Znáte tuhle poruchu? co s tím?

Nový nástupce Matize zde nesmí chybět

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Znáte tuhle poruchu? co s tím?

Příspěvek od Vazoun »

Vojta píše:Když tak krásně jezdí, mohla bys nám ho přijet předvést na Olšovec. Byla by to premiéra Sparka na srazech :D
---------------------
Tak,tak, kolegyně " Petro " a na srazu konkurovala Matizům :lol: :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Znáte tuhle poruchu? co s tím?

Příspěvek od Serpico »

...to Petro M potvrzuješ jenom to co všichni víme, pro mě už " značkový servisy " prostě neexistují, odmítám být jejich dobrovolný sponzor...
...tak ať " mrňous " jezdí a nezlobí, nakonec Pavla stejně taky zajímá jak se dál " chová " to co opravil u něj je to něco víc než 3 - 6 měsíční garance servisů
...pro to ho uznáváme a máme rádi u nás na nettu, je to prostě pan mechanik alias jak říkám já " doctor palikx "...
Naposledy upravil(a) Serpico dne stř bře 17, 2010 21:39, celkem upraveno 2 x.
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
LubosekZUsti
Příspěvky: 14
Registrován: stř bře 17, 2010 20:53

Re: Znáte tuhle poruchu? co s tím?

Příspěvek od LubosekZUsti »

Ahoj všichni!

Oťukávám tu jako nováček tenhle klubík a moc za něj díky! Petře přeji mnoho šťastných kilometrů! Já mám již třetího Sparka (používáme je ve firmě), s prvním jsem měl úplně stejnou závadu a rovněž na ní ve "značkovém" servise nepřišli (já ale bohužel po cca 36000 km).. Vědět dřív o tomhle fóru, určitě by bylo lépe. Auto jsem byl ale nucen prodat pod cenou, protože to prostě nebyl čas řešit :? Dneska je mi to líto, ale už se stalo... Díky za naději, že ještě existují opravdoví Páni Automechanici -i a ne měniči drahých dílů. -P
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Znáte tuhle poruchu? co s tím?

Příspěvek od Vazoun »

LubosekZUsti píše:Ahoj všichni!

Oťukávám tu jako nováček tenhle klubík a moc za něj díky! Petře přeji mnoho šťastných kilometrů! Já mám již třetího Sparka (používáme je ve firmě), s prvním jsem měl úplně stejnou závadu a rovněž na ní ve "značkovém" servise nepřišli (já ale bohužel po cca 36000 km).. Vědět dřív o tomhle fóru, určitě by bylo lépe. Auto jsem byl ale nucen prodat pod cenou, protože to prostě nebyl čas řešit :? Dneska je mi to líto, ale už se stalo... Díky za naději, že ještě existují opravdoví Páni Automechanici -i a ne měniči drahých dílů. -P
------------------------
Dotaz na " LubosekZUstí " vítám tě na foru nováčku a přeji ti atˇse ti tu líbí :o) chtěl sem se zeptat :?: to na všech 3 Sparcích se projevovali závady :?: čau " Vazoun " :o)
LubosekZUsti
Příspěvky: 14
Registrován: stř bře 17, 2010 20:53

Re: Znáte tuhle poruchu? co s tím?

Příspěvek od LubosekZUsti »

Vazoun píše:
LubosekZUsti píše:Dotaz na " LubosekZUstí " vítám tě na foru nováčku a přeji ti atˇse ti tu líbí :o) chtěl sem se zeptat :?: to na všech 3 Sparcích se projevovali závady :?: čau " Vazoun " :o)
Díky za uvítání! ;) Jenom první Spark měl tuhle závadu, druhý zatím stále šlape a třetí má najeto zatím maličko. Ovšem s "kvalitními" autorizovanými servisy mám zkušeností dost, díky většímu množství zároveň provozovaných aut (z toho 1x Matiz, 3x Spark, 1x Lacetti).
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Znáte tuhle poruchu? co s tím?

Příspěvek od Vazoun »

Zdravím všechny na foru a přeji hezký den :o) no tak to teda " Lubosku " nejsi v branži Daewoo/Chevrolet žádný nováček -i a jistě máš spousta zkušeností s problematikou této značky :o) - což Tě chválí samo o sobě :lol: tak přispívej do fora a podílej se s námi - čau " Vazoun " :lol:
-----------------
Člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
Matiz SE II.08 - r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 -- STK+Emise do 07/2010
LubosekZUsti
Příspěvky: 14
Registrován: stř bře 17, 2010 20:53

Re: Znáte tuhle poruchu? co s tím?

