co ma dnes potešilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
sk.kk
Příspěvky: 67
Registrován: čtv led 21, 2010 22:13
Bydliště: Kežmarok

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od sk.kk »

HusarJan píše:Moc sa na to nepripravovali ,že sa to všetko odohráva unás :D už to ani nesledujem a ked prehráme tak budem držat Cechom :D
No ja asi manželke... :lol:!!!
Chevrolet Aveo 1,2 Hatchback 5 dv 62,6 kW, 16 ventil, siva Urban
Chevrolet Cruze LT Plus 1,6 16V, 124k, Biela Summit
Reklama
 

Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Iacobus »

Potešilo ma, že jedna generácia slovenských hokejistov ktorá sa už naučila dokonale spievať českú hymnu odchádza. :PP:
A možno sa dočkáme, že príde generácia ktorá českú hymnu poznať nebude a umožní nám zahulákať si aj tú našu. :lol:

.......My sme doma, my sme doma, my sme doma !!!
PARDON.....
.......My sme tu doma, my sme tu doma!!!
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

Já to zas tak tragicky nevidím a ani neřeším. Nejdůležitější když vyhraje někdo od nás (z bratru čechů či slováků) nežli nějací cizáci -i :PP:
Osobně fandím jak naším tak i vaším , takže beru to jak to je :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Serpico »

...tak mě potěšila výhra nad sbornou v den jejich " pobědy " ale to co včera předvedli odpovídá jenom rusům, mám na mysli fauly toho hovada ( to není ani hokejista a už vůbec né člověk anebo jenom rus...), v současnosti to vlastně zaváděj i v NHL, tam se dříve sice prali ale bylo to víceméně na efekt pro diváky...

inu mějte se fajn a admini nechť mi prominou, to není můj styl, nadávat ale prostě neubránil jsem se...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od tomask »

Serpico píše:...tak mě potěšila výhra nad sbornou v den jejich " pobědy " ale to co včera předvedli odpovídá jenom rusům, mám na mysli fauly toho hovada ( to není ani hokejista a už vůbec né člověk anebo jenom rus...), v současnosti to vlastně zaváděj i v NHL, tam se dříve sice prali ale bylo to víceméně na efekt pro diváky...

inu mějte se fajn a admini nechť mi prominou, to není můj styl, nadávat ale prostě neubránil jsem se...
V zákrocich rusáka jsem žadem faul neviděl. To že je o 30 kg těžší neznamená že fauloval když od něho bábovky lítali. Zákroky mněl číste jenom česi v tom viděli faul. Nic ve zlém ale faul to není a proto ho ani nepotrestali. Rozhodčí neměl potlehnout tlaku. Rozhodně gratulace, jako slovák fandím slovákům a hned potom čechum. Takže držím palce nech je to letos opět zlato -i když už to naši posrali -P
Carthell Prg
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od V.Brousek »

:shock: tomask, skoč jsi na oční, protože to byl likvidační zákrok. Surovost prvního stupně. :shock:
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Hanzy »

Rovnez jsem nevidel nic spatneho na zakrocich jen jak napsano proste nasi litali jak spunti od nej :D
tomask - ty si taky krizovatka no to me poser :D kua my tady na valassku asi budem stavet strelnici misto byvale celnice na slovaky nebo tady maji jen zlodejske vyjezdy a posledni dobou jsem na ne cim dal vic vysazeny!!!
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Iacobus »

Je pravda, že išiel do toho zbytočne tvrdo a nad rámec toho čo bolo nutné na dohratie súboja. Osobne si ale myslím že to bolo čisté telo a strieľajúci hráč takýto následný atak obvykle musí očakávať. Podstatný je fakt, že tam kde má Rachúnek hlavu, má Artuchin rameno a hlavne keby mal riadne upevnenú helmu,nebolo by tej krvi a nebolo by toľko emócií. Zrazil by sa s vlakom, postavil sa, otriasol a pri najbližšej príležitosti by ho zostrelil na revanš on.
Krv do športu nepatrí a je to vždy nepríjemné. Tak ako dnes ten mŕtvy cyklista na Giro....bŕŕŕŕ. :(

Ale toto ma nepotešilo, to fakt nie. -P
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od tomask »

V.Brousek píše::shock: tomask, skoč jsi na oční, protože to byl likvidační zákrok. Surovost prvního stupně. :shock:
Oči mám v pořadku, ale ty asi nerozumíš hokeji. Likvidační zákrok, surovost prvního stupně - skus si to ještě jednou prohlednout a pak napiš něco objektivného.
Hlavní je že vyhrali a že zítra vyprovodí domů Amíky.
Carthell Prg
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Iacobus »

"my tady na valassku asi budem stavet strelnici misto byvale celnice na slovaky nebo tady maji jen zlodejske vyjezdy a posledni dobou jsem na ne cim dal vic vysazeny!!!"

Hanzy
Až vystrieľaš všetkých Pražákov, dieslákov a Slovákov, dojdi prosím aj na východné Slovensko, máme tam pre teba veľa práce ešte s jednou minoritou.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od milosh »

:lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od conpet »

A potom to vezmi Hanzy do Nového Bydžova a cestou zpět přes Josefov, tam je taky pořád tma :x
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Hanzy »

Iacobus píše:"my tady na valassku asi budem stavet strelnici misto byvale celnice na slovaky nebo tady maji jen zlodejske vyjezdy a posledni dobou jsem na ne cim dal vic vysazeny!!!"

Hanzy
Až vystrieľaš všetkých Pražákov, dieslákov a Slovákov, dojdi prosím aj na východné Slovensko, máme tam pre teba veľa práce ešte s jednou minoritou.
Hele nezvelicuj to a neprekrucuj tady ten problem je doopravdy kdyby tobe ukradli auto za 200 litru a kazdou chvili si je videl nebo slysel jak delaji zlodejske najezdy nebo se ti gorily pohybujou po zahrade a vyhlizeji co cornout a vydesily mladou jak byla sama doma s malou atd. tak na to budes mit taky jiny pohled.V nekterych odlehlych mistech tady maji lidi strach polozit i neco na zahrade nebo jim to pokradli!Policajti jsou tady zdechli radeji buzerujou kus od hranic za folie a kraviny misto aby delali co maji a vypada to tak ze na ne pujde soukroma agentura nebo uz tady lidi toho maji dost!
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od alvin »

Mňa potešilo,že aj ke´d ešte nemám svoj PC opravený,ani nemám doriešenu jednu finannčnú záležitosť,na ktorej mi stojí a padá moja cesta do Olšovca,ale som optimista,podaril sa mi rozchodiť,bývaly bratov Pc,ktorý 4 roky zapadal prachom,je ešte z r.1999,takže rychlosť a výkon tomu úmerne,ale môžem sem aspoň chodiť,nestratím s vami kontakt ani na deň :D
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od V.Brousek »

tomask píše:
V.Brousek píše::shock: tomask, skoč jsi na oční, protože to byl likvidační zákrok. Surovost prvního stupně. :shock:
Oči mám v pořadku, ale ty asi nerozumíš hokeji. Likvidační zákrok, surovost prvního stupně - skus si to ještě jednou prohlednout a pak napiš něco objektivného.
Hlavní je že vyhrali a že zítra vyprovodí domů Amíky.
Ano máš pravdu, hokeji opravdu nerozumím. Je dobře, že tomu rozumí ostatní, hlavně že praskají kosti a teče krev. To je ten suprový hokej, že Tomask.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Odpovědět

Zpět na „POKEC“