STK

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

STK

Příspěvek od Tompetr »

dneska jsem zjistil, že mě čeká v dubnu STK. Máte někdo zkušenost jestli to Kalos zvládne po 4 letech bez problémů?
Reklama
 

Hadžim
Příspěvky: 11
Registrován: čtv led 24, 2008 19:21

Re: STK

Příspěvek od Hadžim »

Tompetr píše:dneska jsem zjistil, že mě čeká v dubnu STK. Máte někdo zkušenost jestli to Kalos zvládne po 4 letech bez problémů?
Zdravím, já byl dneska. Emise bez problémů, STK také. Byl jsem ale minulý týden na roční prohlídce. Měnili zadní díl výfuku a jinak vše co v roční servisu je. Takže pokud nic nemáš, měl bys projít. Jo a před cca měsícem měnil zadní tlumiče. Sedan 1,4
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Re: STK

Příspěvek od Tompetr »

Hadžim píše:
Tompetr píše:dneska jsem zjistil, že mě čeká v dubnu STK. Máte někdo zkušenost jestli to Kalos zvládne po 4 letech bez problémů?
Zdravím, já byl dneska. Emise bez problémů, STK také. Byl jsem ale minulý týden na roční prohlídce. Měnili zadní díl výfuku a jinak vše co v roční servisu je. Takže pokud nic nemáš, měl bys projít. Jo a před cca měsícem měnil zadní tlumiče. Sedan 1,4
výfuk jsem už taky měnil :cry: no tak doufám, že tlumiče budou v pořádku, protože se mi moc nechce vrážet do "nového auta" další prachy. Kolik tě to stálo?
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Kolik máš nalítáno?
Já byl minulý týden na testu tlumičů se svou Nubi a na to že mám najeto cca 90tkm jsou ještě OK, účinnost kolem 80-90% 8)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

Richard píše:Kolik máš nalítáno?
Já byl minulý týden na testu tlumičů se svou Nubi a na to že mám najeto cca 90tkm jsou ještě OK, účinnost kolem 80-90% 8)
málo, tak 35 tkm
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Myslim, že to jsou zbytečné obavy...když mi přes technickou prošel Racer se 17 lety a čtvrtmilionem kilometrů, tak sotva zajetý Kalos nemůže mít problémy... :)
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Ja som na Kalosovi bol asi pred mesiacom. Najazdené cez 120 tis. a v pohode. Všetko OK aj tlmiče. STK+EK cca 1000 .- ak som nezabudol.
Škoda Roomster TSI
pes691
Příspěvky: 10
Registrován: pon bře 02, 2009 22:01

Příspěvek od pes691 »

Pri najazdených 50.000 km som prešiel bez problémov. Akurát už hrdzavie výfuk. Ale pol roka nato mi odišli úplne brzdy. A k žiarovkám ako tu niekto písal tak aj mne často odchádzajú. Nie len H7-mičky, ale aj interiérová, osvetlenie ŠPZ. Niekoľko krát do roka. :cry:
Marek Petružela
Příspěvky: 108
Registrován: sob úno 03, 2007 13:17
Bydliště: Teplice

Re: STK

Příspěvek od Marek Petružela »

Ahoj,dnes jsem s Kalosem jel poprvé na STK. vše je v pořádku i emise,takže kdo máte první STK.tak nemějte strach,a na ráfky kol myslím přímo ET.tak na to nekoukají. Cena je 1000kč zdraví Marek.
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: STK

Příspěvek od LIFELIKE »

Ja som bola na emisnej a STK ešte v apríli a bez akejkolvek (úplne akejkoľvek) prípravy. Prešla som bez problémov.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: STK

Příspěvek od Pajin »

ja taky musim rict s kaloskem sem byl asi před 3měsici v te době mněl nalitano 122000km.. aprošel jsem bez problemu.. a na emisich..sem upe uchvatil teho technika -i tak nemej strach..
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: STK

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Jen trochu oživím toto tema.Zítra 11 to bude 6 let co mám Kolouška takže mě čeká STK ale až 29.8. a to proto,že na poslední STK před dvěma lety jsem narazil na debila !!! Jako po čtyřech letech jsem jel na STK a čekám frontu na emise a když jsem měl přijít na řadu tak najednou jeden,druhý a když vzal třetího mimo pořadí tak jsem se ozval.Na emisích nic pochopitelně nenašel ale řek to tomu na technichnický a ten zkrátka když nic nenašel tak mi to nechal dobu na mlátičce /maj takový zařízení které klepe kolama jestli jsou v cajku čepy a všechno co je na podvozku.Samozřejmě jsem se ozval ale houby platný.Jenom mi potom řek,že mám utržený silenbloky na ramenech.Celá sranda mě stála pomalu tři tisícovky!!! A to ještě když jsem s tím přijel do servisu tak se divili a nové museli objednat pomalu z Koreje protože je to prý vyjimečná závada tak to neměli ani skladem! Takže mi pochopitelně platí až do toho 29.Jinak mám najeto za těch šest let necelých 60 000km.Za tu dobu mi měnili EGR ještě v záruce a pochopitelně druhý výfuk no a ty silenbloky ale to bych vola zabil ale co s tím naděláte.Jinak jsem si zajel ke známýmu na hever a prosřík dutiny a kde byly nějaký opravy na spodku tak jsem přetřel a teď zajedu na STK někam jinam protože jestli tam ještě debil je tak bych se asi neudržel !
Jinak cena je těch 1010kč tak pojedu na poslední chvíli protože to vychází 42kč na měsíc.
Tak potom když tak dám vědět.
Hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i

Jinak na ty dutiny jsem použil
http://www.maziva-pm.cz/index.php?pg=pr ... l=8&par=41
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: STK

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Tak STK má Koloušek úspěšně za sebou -i CHtěl jsem nejdfřív až ve čtvrtek ale protože jedu zase zítra a v pátek Prahu a tak jsem zavolal v deset na STK /v České Lípě /a tam mi řekli ať přijedu.Nikdo přede mnou nebyl takže emise+technichnická za 45 min :!: -i Jakorád mě upozornil na malou ďubku na předním skle ale,že to jako nevidí a abych s tím něco do příště udělal. A i cena dobrá jakorád 950 kč ;) I když to stálo ještě za ----- tak to bylo něco přez stovku :lol: To jen tak na okraj :lol:
No jinak hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Uživatelský avatar
solimx
Příspěvky: 124
Registrován: stř lis 18, 2009 13:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: STK

Příspěvek od solimx »

Ahoj Topol,

a jaka velka je ta dubka v prednom skle? Ja tam mam tiez dubku tesne nad palubovkou.... Drbu za to moc na STK ? dik za odpoved. M
Lanos 1.5 8V, 63kW, disky 13" Alu Enzo, gumy Kleber, LPG Tartarini, spotreba leto 5.8l/100km :)
mikrovlnka Daewoo, radio Daewoo, babetta 210, 2 rychl.
cestný zavodny bycikel
pred Langosikom: s105, s120, s130, fav 136L LPG karbec,fiat polsky,oltcit,format 135LXi LPG
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: STK

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Tak jen taková malá hvězdička ale,že prý musí být ve výhledu v pořádku.Vím,že dřív ještě na Š1200 /Stejšn/když bylo znát od stírače tak to i dávali do závad.Ono taky záleží,který technik na co se zaměřuje.
Tak hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Odpovědět

Zpět na „KALOS“