Škrabance

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
ds.armyn
Příspěvky: 13
Registrován: sob úno 21, 2009 22:06

Re: Škrabance

Příspěvek od ds.armyn »

taky mi to nekdo po 2 mesicich objel klicem a na zadnim steraci sem mel jakousi bulku a ukoply mi taky spigl sou to svine
Chevrolet Lacetti packet WTCC 1.4 ccm,r.v 2008 (Výbava ELITE)
Reklama
 

Uživatelský avatar
sacurovca
Příspěvky: 485
Registrován: sob kvě 16, 2009 12:56
Bydliště: SR

Re: Škrabance

Příspěvek od sacurovca »

Ja ti poviem, raz si aj oni kúpia auto a chcel by som ich vidieť, keď im niekto niečo také spraví na novom...a keď zo závisti niečo také robí tak to je duševný chudák... :?
Farba modrá impresion
Chevrolet Aveo sedan komfort
1,2 16v, 62 kW/84 k, rv. 2009

člen Aveo Fanclubu
Uživatelský avatar
xpet
Příspěvky: 134
Registrován: úte čer 20, 2006 09:36
Bydliště: Česká Lípa

Re: Škrabance

Příspěvek od xpet »

Chápu jak ti je, mě taky každý škrábanec bolí, ale mě na autě přibývají spíš z neohleduplnosti druhých lidí. A aby toho nebylo málo, tak mám teď celé auto poseté černými tečkami. Nejspíš to bude kyselina. Nemůžu se s tím vůbec smířit, snažím se to řešit přes pojišťovnu a pan likvidátor mi řekl, že to taky může dopadnout jako totálka.
Chevrolet Aveo, 5D HB, r.v. 2006 1,2 8V
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Škrabance

Příspěvek od Serpico »

...to ixpet totálky se až tak neboj, záleží kolik ti napíší a hlavně leccos jde odleštit ( a mnohdy se nestačím divit sám...), tak nějak nevěřím na tu kyselinu ( ta by to prožrala na plech...) ale držím palce

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
xpet
Příspěvky: 134
Registrován: úte čer 20, 2006 09:36
Bydliště: Česká Lípa

Re: Škrabance

Příspěvek od xpet »

No právě, vypadá to, že je to vpečené dovnitř. Kdyby to byla barva, tak to mám i na světlech a skle. Tohle je jen na laku, nevím přesně co to je, kyselina je jedna z variant, když parkuju u Autobateriií:-) Ve středu se mi na to podívá lakýrník, tak snad pro mě bude mít jen dobré zprávy...
Chevrolet Aveo, 5D HB, r.v. 2006 1,2 8V
Uživatelský avatar
sacurovca
Příspěvky: 485
Registrován: sob kvě 16, 2009 12:56
Bydliště: SR

Re: Škrabance

Příspěvek od sacurovca »

Tak to držím palce- mne by to asi poisťovňa nepreplatila, lebo mám havarijné poistenie ale nie na vandalizmus a tie škrabance to bude asi vandalizmus... :?
Farba modrá impresion
Chevrolet Aveo sedan komfort
1,2 16v, 62 kW/84 k, rv. 2009

člen Aveo Fanclubu
Uživatelský avatar
xpet
Příspěvky: 134
Registrován: úte čer 20, 2006 09:36
Bydliště: Česká Lípa

Re: Škrabance

Příspěvek od xpet »

Tak u mě to na 99% vypadá tak, že budu mít nově nastříkané celé auto. Takže se zbavím i těch drobných škrábanců co jsem běhěm těch tří let nasbírala....
Chevrolet Aveo, 5D HB, r.v. 2006 1,2 8V
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Škrabance

Příspěvek od Akri »

Serpico píše:...to ixpet totálky se až tak neboj, záleží kolik ti napíší a hlavně leccos jde odleštit ( a mnohdy se nestačím divit sám...), tak nějak nevěřím na tu kyselinu ( ta by to prožrala na plech...) ale držím palce

Mějte se fajn
Kyselina plech neprozere, pusobi presne tak jak psala Xpet, zbarvi do tmava ty mista kde dopadla, muze to byt kyselina z baterky, to byva na silnici nejcasteji, rozlestit to nejde, skoro vzdy to je az na plech vsaknute, musi se to odbrousit az na ten plech a znova lakovat, kdyz toho je hodne, neni to pekna prace :roll:
Sveho casu se to stavalo i po praskovani z letadla, stacilo pak aby to zustalo na aute a zaprselo na nej, ale tam to spis tu barvu vybelilo, ale navratne :?
Pojistovna je zajimavej ustav, oni totalku uznaji i u dvou let stareho auta, kdyz se lehce naboura na levy nebo pravy predek, musi se na ne tvrde :evil:

Jinak co se tyce toho poskrabaneho auta, tak u noveho to nasere, ja jsem osobne poridil garaz, mam ji blbe daleko, ale zase jsem se vyhnul temto problemum. :)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Škrabance

Příspěvek od Akri »

sacurovca píše:Tak to držím palce- mne by to asi poisťovňa nepreplatila, lebo mám havarijné poistenie ale nie na vandalizmus a tie škrabance to bude asi vandalizmus... :?
to se divim, ja mam v havarijce vsechno, ale taky mam spoluucast, tak by me ta sranda stala i neco ze sveho a v tvem pripade nevim, jestli bys to tam nemel druhy den zase :?
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Škrabance

Příspěvek od Serpico »

...to Akri už jsem Tě tady dlouho nečet, jsem rád, že Tě opět tady vidím, no jasně Tvoje zkušenosti jsou nad zlato, jinak hodně " doteků " jsem opravdu rozleštil, ale se.. mi to

A tak se mějte fajn bez " doteků "
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Škrabance

Příspěvek od Akri »

jsem tu stale, jen neni vubec cas :roll:
Ono je na novych autech vyjma koncernu VW, zalostne malo laku uz samo o sobe, coz teprve kdyz se nekdo rozhodne lestit kamenem :?
To musi nas*at jak na starem, tak tuplem na novem :evil:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Škrabance

Příspěvek od Serpico »

...to Akri jasně to nase.. , měj se.... a jsem fakt rád, že Tě tady vidím...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
xpet
Příspěvky: 134
Registrován: úte čer 20, 2006 09:36
Bydliště: Česká Lípa

Re: Škrabance

Příspěvek od xpet »

Tak jsem dnes viděla svoje autíčko, odstrojené a obroušené, ani jsem ho nepoznala :cry: Navíc ten černej sajrajt je i na plechu, tak to možná budou ještě před stříkáním kytovat. A taky jsem tam prý měla 3 díry ve dveřích, ale nějak si to neumím představit, když nebylo nic vidět na laku.
Chevrolet Aveo, 5D HB, r.v. 2006 1,2 8V
Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: Škrabance

Příspěvek od Jarik »

No vidíš, ani sme netušili aký kvalitný lak majú naše avejká hehe :o) ten plech pod ním tam asi ani byt nemusí :shock:
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Uživatelský avatar
Feva13
Příspěvky: 552
Registrován: ned bře 29, 2009 21:07
Bydliště: Veľké Úľany, okr. Galanta

Re: Škrabance

Příspěvek od Feva13 »

No vidíš šetrí sa všade.
Aspoň máme naozaj kvalitný lak keď udrží auto pokope. :D :D :D
Červené Chevrolet Aveo 1,2 Hatchback 5 dv 62,6 kW, 16 ventil,
Komfort, rok výroby 2009
Doplnky - Šálka s nálepkou Aveofanclubu
člen AVEO Fanclubu
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Interiér a exteriér“