Svítí mi check

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Loobo
Příspěvky: 172
Registrován: čtv zář 09, 2004 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvek od Loobo »

Tak to já si zase rád se všema hejblátkama hraju, zapínám, vypínám, otáčím (chtěl jsem vždycky bejt pilot :lol: :lol: 8) ).
Nejvíc mě baví mlhovky, jak to pěkně na tom panelu svítí. Měla by bejt častějc mlha :lol: :lol:
Červený Matiz 0.8 CD (dual airbag, ABS, posilovač, stylový interiér, zadní kšilt, atd. )
Reklama
 

Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

shaman píše:Ondras: Ten "poloautomat" mi funguje naprosto stejne, je to parada! :D
jenom, aby se poloautomat neprehmatnul a nesnazil se radit necim jinym :lol: to by pak vubec nemuselo dopadnout dobre ;)
palikx

Příspěvek od palikx »

Koukám kam jste se to dostali?Myslím ze jste řešili svítící check :roll: EGR zlobí nejvíc v zimě ale zatím stačilo jen vyčistit a párkrát ho sepnout diagnostikou.Ten vaš polepený matiz musí být opravdu :shock: .Ale viděl jsem ruzné věci -třeba slovíčka angliny na airbagu ,nebo nápis rozsvit světla,event. zhasni.A dále ten poloautomat taky nekdy zapínám,ale zatím se to nezvrhlo. A ješte něco s tim bagem se zastavte v servisu mozna chce jen smazat chyba.
Diax
Příspěvky: 22
Registrován: úte zář 28, 2004 17:45

Příspěvek od Diax »

Tušíte někdo na kolik přijde diagnostika pro Matize v servisu, řeším naprosto stejný problém, začal mi svítit CHECK motoru. Můžete mi někdo říct co to přesně je EGR ventil, k čemu je a kde bych ho našel?

Předem díky za info.

Milan
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Ja za diagnostiku platim asi 500kč, nevim jak jinde, na to teda nejezdim do znackovyho servisu ale u nas do Boshe.
S ostatnim Ti musi poradit nekdo jiny, ponevadz to taky nevim :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Diax
Příspěvky: 22
Registrován: úte zář 28, 2004 17:45

Příspěvek od Diax »

můžu se zeptat kam jezdíte na diagnostiku v Praze.

Díky,
Milan
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

U pekařky 1 v Praze Libni
tam pracuje Petrm z naseho fora.
Sakra to uz je podruhe co jim to tu inzeruju, to uz je na provizi :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

O tom EGRu už se tu psalo tolikrát...... stačí jít na předchozí stránky , je vidět , jak to nováčci nečtou a radši se hned ptají.
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Diax píše:Můžete mi někdo říct co to přesně je EGR ventil, k čemu je a kde bych ho našel?
jen pro doplneni

hledat > EGR ventil
hledat > omezit hledani na forum "matiz"

link dat nejde, je to POSTem, cili aspon takhle navod, ja bych jen skoro rekl, ze pokud nevis, co to je ani kde to hledat, tak ti to odpoved stejne bude prd platna ...
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Akri píše:U pekařky 1 v Praze Libni
tam pracuje Petrm z naseho fora.
Sakra to uz je podruhe co jim to tu inzeruju, to uz je na provizi :D
Mi ti velmi děkujeme ;) jde o to co za diagnostiku chcete jestli je to jen nějaká drobnost tak je to za pár stovek jestli je to něco složitějšího tak samozřejmě víc ;)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Diagnostika smazání jednoduché již se neopakující závady je tak do 300.někdy i za darmiko.jakmile ,ale chyba přetrva je to odvozené od času stráveného nad problémem.ale vlastní čtení paměti řj bývá stejná cena vždy. :!:
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Jo jo takhle to bylo i mem pripade, daval jsem to kontrolovat, napichli mi to a zjistilo to chybu imobilizeru, tak to vynulovali a bylo to ok, ale stalo to stejne petibabu :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Akri píše:Jo jo takhle to bylo i mem pripade, daval jsem to kontrolovat, napichli mi to a zjistilo to chybu imobilizeru, tak to vynulovali a bylo to ok, ale stalo to stejne petibabu :roll:
jako ja se tohle bojim hodnotit a vzdycky to beru v kontextu toho, jak ten servis pristupuje i v jinych pripadech.

Ono totiz zrovna tohle ja zcasti chapu - koupit tester za nekolik desitek tisic, zaplatit skoleni tem lidem a pak to delat zdarma, jenom kvuli tomu, ze to trva pet minut.

Jako, to je jak rict, ze fotagrafovi nedate par stovek jenom kvuli tomu, ze Vas vyfoti - coz je ukon na par vterin. Jenze on takovy profi fotak muze stat (a stoji) minimalne 60tisic+, dal osvetleni vybavene synchronizaci s bleskem, ... stane se z toho investice za temer 100tisic a to nepocitam, ze plati najem, musi to umet, musi mit cit, ...

Ja timto nerikam, ze je dobre/spatne ta cena, ale vzdycky proste brat ty souvislosti.
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

No, kdyz je tu rec o diagnostice, tak to bude za chvili moje zivobyti...delam totiz automobilni skolu se zamerenim na diagnostiku automobilu a posleze mozna i CHIP TUNING :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

jakub píše:
Akri píše:Jo jo takhle to bylo i mem pripade, daval jsem to kontrolovat, napichli mi to a zjistilo to chybu imobilizeru, tak to vynulovali a bylo to ok, ale stalo to stejne petibabu :roll:
jako ja se tohle bojim hodnotit a vzdycky to beru v kontextu toho, jak ten servis pristupuje i v jinych pripadech.

Ono totiz zrovna tohle ja zcasti chapu - koupit tester za nekolik desitek tisic, zaplatit skoleni tem lidem a pak to delat zdarma, jenom kvuli tomu, ze to trva pet minut.

Jako, to je jak rict, ze fotagrafovi nedate par stovek jenom kvuli tomu, ze Vas vyfoti - coz je ukon na par vterin. Jenze on takovy profi fotak muze stat (a stoji) minimalne 60tisic+, dal osvetleni vybavene synchronizaci s bleskem, ... stane se z toho investice za temer 100tisic a to nepocitam, ze plati najem, musi to umet, musi mit cit, ...

Ja timto nerikam, ze je dobre/spatne ta cena, ale vzdycky proste brat ty souvislosti.
No jasne, ja to chapu, tim jsem nemyslel nic spatnyho, jen ze se ty petibabe ode me proste nechtelo :D
To vis, ja za to mam plnou :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“