Škrabance

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
sacurovca
Příspěvky: 485
Registrován: sob kvě 16, 2009 12:56
Bydliště: SR

Re: AVEO Club

Příspěvek od sacurovca »

No ahoj chlapi tak mame aveo od marca 2009 a niekto mi doškrabal zadnú kapotu hneď po mesiaci... a dnes som mal pod prednou kapotou natlačený chlieb si predstavte- to som čumel... a prená kapota a spojler je doškrabana- tak nemám slov, sklamanie a mám po nálade... :cry:
Farba modrá impresion
Chevrolet Aveo sedan komfort
1,2 16v, 62 kW/84 k, rv. 2009

člen Aveo Fanclubu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: AVEO Club

Příspěvek od Scorpion.11 »

To ti věřím :? I mě asi po šestém dnu na křižovatce jeden nedobrzdil a narazil do zadku a škoda s opravou vyšla na 10.000.-Kč
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
sacurovca
Příspěvky: 485
Registrován: sob kvě 16, 2009 12:56
Bydliště: SR

Re: AVEO Club

Příspěvek od sacurovca »

Vieš čo to jak vidíš tak doškrabane auto tak už ťa to aj prestane baviť a sa už z toho auta ani tak netešíš a ani neviem kto to roby to je blbé... :?
Farba modrá impresion
Chevrolet Aveo sedan komfort
1,2 16v, 62 kW/84 k, rv. 2009

člen Aveo Fanclubu
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Škrabance

Příspěvek od Scorpion.11 »

To ti věřím,že nemáš už ani takový elán a radost :? Jenže bohužel s tím nic už nenaděláš jen se vzchopit a poopravit ať je zas autíčko fit -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
sacurovca
Příspěvky: 485
Registrován: sob kvě 16, 2009 12:56
Bydliště: SR

Re: Škrabance

Příspěvek od sacurovca »

No dik scorpion len mne to niekto náročky robí a neviem či preto že som z iného okresu,že mám inú značku, alebo zo závisti neviem no ale už keď som mal staré auto tak mi to robil- vysypané smeti som mal na aute a tak no a teraz pokračuje a ja neviem kto to je tak opravovať neviem či má význam keby som vedel kto to je... tak to je blbé že neviem :? a auto ma necelé 4. mesiace a je také doriadené- škoda reči...preto sa už ani z toho auta tak neteším ako na začiatku...
Naposledy upravil(a) sacurovca dne sob črc 11, 2009 22:23, celkem upraveno 1 x.
Farba modrá impresion
Chevrolet Aveo sedan komfort
1,2 16v, 62 kW/84 k, rv. 2009

člen Aveo Fanclubu
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Škrabance

Příspěvek od Scorpion.11 »

Hm..jak se říká teť babo raď :? Tuto situaci ti vůbec nezávidím :( Jedině podat trestné oznámení na neznámého pachatele a policie ať se snaží -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Feva13
Příspěvky: 552
Registrován: ned bře 29, 2009 21:07
Bydliště: Veľké Úľany, okr. Galanta

Re: Škrabance

Příspěvek od Feva13 »

Nemáte mestskú políciu, žeby sa oni trochu viac pohybovali okolo Vás ? :?: :?: :?:
Červené Chevrolet Aveo 1,2 Hatchback 5 dv 62,6 kW, 16 ventil,
Komfort, rok výroby 2009
Doplnky - Šálka s nálepkou Aveofanclubu
člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: AVEO Club

Příspěvek od hladolef »

sacurovca píše:No ahoj chlapi tak mame aveo od marca 2009 a niekto mi doškrabal zadnú kapotu hneď po mesiaci... a dnes som mal pod prednou kapotou natlačený chlieb si predstavte- to som čumel... a prená kapota a spojler je doškrabana- tak nemám slov, sklamanie a mám po nálade... :cry:


