Klepanie v prednej naprave

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Lukasito
Příspěvky: 44
Registrován: ned čer 07, 2009 11:43

Klepanie v prednej naprave

Příspěvek od Lukasito »

Je to taky divny zvuk...akoby hrkotali klince v sklicku...pocut to hlavne pri prechode cez nerovnosti...nemusim ist ani rychlo a nieco mi tam hrkoce...vychadza to zo strany vodica...neviem co to moze byt...stretol sa niekto z vas s niecim podobnym?
Reklama
 

Michal M.
Příspěvky: 99
Registrován: pát kvě 12, 2006 13:22
Bydliště: Bratislava

Re: Klepanie v prednej naprave

Příspěvek od Michal M. »

Mal som podobny zvuk. U mna to bola uvolnena brzdova platnicka.
Neviem preco nesedela presne, ale nesedela. Ked som isiel cez hociake hrbole, tak to malo taky cinkotavy zvuk.
Dlho som nevedel co to je, az som dal dole koleso a po dlhom patrani ked som chytil platnicku, tak chodila hore dole asi 0,5 cm. Po vymene platniciek uz O.K.
Ale u teba to moze samozrejme byt uplne nieco ine ...
Daewoo Espero 1.5 16V DOHC (66kW), 1996, LPG (Lovato-LDW01), 230 000 km (15.10.2010)
Lukasito
Příspěvky: 44
Registrován: ned čer 07, 2009 11:43

Re: Klepanie v prednej naprave

Příspěvek od Lukasito »

vdaka za typ...skusim sa na to pozriet.
Lukasito
Příspěvky: 44
Registrován: ned čer 07, 2009 11:43

Re: Klepanie v prednej naprave

Příspěvek od Lukasito »

zdravim...po DLHOM patrani, som nasiel problem...oblozenie to nie je no hladal som dalej...zistil som, ze v miske ulozenia pruziny sa mi povaluje kusok odlomenej pruziny a ten sposoboval to hrkotanie...Cize dalsia investicia do auta :D musim vymenit pruzinu, cize aj druhu a dat spravit parsona (to som rozoberal v inej teme), aspon zabijem par much 1 ranou. Vdaka za typ, aspon si ma prinutil lepsie pozriet do auta :D :PP:
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“