Zimní Pneu

Moderátor: Blue Lanos

Zimní pneu

Anketa končí za čtv kvě 21, 2009 23:11

Určitě, pak se dá jezdit i v zimě
19
100%
Na Matize? LOL :)
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Stále se bavíte ?

Příspěvek od Vazoun »

Přeji všem hezký zimní :lol: a hlavně jak pozoruji :lol: škádlivý den. Píši z místa,kde mám do Šluknova - severní čechy 15 km. Je tu nádherná 20ti cm bílá pokrývka a stále padá. Údržba silnic tu bývá mizerná. Zde by si kolega "bero " přišel na své a rozmyslel by si úvahu, zda zimní pneu či ne :lol: tady to jezdí obtížně i se zimáky a musíš být opatrný :!: V tomto našem cípu republiky má téměř každý druhý za sebou školu smyků,aniž by jí musel absolvovat za větší peníz :lol: zdravím všechny na foru a už se neškádlete vždyt všci jsme kdysi začínali poprve jezdit v zimním období :lol: " Vazoun "
-----------------------------
Člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
Matiz SE r.v.07/2002 - sv.zel.metlina U38
Reklama
 

Uživatelský avatar
Miloš
Příspěvky: 102
Registrován: pon zář 06, 2004 10:34
Bydliště: chomutov

Určitě zimáky

Příspěvek od Miloš »

Já jezdím Barumky :)
New Spark LS 2011 oranž.metla 1000km :-))[
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Ja som jazdil zimne cinske no-name sragory typu Hankook, a chovali sa perfektne. Tym padom mozem pustat exkrementy na znacky za prachy.

To som zazil na terajsom aute - byvaly majitel tam narubal letne Goodyear-ky, a ked som potreboval novu, pytaju 5 litrov za nu ! Nakoniec som ju zohnal za 1800, a aj tak su celkovo nic moc a hucia viac nez zimne Barumky.
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Ja som pôvodné zimné Goodyearky (od kúpy) postupne nahradil MATADORkami MP58,dopredu som dal nové a vzdau ešte dojazďujeme tie GOODYEARky,škoda ich vyhodiť,v najhoršom ich v polke zimy prezujem za tem druhý pár,ktorý som nahradil novými Matadorkami.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pneu

Příspěvek od Serpico »

...to Alvine já jsem byl s GOODEYAR ULTRA GRIP 6 náramně spokojenej ( prostě tak porada v 9.00 v Moravským Berouně tj okolo 300km ( D1 při kalamitě, co bylo aut ve stráni to jsem nestačil počítat...a pokuta za pozdní příchod no a Lenka přijela do Prahy v 6,30, jezdili jsme ve dvou, bydlela v Ústí - no stihnul jsem to....předtím jsem jezdil Debico zimní a nic moc...jo a byly vyrobeny v Turecku - jejich jediná chyba...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Re: Určitě zimáky

Příspěvek od Tomáš »

Miloš píše:Já jezdím Barumky :)
Já taky - polaris ( ne 2 , ale ty první ) a nic moc - na mokru kloužou a to tak , že až nebezpečně. Na Nubiře mám polský Debica a krom toho , že hučej na dálnici, absolutní spokojenost - a to na ně moc dobré reference nejsou ....
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Lacif
Příspěvky: 14
Registrován: stř dub 08, 2009 20:07

Příspěvek od Lacif »

Tak přezuto na Vredestein Snowtrac 3 a naprostá spokojenost. Vítěz testu TUV v tomto rozměru. Nehučí a jak na mokru, tak rozbředlém sněhu a v nově napadlém sněhu drží výborně - DOPORUČUJI!! :)
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu

Příspěvek od alvin »

Serpico píše:...to Alvine já jsem byl s GOODEYAR ULTRA GRIP 6 náramně spokojenej ( prostě tak porada v 9.00 v Moravským Berouně tj okolo 300km ( D1 při kalamitě, co bylo aut ve stráni to jsem nestačil počítat...a pokuta za pozdní příchod no a Lenka přijela do Prahy v 6,30, jezdili jsme ve dvou, bydlela v Ústí - no stihnul jsem to....předtím jsem jezdil Debico zimní a nic moc...jo a byly vyrobeny v Turecku - jejich jediná chyba...

