aj teraz mali taku tendenciu. Stare gulove capy neboli origo, ale je fakt, ze volu nemali aj ked su uplne vyschnute, a to u mna najazdili 120tkm. Nove su ctr, cize vlastne origo, tak dufam ze vydrzia aspon rovnako dlho.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“