Katalyzator

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
rolt
Příspěvky: 103
Registrován: čtv bře 05, 2009 17:31
Bydliště: Bytca

Katalyzator

Příspěvek od rolt »

Poradte aky univerzalny katalyzator na moju nubiru 1,6 rv98 sedan za nizsiu cenu.
Reklama
 

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Katalyzator

Příspěvek od ppp »

ja som dal na otcovu nubiru tento:
http://www.evyfuk.cz/zbozi/290004%20KOV/
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Katalyzator

Příspěvek od HusarJan »

To máš jedno daj tam ten najlacnejší :D len treba zachovat priemer vetší trocha može byt ale menší už nie bola by potom strata výkonu ;)
Uživatelský avatar
tatřík
Příspěvky: 80
Registrován: pon dub 11, 2011 07:48
Bydliště: Heřmanův Městec, okr. Chrudim

Re: Katalyzator

Příspěvek od tatřík »

Můžeš kouknout sem - http://www.primavyfuky.cz/vyfuky/DAEWOO ... /02790002/

Já tam objednal total celý výfuk i s katem, přišlo to bez problémů. Jediná drobnost byla, že se musel upravit jeden závěs na zadním dílu výfuku. Jinak to sedí krásně. Teď je otázka, jak dlouho to vydrží, ale dali mi záruku 3 roky.
Uživatelský avatar
silencercze
Příspěvky: 34
Registrován: pát kvě 08, 2009 12:52
Bydliště: Východní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Katalyzator

Příspěvek od silencercze »

Tak už mi taky drnčí katalyzátor, bude třeba ho vyměnit. Na té stránce jak jsi posílal jsi koupil ten JMJ? Zbytek výfuku mám relativně v pořádku, jde mi jen o to jak to mají vyrobené aby to správně sedělo. Potřebuju to snad na max. dva roky. Nemáte třeba někdo zkušenost s vykucháním vložky z katu u Nubiry a ježděním bez ní?
Daewoo Nubira II 2002 1,6 76kW
Uživatelský avatar
tatřík
Příspěvky: 80
Registrován: pon dub 11, 2011 07:48
Bydliště: Heřmanův Městec, okr. Chrudim

Re: Katalyzator

Příspěvek od tatřík »

Zdar, jo, koupili jsme ten JMJ a s ohledem na to, že jsme měnili i všechno okolo, tak to sedlo, takže do origo trubek nevím, ale když jsem to porovnával se starými díly, tak to vypadalo všechno stejně, tak by to tam snad šlo bez problémů. Jinak s tím jezdíme cca měsíc a zatím v tom díra není ...
rolt
Příspěvky: 103
Registrován: čtv bře 05, 2009 17:31
Bydliště: Bytca

Re: Katalyzator

Příspěvek od rolt »

tatřík píše:Můžeš kouknout sem - http://www.primavyfuky.cz/vyfuky/DAEWOO ... /02790002/

Já tam objednal total celý výfuk i s katem, přišlo to bez problémů. Jediná drobnost byla, že se musel upravit jeden závěs na zadním dílu výfuku. Jinak to sedí krásně. Teď je otázka, jak dlouho to vydrží, ale dali mi záruku 3 roky.
Tak som ho vymenil.Dodali mi len matky,ale sroby som nejake doma nasiel.Je otoceny asi o 80 stupnov,neviem preco tie priruby nan tak navarili,hlavne ze sa nedotyka podlahy. Dnes som bol na emisnej a v poriadku,bez problemov.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Katalyzator

Příspěvek od ppp »

ten z mojho zdroja pasoval perfektne, len bol trochu mensi ako origo ale to je bezna prax
vlastne nepasoval, niektora z prirub ale neviem ci na kate alebo priliehajucich dieloch bola prehnuta do luku, takze museli ist dve tesnenia a aj tak sa pilovalo a brusilo nez to prestalo fukat
rolt
Příspěvky: 103
Registrován: čtv bře 05, 2009 17:31
Bydliště: Bytca

Re: Katalyzator

Příspěvek od rolt »

Vyhrala cena,aj ked su asi rovnake z oboch zdrojov. Teraz by som rad hodil spat stary a novy pouzil o 2 roky,ale pri vybijani srobov som ohol priruby,neviem ci ich narovnam. Ktovie aku zivotnost ma tento kat ked ma s cestou,tesnenim,6 medenymi matkami vysiel na 85E.
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“