Voda v kufri

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
špoty
Příspěvky: 39
Registrován: ned led 25, 2009 21:39
Bydliště: Malacky - Sološnica, SK

Re: Voda v kufri

Příspěvek od špoty »

Gary -> ja mám ten problém tiež potvrdený, tečie mi tade kade tebe, už som bol v kufri zavretý a sestra liala vodu....len ešte som sa nedostal k tomu silikonu...snád teraz cez víkend mi víde na to čas
Daewoo espero 1.5DOHC, r.v. 95, 260000km..., fólie, krídlo, MP3, full espero výbava.
Reklama
 

Gary
Příspěvky: 28
Registrován: ned led 10, 2010 21:59

Re: Voda v kufri

Příspěvek od Gary »

neboj 15 minút roboty a je to:)))
Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Re: Voda v kufri

Příspěvek od Dark69 »

Takze tieklo vam to cez svetlo ako som pisal ;) Hor sa do prace a poriadne pretesnit, potom na :PP:
Daewoo Nexia 1.5 16V, 66 kW, GLX Sedan, Tmavozelena metaliza..
Gary
Příspěvky: 28
Registrován: ned led 10, 2010 21:59

Re: Voda v kufri

Příspěvek od Gary »

Včera som otvoril auto a zacítil vlhkosť.V kufri som mal znova vodu, ale už nešla od svetiel a zadné sedačky som mal na koncoch mokré/ v mieste kde sa dotýkajú s operadlom/Zadné plato uplne suché.Auto stálo 2 dni v lejaku, ani som s ním nikam nechodil.Vysvetlí mi to niekto?Po pretesnení som naň lial asi 20 litrov vody a ešte som ho potom u našich umýval a lial z hadice.Bolo to OK.Som z toho na nervy.Poraďte prosím :(
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Voda v kufri

Příspěvek od ppp »

Takze utesnovanie spar a zasilikonovanie gumeneho tesenia veka kufra nepomohlo. Teda pomohlo ale aj tak som mal po dazdivom tyzdni v pravom vrecku v kufri rybnik. Miestami o ktorych som vedel ze to nimi tecie to uz netieklo (testovane hadicou a mnou v kufri). Nasiel som len mokry fliacik okolo prechodky zamykania veka prisdupu k plniacemu otvoru nardze. Tak som ho cvicne tiez prisilikonoval a potom ma to nastvalo ze idem vyvrtat odtokove diery ze ma to uz nebavi. V pravom vrecku som nasiel zapchaty original odtok, takze ten stacilo prerazit. Horsie to bolo s druhou castou praveho vrecka, pretoze ho mam delene kvoli lpg mantakom z michaloviec. Takze v druhej polovicek som vyvrtal novy odtok, snad sa cezen vela nenaprasi nez tam dam nejaku odtokovu hadicku, zatial tam shcne farba. Ale co vlavo? Tam je sice odtok, ale len pre hadicku anteny a obsah vrecka sa date nevyleje. Tak neviem ci splostit hadicku na odtok z anteny nech to tecie popri nej alebo vrtat novu dieru.
Gary
Příspěvky: 28
Registrován: ned led 10, 2010 21:59

Re: Voda v kufri

Příspěvek od Gary »

No bol som v autoskle a zistili mi že mám odlepené zadné sklo a aj to malé v zadu na šoferovej strane.Myslím že ked to zalepia tak bude po probleme
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“