trha, skace, netaha

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Re: trha, skace, netaha

Příspěvek od Blue Lanos »

Tak to je super gratulujem. Ale poviem Ti nebolo to take jednoznacne :oops:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
lanos&renault
Příspěvky: 62
Registrován: čtv led 29, 2009 07:57
Bydliště: Hnúšťa

Re: trha, skace, netaha

Příspěvek od lanos&renault »

Veru to nebolo jednoznacne. Kym som sa nezacal hrabat v kablovacke, tak som fakt nevedel kde by mohol byt problem. Mam ale pocit, ze sa mi tu zmiesalo viac faktorov (spominal som aj na zaciatku) a to, ze mi prestalo ist na benzin hoci mi ukazovalo, ze benzin tam je, stale neviem ci to bolo tou kostrou, ktoru si mi poradil alebo to pretrvava (ukazovat stav mi ukazuje, ale odvtedy som nesiel benzinom nadoraz). To ma uz naviedlo na nespravnu stopu a hladal som pricinu v palivovej sustave. Potom som to dal pozriet jednemu znamemu, ktory ma Lanosa a on vymienal nejake veci z jeho auta na moje a skusal ci to prestane. Vymenil kable a auto prestalo sklbat, ale to len pre to, ze sa RJ plynu nejako spamatala a vtedy nahodou isla. Potom bol som s RJ plynu asi pred dvomi mesiacmi na kontrole a povedali mi, ze je OK, tak som ju vylucil, potom vymenena lambda za univerzalnu, tak som myslel, ze nemoze byt univerzalna, tak som objednal rovnocennu nahradu atd. a vsetky tieto faktory ma stale zavadzali nespravnym smerom. Uz je na tento cas OK, tak len dufam, ze co najdlhsie. :)
Lanos 1,5 sedan r.v. 1999, 63kW (LPG + benzin)
Renault Kangoo 1,4 r.v. 2000, 55kW
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Re: trha, skace, netaha

Příspěvek od Blue Lanos »

:) Aj ja drzim palce -i -i Aj sme sa vela s tvojho popisu naucili sice to pre teba nebolo zadarmo ale hlavne je ze si to dobojoval do uspesneho konca :idea:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
lanos&renault
Příspěvky: 62
Registrován: čtv led 29, 2009 07:57
Bydliště: Hnúšťa

Re: trha, skace, netaha

Příspěvek od lanos&renault »

Vdaka, dufam, ze bude na urcity cas pokoj. Inak ty mas Lovato uz 4-ku? Ja mam este LOVECO nejake starsie a to mi povedali, ze sa RJ uz na ne nevyrabaju, takze mi dali nejaku pouzitu a z nove nepasuju na kablovacku.
Lanos 1,5 sedan r.v. 1999, 63kW (LPG + benzin)
Renault Kangoo 1,4 r.v. 2000, 55kW
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Re: trha, skace, netaha

Příspěvek od Blue Lanos »

Ano je tam napisane LovEco4
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „LANOS“