Špatné dovírání předních oken....

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Patrick
Příspěvky: 262
Registrován: čtv zář 20, 2007 19:21
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Špatné dovírání předních oken....

Příspěvek od Patrick »

Zdravim vsechny...mam mensi problem s doviranim prednich oken..pokazde kdyz je chci zavrit tak asi centimetr zustane do uplneho zavreni, vzdy je musim dovrit rukou, hlavne okno u ridice, okna se zastavi a uz nejdou dal...nevite nekdo kde je ten zadrhel? dekuji..(omlouvam se za otevreni noveho tema)
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatné dovírání předních oken....

Příspěvek od -peha- »

U mna rovnako to bolo ale já som proste vyčistil tie gumové lyšty a tie som potom namazal silikónom a tak to aplikujem asi 2x do roka no a je to lepšie jo a jeste som premazal ten mechanizmus a hrebeň takže to ako si funguje a za dalšie málo kedy je otváram vetšinou ide klíma :lol:
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Špatné dovírání předních oken....

Příspěvek od HusarJan »

Ahoj ja som mal tiež to isté,ale čakal som až tam budem dávat folie tak som to spravil naraz ináč sa mi to čalúnenie rozoberat nechcelo tu je aj foto dverí predných aj zadných .Té kolajnice ako písal Peto treba premazat dobrým silikonom a treba ich ešte aj nastavit te predné je tam šipka na pr.dverách vymedzit volu musíš sa s tým prehrat a ked ani to nepomože tak rozobrat ten motorček aj sprevodovkou a vymenit mazivo to staré za tolké roky je už stuhnuté ,alebo uhlíky na motorčeku mne tiež neak nevladze na pravej strane zatial som ho nerozoberal,lebo sa mi nechcelo možno tam dám niekedy nový.To premazanie tých gum to mi stačilo okná idú tichučko a rýchlo ,tak asi tolko treba len chut do roboty čauko -i ;)
Přílohy
P120709_18.12[02].JPG
P120709_18.12[02].JPG (141.95 KiB) Zobrazeno 2214 x
P120709_18.12.JPG
P120709_18.12.JPG (121.11 KiB) Zobrazeno 2215 x
Uživatelský avatar
Patrick
Příspěvky: 262
Registrován: čtv zář 20, 2007 19:21
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Re: Špatné dovírání předních oken....

Příspěvek od Patrick »

JJ díky moc...:-)
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Špatné dovírání předních oken....

Příspěvek od Slam »

Anebo si ušetřit práci a nechat si ty stahovačky výměnit v servisu za nové. :) Zadní mě i s prácí staly cca 1000 Kč jedna a měl jsem spíš opačný problém, okna mi jezdila tak rychle a razantně, že mi to ulomilo tu plastovou kladu v jednom případě a za cca 14 dní na druhé straně taky něco podobného (ten bovden se vyvlíkl z úchytů a udělal tam binec). Proto od té doby už radši moc okna nestahuju. Na co taky, když mám funkční klimatizaci...
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatné dovírání předních oken....

Příspěvek od Goose »

Presne tohle jsem mel u Leganzy take...kdyz jsem doviral okno u ridice musel jsem ho tlacit rukou smerem k B sloupku,jinak vyjel z drahy mimo gumu...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
sektro
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 09, 2009 20:49

Re: Špatné dovírání předních oken....

Příspěvek od sektro »

v případě poruchy stahovacího systému okének mě kontaktujte mám plno náhradních dílu v případě zájmu voljte 605249431
Petr Čepek
Příspěvky: 2
Registrován: pon srp 31, 2009 18:09

Re: Špatné dovírání předních oken....

Příspěvek od Petr Čepek »

Čau,tento problém je 100% ve vodicích gumách dveří.Výměna jedné gumy je asi 1000,-
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“