Automaticke zapinani svetel cely rok

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Automaticke zapinani svetel cely rok

Příspěvek od milosh »

Nemate nekdo odkaz kde koupit to udelatko? svitim celorocne, tak ze bych si to namontoval ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ardy
Příspěvky: 121
Registrován: pon úno 06, 2006 15:37
Bydliště: Slovensko VK

Příspěvek od Ardy »

Videl som to vo Forstinger v BA. Určite to najdeš aj inde.
Ma to aj M&G auto. Cena cca 500,-
Jeden môj známi robí v auto príslušenstvách a majú to tam. dá sa prepínať aj na zimný režim.
Lanos S 1.5 8V, r.v. 98, Sedan, bledozelená metalíza 43U, modré podsvietenie palubovky.

http://www.lanosclub.com/gallery.php?mo ... erie_id=54
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

ajtakrajta, ja myslel neco do 3 kil, tolik to stalo kdyz sem to videl nekdev krame v Litomericich :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

podla mojich skusenosti je cena normalna, u nas bezne okolo 1000sk

najdete to aj tu http://WWW.AUTOOMEGA.SK
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Ja bych taky vic jak 3.kila za věc kterou postavíš za 150 nedal... :D
Napadly mě 2 varianty: 1.po dosažení palub. napětí by to seplo světla,
2. nebo spoždovač (třeba 10. sec. po otočení startérem?)
Zajímalo by mě, na jakém principu fungují ty z krámu???

Ale každopádně jestli se toto na slovensku prodává za litr, tak si na to asi založím firmu! :twisted: :lol: :lol:
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Oldřich Novák
Příspěvky: 33
Registrován: ned led 29, 2006 10:28
Bydliště: Karviná

Příspěvek od Oldřich Novák »

Ahoj. Kolega to má na Fordu a je to to nachystano z výroby pro severske země.U nás stačí zastrčit 2 relátka a funguje to tak že informace je brána ze snimače otaček.Pokud jso otačky motoru výšši než otačky při startování rele spína delší rele pro tlumená světla.
KALOS HB 1.2
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Dneska sem to montoval Panu krtičkovi do auta včetně zpožďovače vnitřního osvětlení dohromady to koupil asi za 1100 včetně poštovného od nějaké firmy J-AUTO jinak alarmy Jůza někde z P4 montáž kdyby to neokleštil udajně o věci který nikdo nepoužívá tak by byla super a funkce taky dobrý a při té příležitosti sem se důkladně díval do schématu tak na Lanose to taky existuje originál ve schématu je to označeno DRL-DAYTIME RUNNING LIGHT a je to spínané tlakovým čidlem oleje ;)
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

petrm píše:...na Lanose to taky existuje originál ve schématu je to označeno DRL-DAYTIME RUNNING LIGHT a je to spínané tlakovým čidlem oleje ;)
Na Kalosa je to tiež http://chevy.mrmax.dp.ua/EN/documents/K ... _9.en.html ale až tak príliš tej schéme nerozumiem. Čo všetko treba dokúpiť k funkčnosti?
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

mipo píše:Na Kalosa je to tiež http://chevy.mrmax.dp.ua/EN/documents/K ... _9.en.html ale až tak príliš tej schéme nerozumiem. Čo všetko treba dokúpiť k funkčnosti?
Vysvetli mi, prečo takéto chceš, možno to budem chcieť potom aj ja :).
Ja svietim tiež v podstate celý rok. Svetlá mám v polohe zapnuté. Naštartujem, svietim, zhasnem, nesvietim. Takto to predsa funguje už teraz. Tak načo toto????
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

LIFELIKE píše:Vysvetli mi, prečo takéto chceš, možno to budem chcieť potom aj ja :).
Ja svietim tiež v podstate celý rok. Svetlá mám v polohe zapnuté. Naštartujem, svietim, zhasnem, nesvietim. Takto to predsa funguje už teraz. Tak načo toto????
U nás dvoch to funguje. Ovšem sú tu staršie Kalosy, ktorí keď nechajú zapnuté svetlá a vypnú motor, tak im zostanú svietiť parkovačky.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

mipo píše:
LIFELIKE píše:Vysvetli mi, prečo takéto chceš, možno to budem chcieť potom aj ja :).
Ja svietim tiež v podstate celý rok. Svetlá mám v polohe zapnuté. Naštartujem, svietim, zhasnem, nesvietim. Takto to predsa funguje už teraz. Tak načo toto????
U nás dvoch to funguje. Ovšem sú tu staršie Kalosy, ktorí keď nechajú zapnuté svetlá a vypnú motor, tak im zostanú svietiť parkovačky.
Nebo ještě starší auta, kterým po vypnutí motoru zůstanou svítit potkávací světla...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

ARS

Příspěvek od Slam »

http://www.zetron.cz/zetron/index.php?m ... ecnejmeno=


BTW nevite nekdo, jestli v Leganze taky staci nekde neco postelovat nebo se musi kupovat takovyhle podobny baznekt?
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

na ruznych bazarech to maj za 3 centa,ale na co se hrabat do auta,kdyz meto porad pipa ,ze svitim a neni nad to si to zautomatizovat , to spis kdyby me nekdo pripinal a odepinal pasy..to nedelam vubec ://
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

LIFELIKE píše:
mipo píše:Na Kalosa je to tiež http://chevy.mrmax.dp.ua/EN/documents/K ... _9.en.html ale až tak príliš tej schéme nerozumiem. Čo všetko treba dokúpiť k funkčnosti?
Vysvetli mi, prečo takéto chceš, možno to budem chcieť potom aj ja :).
Ja svietim tiež v podstate celý rok. Svetlá mám v polohe zapnuté. Naštartujem, svietim, zhasnem, nesvietim. Takto to predsa funguje už teraz. Tak načo toto????
Já už jsem takhle u Kombíka startoval přes kabely. Myslel jsem, že se světla vypnou a nevyply. Dokonce svítily potkávačky.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“