Chyba - CODE 95

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Iacobus »

Tak som bol skúsiť auto naštartovať........a naštartovalo. Chybu nehlásilo, kontrolky nesvietili, dokonca to "samorozsvietenie" prežila aj batéria. Dúfam že sa mi to už nestane. A pozeral som sa aj pod to sedadlo spolujazdca. Je tam žltý husací krk s káblami a taká čierna zásuvka akoby zasunutá smerom do stredového tunela. Je to ten slávny konektor, ktorý spôsobuje chybu CODE 95? Bolo to tam dosť na pevno, sucho a tak sa mi nezdá že by toto bola príčina, ale čas ukáže.
Reklama
 

Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Kjub »

Sak ked pojdes do servisu tak im to porozpravaj a nech ti skontruluju elektroniku a spoje...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Rastos »

Toto nebude chyba vyplyvajuca z bocnych airbagov, teda z toho kontaktu pod sedackou. Osobne si myslim, ze to bolo sposobene silnymi mrazmi. Niekde nieco primrzlo...
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
lluubboo
Příspěvky: 78
Registrován: pát črc 09, 2010 23:25

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od lluubboo »

Ak to bolo naozaj sposobene silnymi mrazmi, nechcel by som mat teda Cruza v Rusku.
Mne inac zblblo kurenie po po chladnej noci (-10 C).
Hrialo to na max. a neslo to nijak vypnut. Takze som musel ist v mrazoch chvilu s otvorenym oknom. Auto som odstavil a po 3-och hodinach sa vybral do servisu ale medzitym sa mi to samo opravilo :)
Cruze 1.8 LT, r.v. 2010
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Corpus2009 »

-10°C to je akože chladná noc??? Sused má 9 ročnú Thaliu a pri -19°C štartuje úplne v poho.... Vyzerá to skôr na nepodarený kus, určený asi na Africký trh :lol: .
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Rastos »

Netreba taketo veci dramatizovat, treba si pockat znovu na mrazy a presvedcit sa, ci islo o ojedinely jav, alebo o vlastnost.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
lluubboo
Příspěvky: 78
Registrován: pát črc 09, 2010 23:25

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od lluubboo »

u mna nastastie o ojedinely jav. Klop, klop ... aj ked ktovie co za tym zblbnutim presne bolo .. neviem, ked sa to samo opravilo :D
Cruze 1.8 LT, r.v. 2010
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Iacobus »

Ono je zaujímavé nielen to že sa samorozsvietilo, ale aj že sa potom tvárilo ako vybité a pritom na druhý deň vybité auto natočilo na prvý šup. Buď, súdruhovia z kapitalistickej časti Kórei zabudovali do vozítka supertajnú nabíjačku, alebo si môj Cruze zo mňa robí prdel, alebo......ja som vedel že existujú, máme u nás Roswell !!! :shock: :shock: :shock:
koski
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 06, 2011 09:41

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od koski »

Mě se to ukázalo taky a prej mi tam daj lepší konektor a bude to ok.tak nevím
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od chrudoš »

Tak je to tu! Chevrolet sel do sebe a svolava vsechny auta na opravu kontrolky airbagu, dnes jsem volal a od pristiho tydne na to budou mit i matros. Meni to vsem, bez ohledu, jestli uz to mate spravovane nebo ne, pry maji novou flignu, jak tomu zamezit a budou to menit kompletne u vsech. Tak snad to nezprasi a tento problem bude vyreseny jednou pro vzdy :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

To je od nich veľmi pekné :) Super správa. A mohli by ešte poriešiť takto ten spínač na otváranie kufra s ktorým máte viacerí problémy a bude pokoj :)
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od chrudoš »

Hej to je pravda, na tensi stezuje dle me daleko vice lidi, podle me bude ta svolavacka nasledovat. Kdyz uz tam budu, poptam se
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Super a samozrejme poprosím ťa daj vedieť potom sem ako si dopadol ... veľa šťastia prajem ;)
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
TOMTCE
Příspěvky: 66
Registrován: pon bře 08, 2010 15:14

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od TOMTCE »

Tak po roce používání auta se také hlásím do klubu CODE 95. Je ale velmi zajímavé, že mi to začlo dělat ihned po servisní prohlídce, kterou jsem měl před pár dny. Do té doby sem neměl s autem jediný problém.
nyní CHEVROLET CRUZE 1.6 LS+ modrošedá metalíza (aktuálně 73 800km), DAEWOO TICO / předtím OPEL OMEGA 2.5 TDI CARAVAN r.v.1996, FIAT CINQUECENTO 0.9
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od tomask »

Já s tím problém ještě neměl 1,5 roku provozu ale jsem na seznamu na svolávačku code 95.
Carthell Prg
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“