Na čo pozerať pri kúpe ojazdeného lacetti?

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Cylinder
Příspěvky: 14
Registrován: pon pro 20, 2010 02:51

Re: Na čo pozerať pri kúpe ojazdeného lacetti?

Příspěvek od Cylinder »

Ďakujem Vám obom za psychickú podporu :-), hneď som kludnejší. Meniť nechcem, ďakujem.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: Na čo pozerať pri kúpe ojazdeného lacetti?

Příspěvek od mino »

Naozaj je to velmi pekné auto s výkonným motorom a dobrou výbavou. A bolo za fajn cenu.
Škoda Roomster TSI
Cylinder
Příspěvky: 14
Registrován: pon pro 20, 2010 02:51

Re: Na čo pozerať pri kúpe ojazdeného lacetti?

Příspěvek od Cylinder »

Tak bol som s tým v servise, tie zvuky vydava zadreta zadna brzda - predchadzajuci majitel hovoril ze menil brzdy zadne. Zrejme mu to zle spravili a ja mozem menit znova. Dalej treba menit ulozenie stabilizatora, ulozenie tlmicov a tycky riadenia a capy... To bude dobrych 400-500€ iba za material. :(

Neviete niekto prosim, kde zozeniem nahradne diely na chevrolet? V carmaxe nemaju neviete?
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Re: Na čo pozerať pri kúpe ojazdeného lacetti?

Příspěvek od Rastos »

S tou zadnou brzdou sa to stava, ak niekto vymeni brzdove platnicky za nove, ale zabudne rozhybat valceky. Nakolko tam predtym boli tensie oblozenia, valceky su vysunute von a zahrdzaveju. Treba ich rozchodit prip. precistit, aby chodili lahko. Ak sa tam len da nove oblozenie, take zhrdzavene chodia tazko a robi to galibu.

V akom servise si bol? Najlepsie je pozriet to u znameho. Vselico moze byt vhodne vymenit na podvozku, otazka ale je, co je nutne vymenit. Autorizovany servis by mozno najradsej povymienal cely podvozok :)
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Cylinder
Příspěvky: 14
Registrován: pon pro 20, 2010 02:51

Re: Na čo pozerať pri kúpe ojazdeného lacetti?

Příspěvek od Cylinder »

Praveze u znameho som bol, ktory mi to popozeral, ze to je rozbite a treba pomenit.

Ja teraz hlavne neviem, kde mam zohnat nahradne diely.
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Re: Na čo pozerať pri kúpe ojazdeného lacetti?

Příspěvek od Rastos »

ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“