Příspěvek od LubosekZUsti »

Vazoun píše:Zdravím všechny na foru a přeji hezký den :o) no tak to teda " Lubosku " nejsi v branži Daewoo/Chevrolet žádný nováček -i a jistě máš spousta zkušeností s problematikou této značky :o) - což Tě chválí samo o sobě :lol: tak přispívej do fora a podílej se s námi - čau " Vazoun " :lol:
-----------------
Člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
Matiz SE II.08 - r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 -- STK+Emise do 07/2010
Neboj Vazoune, určitě budu!!! Hned jak se tu objeví téma, ke kterému mám co říct. Jen tak pindat určitě nebudu :o)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Znáte tuhle poruchu? co s tím?

Příspěvek od palikx »

tak samozrejme dekuju za uznani a opravdu predpokladam ze to bude jezdit bez problemu.
a vitam samo dalsiho uzivatele daewa.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Znáte tuhle poruchu? co s tím?

Příspěvek od Ivoš »

Nejhorší je, že v s novým Sparkem budem muset jezdit na garančku a případný servis právě ke Staigrovi....ale kolega v práci tam pracoval (tehdy ještě AutoPrim) a tady v Pardubicích jsou prý šikovní...sice málo placení, takže se jim do práce moc nechce, ale šikovní...tak jsem zvědav :?
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Znáte tuhle poruchu? co s tím?

Příspěvek od Vazoun »

Zdravím všechny na foru a přeji hezký den :o) tak o těch málo placených automechanicích by mohl náš kolegáček " Pavel alias Palikx " vyprávět a vyprávět , :o) že ano Pavlíku :lol: ahoj " Vazoun " :lol:
------------------
Člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
011.gif
011.gif (58.75 KiB) Zobrazeno 3262 x
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Znáte tuhle poruchu? co s tím?

Příspěvek od Serpico »

...a tak jsem zase něco viděl na Barrandově s palikxem, ...no sousedovi předtím udělal pumpu, rozvody na corse žádný problém, fůra místa okolo, malej motor ale pak to přišlo právě na Barrandově, jel jsem ze zvědavosti s ním: nessie po opravě v servisu vrácena majiteli na odtahovém voze - nejde opravit!!!
...důvod opravy rozlomená vačka ...no nic - výměna za vačku s ASTRY, budiž, pokud to bylo cenově přijatelné a nahraditelné i když k tomu mám výhrady časování ventilů ap., nevím, neznám možnosti záměny. Přišly jsme na to z jiného postavení rozdělovače a po jeho vyjmutí, jiná vačka pro rozdělovač...
...ale podstatné věci: totálně " dojebaná " elektrika vytahaný dráty z originální kabeláže a jiné všelijak pospojované a dodané navíc a to všelijak z důvodu nenastartování motoru, přehodili zásuvku čidla teploty motoru do zapalovacího modulu ( jediná zásuvka, kterou lze na tomto motoru přehodit!!! ) inu stalo se - výměna zapalovacího modulu, kabelu, jeden po proměření byl špatný a následovala domluva o seriozní a fundované opravě, zjištěné další závady na ABS ...no byla to celková diagnostika za kterou si " nemocní pitomci " v servisech, účtují až 1 200 Kč, omlouvám se se ale jinak je nemohu nazvat a tak máme nového člena...
...závěr v budoucnu nemohu mít jinou značku, než jenom tu ze spektra zájmu palikxe
, servisům prostě dnes nevěřím... a vůbec by měli mnohdy vrátit koncesi - živnosťák, pro nekvalikaci..., pokud nemluvím o blbosti a vůbec se už nezmiňuji o předražování zakázek a oblbování zákazníků v honbě za obratem, ziskem. Proto, prosím pěkně važme si našeho " doctora palikxe " je prostě k nezaplacení, dobře ho ohodnotil můj soused, nediskutoval o ceně a podstatně přidal, tařka jednou tolik, ty vole, von snad dělá za " hubičku " ...

...inu mějme se fajn s palikxem aj. , kteří nám pomáhají...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „SPARK“