STK

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Re: STK

Příspěvek od Tompetr »

Topol píše:Pěkný den :D
Tak jen taková malá hvězdička ale,že prý musí být ve výhledu v pořádku.Vím,že dřív ještě na Š1200 /Stejšn/když bylo znát od stírače tak to i dávali do závad.Ono taky záleží,který technik na co se zaměřuje.
Tak hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
takovou ďubku mám taky a na STK si ničeho nevšimli :D asi proto, že auto nikdy před technickou nemyju a je tudíž nemožné aby si toho všimli a taky měli spoustu práce s pomlouváním klientů, že prý všichni jezdí na poslední chvíli...
no to dá rozum, že nikdo nejezdí dříve :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
solimx
Příspěvky: 124
Registrován: stř lis 18, 2009 13:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: STK

Příspěvek od solimx »

ahoj,

ja mam tu bodku pred hlavou tesne nad stieracom, z pohladu sofera ju nevidno, ale vidno ju praveze z vonku :( tak mi drzte vsetci palce. dik

majte sa
Lanos 1.5 8V, 63kW, disky 13" Alu Enzo, gumy Kleber, LPG Tartarini, spotreba leto 5.8l/100km :)
mikrovlnka Daewoo, radio Daewoo, babetta 210, 2 rychl.
cestný zavodny bycikel
pred Langosikom: s105, s120, s130, fav 136L LPG karbec,fiat polsky,oltcit,format 135LXi LPG
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: STK

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Už jsem to sem chtěl dát snad pětkrá a když jsem přihodil fotku tak mě to odhlásilo tak ještě jednou :?
Na STK mě taky technik upozornil na větší vůli řadící páky.Jak teď jezdím častěji do Prahy tak jsem se dohodl s Palixem a tem mi to snad ani ne za půl hodinky opravil ;) Když mi ukázal o co se jedná tak jsem se až začervenal,že jsem si to neopravil sám :? Ale když jsem viděl ty Pavlovy ruce "zároháky" já bych měl určitě odřený klouby a on v pohodě a ještě jsme pokecali ;) Takže Pavle ještě jednou dík a máš to mě -i -i
Hlavně ať ná jezdí a nezlobí -i
Přílohy
P9020004.JPG
P9020004.JPG (76.88 KiB) Zobrazeno 4242 x
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: STK

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Ještě když jsem se připravoval na STK tak jsem zjistil úplně zarezlí chladící otvory v kotočích na předních kolech.Nejdřív jsem myslel,že to prošťochnu slbým pilníčkem ale ani náhodou :( Tak jsem vzal vrtáky do železa ale takový koupený za 99,0kč u benzinky protože jsou vyrobený z nočníkový ocele :lol: Zkrátka jednou se mi jeden zasek a místo aby se ulomil,tak se přetočil a měl jsem levotočivý :shock: Takže jsem ho nemohl zalomit v kotouči!Z obou kotoučů jsem měl 25dkg rzi :!: Potom jsem to vystříkal sprejem s obsahem mědi,který snese až 1200°C :!: Takže kotouče mají za sebou 58000km a určitě ještě aspoň 40000km vydrží ;)
Jak říkám hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Přílohy
Kalos Brzdy 003.jpg
Kalos Brzdy 003.jpg (69.53 KiB) Zobrazeno 4238 x
Kalos Brzdy 002.jpg
Kalos Brzdy 002.jpg (62.07 KiB) Zobrazeno 4238 x
Kalos Brzdy 006.jpg
Kalos Brzdy 006.jpg (52.85 KiB) Zobrazeno 4238 x
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: STK

Příspěvek od Hanzy »

Tyy joo Vladiku ted si mi pripomel kamose co mu piskaly brzdy na motorce JAWA 350/9 byla prvni s kotoucovou brzdou ve predu a stezoval si na piskani tak jsem mu samozrejme jsem myslel ze srandy poradil at ji namaze a bude mit klid a ten vul to fakt udelal :D pak mu zas nebrzdila mno :o)
Mel bych strach to takhle nastrikat nebot urcite se to dostane i tam kde nema... :?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: STK

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Hanzy to je v cajku! Brzdí perfektně!Jinak jak je vidět na obrázku tak je to CU-800 od fa. http://www.wuerth.cz/
Ale to se pochlubím s jinou ko----nou co jsem jako starý vůl proved :lol: Letos jsem měl samý STK :lol: Nejdřív jsem byl sám se sebou u doktorky.Kdo má přez 60 musí na prohlídku.Klasika:Jak slyším /já co se my hodí :lol: / jak vidím,kladívkem do kolena a tak podobně. Mám už i na novém formuláři podle nového zákona .Potom auto to jsem tady popisoval a ještě jsem musel dělat STK na vozík.Já starý poctivec všechno zkontroloval znova natřel a i když mám vozík už 25let tak je v cajku! Mám dokonce i tlumiče z 1202 ze předku on vozík líp sedí do zatáček je jak přibitý!Ale podlaha je ze dvou kusů silné překližky no na styku se jeden díl asi o cenťák zdvihl a tak jsem si řek dám vraťák aby to bylo v rovině.Tak jsem provrtal překližku a pochopitelně z krz středový jekl.Já VŮL jsem si neuvědomil,že jeklákem jde elektrika :lol: Samozřejmě už jsem chtěl jet a ono to vyhazovalo pojistky a ještě ani nešly všechny světla :( Takže koupit nový kabel 5,5bm a natahat elektriku znova :!: Jak je člověk někdy blbej :lol: Co se dá dělat za blbost se platí ale v ten moment,když jsem to vrtal tak mi to holt nedošlo :lol: Ale co když nejde o život tak jde o H---NO ;) Teť se mi můžete zasmát :lol:
Ale hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: STK

