Automaticke zapinani svetel cely rok

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Uživatelský avatar
martinko
Příspěvky: 215
Registrován: pon lis 19, 2007 20:39
Bydliště: HC

Příspěvek od martinko »

marian152 píše:
JRD McLAREN píše:...paneboze ..co je toto za vynaalez...
..to k tomu staci jedna dioda relatko ...a kus draatu..

..moj oblubeny kontak je cidlo oleja..
..a relatko svetiel...

..ale henta "podvna skatulka"..
..no moc profesionalne to nevyzeraaa..
a mozes mi zbezne nakreslit schemu? chcel som taketo nieco do auta, lebo mam sklerozu (este nie oficialne ale asi mam) a zabudam na svetla, s pasom zatial nemam problem. Namontoval som si to pipatko ze ked vystupujem z auta tak to zacne pipat ked svietim. Lenze bol to hnusny zvuk a navyse ked som niekoho bral a on otvoril dvere hned ho ovalil ten hnusny zvuk. No a tak som to s rezistormi trocha stlmil a dorobil som si diodku ktora svieti ked nastartujem a nesvietim a zhasne ked zapnem svetla. Smola ale je ze ZHASNE AJ KED ZAPNEM LEN PARKOVACKY. No a ja potom kuknem na diodu vidim ze nesvieti, takze svitim...lenze len s parkovackami..a na stretavacky zabudam. Najlepsie pre mna by bolo mat nieco co by po 10 sekundach automaticky rozsvietilo svetla, ale keby som ich chcel napr. vypnut tak len vypnem packu zapinania svetiel a budu vypnute.



ten napad sa mi tiez pozdava, cim menej toho je , tym lepsie a tiez by som bol vdacny za nejaky trosku podrobnejsi popis. vopred dik :roll: :D
Reklama
 

branislav11
Příspěvky: 6
Registrován: ned úno 15, 2009 11:07
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Automaticke zapinani svetel cely rok

Příspěvek od branislav11 »

Ahojte to automaticke svietenie stoji od 13,50do 16eur na slovensku ja som ich aj montoval za 35eur ak bude zaujem mozem pomoct na icq 208-065-742
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“