Mějte se fajn
Serpico,to sú presne oni,ja som tiež s nimi spokojný,ale už majú za sebou "svá nejlepší léta" a tie Matadorky,som kúpil veľmi výhodne,nič proti tým tureckým GOODYEARom,iba tie MATADORKY boli oveľa lacnejšie :lol: :lol: :lol:
P.S.
Ako sme tu spolu už viackrát preberali automobilovú históriu,narazil som na veľmi zaujímavý materiál
http://www.truckmagazin.cz/UserFiles/fi ... 202008.pdf
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Mihalka255
Příspěvky: 35
Registrován: stř led 21, 2009 10:37

Příspěvek od Mihalka255 »

Aveo 1,2 sedan ma obute Kormoran Snow Pro, mokro 90-120 km/h good, cerstvy sneh 80-90 km/h good, ujazdeny posypany sneh 70-80 km/h good, lad 60-70 m/h NOOO good... asi tak... rano do prace si musime 15-20 min privstat, co pri mojej 1/2 je trochu problem... :roll: predtym sme mali Renault 19 a potom Skoda Favorit, obidva jazdili na Good richoch Winter a problem v zime nebol, aj ked mal Favous vytrepane riadenie...
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

robur

Příspěvek od Serpico »

...to alvine s Roburem jsem jezdil ( následník Garanta ) naprostý souhlas s uvedeným...měl jsem na něm 6tun cementu ( byl na tři ) a to řekněme na soukromce...i spotřebu jsem na něm vyřešil Praha 25litrů / 100 km norma, venek 20l / 100 km, venek jsem dokázal za 15 - 16 l / 100 km, ale opravdu nezničitelný...jezdil jsem verze benzínový, vlastně s Roburem jsem se nejdřív učil na poště, ty průjezdy a to couvání, to prostě byla škola na zrcadla...hezká vzpomínka, jinak pošli mi to prosím na soukromý mail, nevím jestli mi to prošlo na našem servru mi to zlobí, jáchym neodpovídá...díky

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

P.S.
Ako sme tu spolu už viackrát preberali automobilovú históriu,narazil som na veľmi zaujímavý materiál
http://www.truckmagazin.cz/UserFiles/fi ... 202008.pdf
Pěkný den :D
Teda alvine ty mě dáváš s tou histoií,člověk si myslí,že je mladej a najednou to všechno pamatuju :? To už abych radši ani nechodil do muzea protože když bych odcházel tak bych mohl zpustit alarm /jako že kradou nějakou vykopávku :lol: /
Tak hlavně ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

... muzea protože když bych odcházel tak bych mohl zpustit alarm /jako že kradou nějakou vykopávku :lol: /
Tak hlavně ať nám jezdí a nezlobí :P[/quote]


Kdo by si spletl takovýho hezkýho a mladýho klučíka s vykopávkou??? :lol: :lol: :lol: :roll: :roll:
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
JanulaB
Příspěvky: 8
Registrován: pát led 16, 2009 09:01

Re: Zimní Pneu

Příspěvek od JanulaB »

Zdravím všechny,tak já jsem zásadně pro zimní pneu bez nich se jezdit v zimě nedá. ;)
Červený Matízek r.v.2002,Dacia Logan MCV r.v. 2007 (taktéž červená )
Stanley
Příspěvky: 112
Registrován: pon bře 23, 2009 12:56
Bydliště: Děčín

Re: Zimní Pneu

Příspěvek od Stanley »

:? Souhlasím,v zimě jezdit na letních gumách může jen sebevrah.Zimní jsem měl nejdříve Savy Eskimo a nebyly špatný,jen málo vydržely.A to nejezdím z pískajícími pneumatikami při rozjezdu.Teď jsem koupil Barum Polaris a jsem spokojený.A za super cenu kč/kus.
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“