OSRAM Night Breaker (až 90 % viac svetla).

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
jackaninm
Příspěvky: 31
Registrován: úte říj 30, 2007 17:19
Bydliště: Giraltovce

OSRAM Night Breaker (až 90 % viac svetla).

Příspěvek od jackaninm »

V česku už bežia tieto žiarovky,nemá niekto s nimi skusenosti a kde by sa dali zohnať.Na slovenskom webe ešte nechyruju. :?: alebo som ich neobjavil?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Slyšel jsem že svítí o něco lépe než Silverstary, ale hlavní bude jakou budou mít životnost a na to jsou na trhu moc krátce...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Mohu vrele doporucit tyhle,maji udaje ktere neuvadi temer nikdo a od ledna je ma pritelkyne ve fabii ktera najezdi denne 100km a zarovky tak padaly jedna za druhou a ted od ledna klid a super svetlo... ;)
http://www.automaxhk.cz/index.php?nid=1 ... &epc=13262
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
jackaninm
Příspěvky: 31
Registrován: úte říj 30, 2007 17:19
Bydliště: Giraltovce

Příspěvek od jackaninm »

Rozhodoval som sa pre OSRAM SIVERSTAR+50%,svietivosť dobrá,ale maju kratšiu životnosť.Skusim tie LONG LIFE uvidime.Dik
Uživatelský avatar
jackaninm
Příspěvky: 31
Registrován: úte říj 30, 2007 17:19
Bydliště: Giraltovce

Příspěvek od jackaninm »

Ak mate zaujem o LONG LIFE tu je link
http://www.tuningshop.sk/?id=1129369476#
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

hanzy, jackaninm, nie su to nahodou tie iste ziarovky Long Life na oboch strankach /len rozdielny typ/

Hanzy, uz dlhsie som nad nimi rozmyslal, len som nemal s nimi skusenost a nemal mi kto poradit. Naozaj svietia dobre? A aka je farba svetla? - ako halogen alebo sa to priblizuje ku xenonu ked su plne takym plynom? Naozaj aj "dosvietia" oproti klasickym halogenom dalej? Dik
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Uživatelský avatar
jackaninm
Příspěvky: 31
Registrován: úte říj 30, 2007 17:19
Bydliště: Giraltovce

Příspěvek od jackaninm »

kasma ty maš postreh, áno su tie iste len ja som dal H1 (espero) a na slovenský shop a hanzy H4 na česky,ak ma niekto LONG LIFE uvítal by som recenziu a porovnanie s OSRAM SILVERSTAR+50% . CAUTE
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

LONG LIFE se delaji asi ve vsech beznych typech H1,H7,H4 a sviti skvele a jak si videl udavaji jako jedini barvu svetla a sviti skvele a taky zivotnost je u nich dlouha je to takove bile svetlo... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Mám je objednané tak potom dám vedieť a budem porovnávať lebo mám momentálne OSRAM silvestar 50% tak uvidíme či uvidíme :lol: :lol: :lol:
Jo Hanzy Pali z Humenného už má v Bielej Legyne xenony tak sa o chvílu podelí o zážitky no vraj je zatial velmi spokojný :lol: :lol: :lol:
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Ja skor cakam kedy budu mat v lidli zase tesla ziarovky +50% :). Svietia ako philips blue +50% a stali 100vku kus. Bohuzial som si nespravil zasobu :(.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

A čo keby si občas dal autu alespon pod stromeček dačo normálne a nie TESKO a blšák veď nemusíš to svoje ESPERKO vyžmýkať do krvi :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
pali
Příspěvky: 15
Registrován: pát dub 06, 2007 23:05
Bydliště: Humenne SK

Příspěvek od pali »

