podsvícení stř. panelu

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
newnexia
Příspěvky: 99
Registrován: úte srp 07, 2007 23:11

Příspěvek od newnexia »

som kreteeen :) couz :lol: pocuj a ty mi nevies povedat ako vymenit tu hmlovku laborujem nad tim a neviem ani za .... ::D teraz som uf fakt za idota ale to bude tim ze fakt som :D ale aspon to budem mat hotowo ked poradite aj ked som za debila :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

newnexia píše:som kreteeen :) couz :lol: pocuj a ty mi nevies povedat ako vymenit tu hmlovku laborujem nad tim a neviem ani za .... ::D teraz som uf fakt za idota ale to bude tim ze fakt som :D ale aspon to budem mat hotowo ked poradite aj ked som za debila :lol:
Já nemám origo mlhovky,takže nevím. Za idiota určitě nejsi a jak říká klasik-chybami se člověk učí. Skusil bych hledat nějaké šroubky ze předu. Jestli nejsou pod rámečkem,pak by jsi to měl celé nějak vyklopit. A nebo tu mlhovku celou vyndej,drží na dvou šroubech ze zadu.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Obrázek


Já to vyřešil takhle. NA tý fotce to neni moc vidět ale v reálu je to krása.
Uživatelský avatar
cukrar
Příspěvky: 283
Registrován: ned led 27, 2008 13:15
Bydliště: BRNO

Příspěvek od cukrar »

Franta P. píše:Obrázek


Já to vyřešil takhle. NA tý fotce to neni moc vidět ale v reálu je to krása.
Zdarec tak mi taky zřejmě prdla žárovka ve středovém panelu, nebo jsem si toho nevšiml, zase tak často v noci nejezdím :-)

nemám vůbec nic podsvícené ventilaci atd....

co tam pasuje za žárovku? nevíš náhodou, jo a jak si vyřešil to podsvícení? :shock: moc pěkné
1. Daewoo Nexia 1.5 r.v.1997 (koupeno v r. 8/2006-prodáno v r. 8/2009)
2. Citroen Berlingo 1.6HDi r.v.2006 (koupeno v roce 8/2009)
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

pasujou tam ty malinké žárovky(diody) v plastové patce jak jsou třeba v kontrolkách.
Podsvícení v ovládání topení. Misto žárovek jsou tam diody, pod rádiem osvětlená přihrádka: ze zadu vyvrtat 2 díry pro nastrčení 2 diod s paticí do park. světel, naletovat dráty a je hotovo. A stř. panel mi osvětluje jedna bodová dioda za řadicí pákou u sedačky.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Robin
Příspěvky: 32
Registrován: čtv pro 20, 2007 12:20

Re: podsvícení stř. panelu

Příspěvek od Robin »

Nazdar
Předevčírem jsem to odmontoval, je to celkem jednoduché přesně podle návodu. Měl jsem ale velký problém s vytáhnutím ovládacího panelu, šlo to hrozně špatně a myslel jsem že polámu ten rámeček okolo. To se naštěstí nestalo, ale chce to pevné nervy. Když se to povede tak k těm žárovkám se nejlíp dostaneš pinzetou :)
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: podsvícení stř. panelu

Příspěvek od Franta P. »

Robin píše:Nazdar
Předevčírem jsem to odmontoval, je to celkem jednoduché přesně podle návodu. Měl jsem ale velký problém s vytáhnutím ovládacího panelu, šlo to hrozně špatně a myslel jsem že polámu ten rámeček okolo. To se naštěstí nestalo, ale chce to pevné nervy. Když se to povede tak k těm žárovkám se nejlíp dostaneš pinzetou :)
Rámeček kolem stř. panelu musíš sundat
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Granko
Příspěvky: 430
Registrován: stř črc 02, 2003 09:55
Bydliště: Bratislava

Re: podsvícení stř. panelu

Příspěvek od Granko »

Robin píše:Měl jsem ale velký problém s vytáhnutím ovládacího panelu, šlo to hrozně špatně a myslel jsem že polámu ten rámeček okolo.
:lol: ...priznam sa, ze ked som pisal ten "navod", tak som akosi predpokladal, ze to ludia daju dole. na tych mojich fotkach nie je nasadeny :mrgreen: ale aj rozvody sa asi daju vymenit aj cez vyfuk.... :PP:
Uživatelský avatar
Toncek23
Příspěvky: 15
Registrován: úte led 27, 2009 02:18
Bydliště: Stříbro (Plzen)

Re: podsvícení stř. panelu

Příspěvek od Toncek23 »

tak ten panel bych potreboval taky vedet...mam ten stejny problem...
Uživatelský avatar
Toncek23
Příspěvky: 15
Registrován: úte led 27, 2009 02:18
Bydliště: Stříbro (Plzen)

Re: podsvícení stř. panelu

Příspěvek od Toncek23 »

uz sem si precet a doufam ze to take zvladnu...zitra se na to vrhnu...
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“