Kalos - vrzání

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Sakul

Kalos - vrzání

Příspěvek od Sakul »

měl bych dotaz, zda má někdo z vás zkušenosti s Kalosem. Vlastním ho asi 3 měsíce a při nastupování či vystupování vrže. Stejně tak, když se rozjíždím do kopce :cry:
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

U daewoo zadna novinka, to je nemoc teto znacky, u nexie uz jsem si na to zvykl a proto jsem si koupil zesilovac a subwoofer a je po vrzani :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
pavel-nebojsa

Re: Kalos - vrzání

Příspěvek od pavel-nebojsa »

Sakul píše:měl bych dotaz, zda má někdo z vás zkušenosti s Kalosem. Vlastním ho asi 3 měsíce a při nastupování či vystupování vrže. Stejně tak, když se rozjíždím do kopce :cry:
Mám Kalose rok a žádný vrzání jsem dosud nezaregistroval. Zkus navštívit servis, ať to pořádně promažou.
VOVI
Příspěvky: 3
Registrován: stř črc 28, 2004 16:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od VOVI »

ahoj, mám Kalouše už od prosince a taky žádný problém... bez vrzání, ale mám jiný problém neustále problikující kontrolka CHECK na palubním displayi, bouhužel výrobní vada, pracuje se na odstranění. zajímavostí je že yřejmě půjde o otočení pístních kroužků o cca 30 stupňů, pak by melo být vše v poho....... prostě lidský faktor.... ;)
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

To je dobrý to s těma kroužkama ale nějak mi nedochází proč by to mělo rozsvicet kontrolku s tím problémem už sem se taky setkal jenže už nejsme značkový takže tohle už jde mimo nás ;) ale od známých co dělají garance daewoo taky pořád nevědí co s tím já sem zase slyšel o přeprogramování řídící jednotky 8)
3w.Kaufik.com

Příspěvek od 3w.Kaufik.com »

VOVI píše:ahoj, mám Kalouše už od prosince a taky žádný problém... bez vrzání, ale mám jiný problém neustále problikující kontrolka CHECK na palubním displayi, bouhužel výrobní vada, pracuje se na odstranění. zajímavostí je že yřejmě půjde o otočení pístních kroužků o cca 30 stupňů, pak by melo být vše v poho....... prostě lidský faktor.... ;)
Zkus přidat do benzínu nějakou přísadu zvyšující oktanové číslo benzínu...
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

Vrzě akorát zadní lavice ve spoji s kastlí tenhle problém šel odstranit jednoduchým vložením gumičky nebo koupí autopotahů. :?:
Kaufik.
Příspěvky: 23
Registrován: úte pro 14, 2004 15:37
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Kalos - vrzání

Příspěvek od Kaufik. »

Sakul píše:měl bych dotaz, zda má někdo z vás zkušenosti s Kalosem. Vlastním ho asi 3 měsíce a při nastupování či vystupování vrže. Stejně tak, když se rozjíždím do kopce :cry:
Ahoj v pátek přišel Servisní report... mohly by to být gumy na stabilizátoru, zkus nejbližší autorizovaný servis, výměna je v rámci záruky.
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

ne e

Příspěvek od schomi »

s timhle nemá zkušenosti Obrázek
Odpovědět

Zpět na „KALOS“