Jestli Ti tam ten chleba nenanosila Kuna lesna.Taky bych tomu neveril kdybych to nevidel na vlastni oci.Jeste vcera jsem byl v Nove Lubovni,a sli jsme se svagrem menit zarovky do auta,otevre kapotu a tam kusy stareho chleba a rohliku.zacal jsem se smat ze si tu nekdo zapomnel svacinu,nato mi rek ze to delaj kuny,ze tahaji od popelnic chleba a jiny bordel po celem aute.

http://images.google.de/images?hl=de&rl ... e&resnum=1
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
sacurovca
Příspěvky: 485
Registrován: sob kvě 16, 2009 12:56
Bydliště: SR

Re: Škrabance

Příspěvek od sacurovca »

No kuna to asi nebola lebo už som mal aj tyčinky rozdrobené po celom aute a rozsypané a odpad na aute prischnutý a teraz nedávno som mal veľký šuter na zadnej kapote z toho mi zostali škrabance až do základovky , teraz ten chlieb a to tam muselo byť napchaté,zadné dvere mám zahnuté a na prednej kapote a spojlery škrabance- mestská polícia tu nieje no ja neviem čo spravím- len škoda že neviem kto to robí- no keď ho raz chytím tak... len ako auto bude dovtedy vyzerať to neviem a je nové tak preto ma to aj dosť trápi... :?
Farba modrá impresion
Chevrolet Aveo sedan komfort
1,2 16v, 62 kW/84 k, rv. 2009

člen Aveo Fanclubu
Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: Škrabance

Příspěvek od Jarik »

Skús si premysliet kto može mat na teba tažké srdce :twisted:, alebo ho až príliš zaujíma tvoja reakcia a moc sa pýta :?: . Kto pozerá cez záclonu :twisted: prípadne ta chodí uštipačne upokojovat :x . Tento systematický teror má určite svoj dovod :mrgreen: , na náhodu to vobec nevizerá, podla mna. Premýšlaj, držím palce :PP:
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Uživatelský avatar
sacurovca
Příspěvky: 485
Registrován: sob kvě 16, 2009 12:56
Bydliště: SR

Re: Škrabance

Příspěvek od sacurovca »

No ja som už na to myslel no zatiaľ neviem... :?
Farba modrá impresion
Chevrolet Aveo sedan komfort
1,2 16v, 62 kW/84 k, rv. 2009

člen Aveo Fanclubu
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Škrabance

Příspěvek od Serpico »

...no hladolef s tou kunou to je docela možný, jednou jsem našel kousek chleba na sacím potrubí zezadu na motoru a kapota nejevila známky otevřeného násilí, tak že tak, nakonec u daevou nebo chevy právě kvůli tomu dávají na elektriku návleky, které kunám nechutnají...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: Škrabance

Příspěvek od Jarik »

S tým chlebom to kuna mohla byt no naviem si dost dobre predstavit ako mu trepe na zadný kufor ten velký šuter a doškrábe s ním lak do plechu. Chápem že sme ludia no nemali by sme za všetko zlé vinit zvieratá.
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Škrabance

Příspěvek od Serpico »

...ale Jariku, já mám zvířata rád a nic na ně nesvádím, no nakonec auto užívám i s naším Fildínem ( rád jezdí autem...), tedy chlupy + ocintaný okna sem tam se musí podívat aby s toho nakonec taky něco měl...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
sacurovca
Příspěvky: 485
Registrován: sob kvě 16, 2009 12:56
Bydliště: SR

Re: Škrabance

Příspěvek od sacurovca »

No je to zaujímavé s tou kunou no len vzhľadom na stále poškodzovanie- takého druhu ako mám ja veľmi nepravdepodobné...no a taký balvan ako som mal na zadnej kapote- tak to by ťažko dvihlo nejaké decko iba žeby posilňovalo- nieto ešte kuna... :roll:
Farba modrá impresion
Chevrolet Aveo sedan komfort
1,2 16v, 62 kW/84 k, rv. 2009

člen Aveo Fanclubu
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Interiér a exteriér“