OSRAM Night Breaker (až 90 % viac svetla).

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Jujing
Příspěvky: 84
Registrován: pon pro 24, 2007 22:59
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

stále svítí

Příspěvek od Jujing »

jen tak mně napadlo hodit do placu že už je mám na autě cca 25000 km a stále svítí fakt mě mile překvapile se svoji životností a to jezdím z 60% v noci takže cvákám pořád dálkový tlumený.... mylsím že se vyplatí je koupit :)
Reklama
 

Jujing
Příspěvky: 84
Registrován: pon pro 24, 2007 22:59
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: stále svítí

Příspěvek od Jujing »

Jujing píše:jen tak mně napadlo hodit do placu že už je mám na autě cca 25000 km a stále svítí fakt mě mile překvapile se svoji životností a to jezdím z 60% v noci takže cvákám pořád dálkový tlumený.... mylsím že se vyplatí je koupit :)
hm tak včera jedna praskla :D
pkuruc
Příspěvky: 19
Registrován: stř dub 22, 2009 12:54

Příspěvek od pkuruc »

caute, tiez mam noght breaker 90% v aute a myslim ze su to doteraz najlepsie ziarovky ake som mal. svetelnost omoc vyssia ako bezna H1 a mam ich uz cca rok a pol a svietim aj pocas dna a zatial sa nespalila ani jedna. Kupil som ich v Banovciach nad Bebravou balenie 2ks - 490,- Sk, ale maju ich aj v Partizanskom za podobnu cenu.
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Příspěvek od kesko »

ja mam Osram NB od 4.9.2008 a zatim velika spokojnost najazdil som na nich cca 10 000 km, predtym som mal Osram Cool Blue pisali ze tiez polovicna zivotnost ale odjazdil som na nich rok a cca 20 000 km a tiez som sa nemohol stazovat, hold ale technika idem dopredu a kazdy z nas chce dobre vidiet :)
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
lemonik
Příspěvky: 18
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:26

Příspěvek od lemonik »

Ja som ich tiež kúpil pred dvomi týždňami ... Je to oniečo lepšie ale stále nič moc ... musím vymeniť sklá svetiel, lebo sú zahmlené od kamienkov :( :(
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“