Příspěvek od Docent II. »

Topol píše:Ale když jsem viděl ty Pavlovy ruce "zároháky" já bych měl určitě odřený klouby
Topole, to není jenom rukama... Můj soused má na pravé ruce 3 prsty, na levé ruce žádný, jen pahýly... V mládí si hrál s výbušninama, teď opravuje auta a vyměnit žárovku si k němu jezdí kopyta s oběma rukama zdravýma...
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: STK

Příspěvek od Hanzy »

Topol píše:Pěkný den :D
Hanzy to je v cajku! Brzdí perfektně!Jinak jak je vidět na obrázku tak je to CU-800 od fa. http://www.wuerth.cz/
Ale to se pochlubím s jinou ko----nou co jsem jako starý vůl proved :lol: Letos jsem měl samý STK :lol: Nejdřív jsem byl sám se sebou u doktorky.Kdo má přez 60 musí na prohlídku.Klasika:Jak slyším /já co se my hodí :lol: / jak vidím,kladívkem do kolena a tak podobně. Mám už i na novém formuláři podle nového zákona .Potom auto to jsem tady popisoval a ještě jsem musel dělat STK na vozík.Já starý poctivec všechno zkontroloval znova natřel a i když mám vozík už 25let tak je v cajku! Mám dokonce i tlumiče z 1202 ze předku on vozík líp sedí do zatáček je jak přibitý!Ale podlaha je ze dvou kusů silné překližky no na styku se jeden díl asi o cenťák zdvihl a tak jsem si řek dám vraťák aby to bylo v rovině.Tak jsem provrtal překližku a pochopitelně z krz středový jekl.Já VŮL jsem si neuvědomil,že jeklákem jde elektrika :lol: Samozřejmě už jsem chtěl jet a ono to vyhazovalo pojistky a ještě ani nešly všechny světla :( Takže koupit nový kabel 5,5bm a natahat elektriku znova :!: Jak je člověk někdy blbej :lol: Co se dá dělat za blbost se platí ale v ten moment,když jsem to vrtal tak mi to holt nedošlo :lol: Ale co když nejde o život tak jde o H---NO ;) Teť se mi můžete zasmát :lol:
Ale hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
To nepotesi takova akce s vrtanim :D ale jak rikas nejde o zivot jde o hovno...
Bohuzel ja jsem tento tyden byl v byte vdovy co jeji manzel taky vrtal do kovovych futer v panelaku kde mistri soudruzi jak staveli panelaky v nich vedli kabely a urcite vsichni zname i vypinace v nich a dopadlo to shodou nahod ze jsme tady meli z toho velkou kauzu...
Kdo tohle mate ve svem zajmu co nejrychleji pospojovat a prizemnit...
Fuj jeste ted mi z toho neni dobre...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
jonhy9
Příspěvky: 2
Registrován: sob pro 04, 2010 13:24

Re: STK

Příspěvek od jonhy9 »

dobry den nechcem zakladat novu temu a preto sa chcem tu opytat p.TOPOLa ako sa da odstranit ta vola na riadiacej pake co spominal vissie lebo aj ja mam s tym problem a neviem ako na to dakujem
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: STK

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Tak když se díváš do motorového prostoru tak vlastně na převodovce je ramínko,které je ovládáno táhlem.Na táhlu je oko asi průměr 20mm a na ramínku je čep 6mm jištěný závlačkou.Toto spojení je vymezeno gumovým kroužkem síly asi 10mm.Tato guma se časem vymačká a tím tam vznikne vůle.Píšu ASI protože to šuplerou změřený nemám.Přesný rozměry bude vědět Palix .
Tak ať nám jezdí a nezlobí -i
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: STK

Příspěvek od Topol »

jonhy9 píše:dobry den nechcem zakladat novu temu a preto sa chcem tu opytat p.TOPOLa ako sa da odstranit ta vola na riadiacej pake co spominal vissie lebo aj ja mam s tym problem a neviem ako na to dakujem
Pěkný den :D
Tak jak jsi dopadl? Našel jsi tu gumu? Jak to šlo povídej!
Jinak doufám,že jezdí a nezlobí -i
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: STK

Příspěvek od Serpico »

Topol:...Ale když jsem viděl ty Pavlovy ruce "zároháky" já bych měl určitě odřený klouby a on v pohodě a ještě jsme pokecali...

...inu Topole ( já se taky někdy hodně u palikxe stydím...), proto jsem mu taky přidal titul " doctor " palikx a váhám s kazatelem ...no ten, který zpovídá své věřící ovečky v kostele ( von má navíc diagnostiku ale jak tam přečte: ...vy jste to ňák zase honili to už nevím ) má to s náma náročný, prosím, soudím sám podle sebe

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „KALOS“