-peha- píše:Mám je objednané tak potom dám vedieť a budem porovnávať lebo mám momentálne OSRAM silvestar 50% tak uvidíme či uvidíme :lol: :lol: :lol:
Jo Hanzy Pali z Humenného už má v Bielej Legyne xenony tak sa o chvílu podelí o zážitky no vraj je zatial velmi spokojný :lol: :lol: :lol:
Cauko kluci.Mas pravdu pehacek je to super.Svieti to ohromne a som s nimi velmi spokojny.Kazdy kto sa zo mnou vezie hovori ze to svieti 2x lepsie ako predtym a ako obycajne ziarovky.Neviem kto co hovori na xenony ale mozno ich ma niejake smejdy alebo ma zle nastavene svetla.Najblisie ked sa stretneme tak uvidis ze neklamem.V tej cocke to svieti dobre ved aj nove auta ako napriklad audini ci medaky ich maju.je to sice draha zalezitost ale ja kym som ich nemal tak som tvrdil ze je to nic moc.
Daewoo Leganza CDX 2,0 l biela HE-603AV full vybava,koza,Folie,LPG LOVATO,vyfuk POWERFULL,KOLA ALLESIO 17"Xenony:)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

pali píše:
-peha- píše:Mám je objednané tak potom dám vedieť a budem porovnávať lebo mám momentálne OSRAM silvestar 50% tak uvidíme či uvidíme :lol: :lol: :lol:
Jo Hanzy Pali z Humenného už má v Bielej Legyne xenony tak sa o chvílu podelí o zážitky no vraj je zatial velmi spokojný :lol: :lol: :lol:
Cauko kluci.Mas pravdu pehacek je to super.Svieti to ohromne a som s nimi velmi spokojny.Kazdy kto sa zo mnou vezie hovori ze to svieti 2x lepsie ako predtym a ako obycajne ziarovky.Neviem kto co hovori na xenony ale mozno ich ma niejake smejdy alebo ma zle nastavene svetla.Najblisie ked sa stretneme tak uvidis ze neklamem.V tej cocke to svieti dobre ved aj nove auta ako napriklad audini ci medaky ich maju.je to sice draha zalezitost ale ja kym som ich nemal tak som tvrdil ze je to nic moc.
No chlape doufam,ze se uvidime na srazu na velkym...protoze tohle si nenecham ujit... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
pali
Příspěvky: 15
Registrován: pát dub 06, 2007 23:05
Bydliště: Humenne SK

Příspěvek od pali »

Goose píše:
pali píše:
-peha- píše:Mám je objednané tak potom dám vedieť a budem porovnávať lebo mám momentálne OSRAM silvestar 50% tak uvidíme či uvidíme :lol: :lol: :lol:
Jo Hanzy Pali z Humenného už má v Bielej Legyne xenony tak sa o chvílu podelí o zážitky no vraj je zatial velmi spokojný :lol: :lol: :lol:
Cauko kluci.Mas pravdu pehacek je to super.Svieti to ohromne a som s nimi velmi spokojny.Kazdy kto sa zo mnou vezie hovori ze to svieti 2x lepsie ako predtym a ako obycajne ziarovky.Neviem kto co hovori na xenony ale mozno ich ma niejake smejdy alebo ma zle nastavene svetla.Najblisie ked sa stretneme tak uvidis ze neklamem.V tej cocke to svieti dobre ved aj nove auta ako napriklad audini ci medaky ich maju.je to sice draha zalezitost ale ja kym som ich nemal tak som tvrdil ze je to nic moc.
No chlape doufam,ze se uvidime na srazu na velkym...protoze tohle si nenecham ujit... ;)
Ako si to vlastne myslel :evil: :( :D :oops:
Daewoo Leganza CDX 2,0 l biela HE-603AV full vybava,koza,Folie,LPG LOVATO,vyfuk POWERFULL,KOLA ALLESIO 17"Xenony:)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

pali píše:
Goose píše:
pali píše: Cauko kluci.Mas pravdu pehacek je to super.Svieti to ohromne a som s nimi velmi spokojny.Kazdy kto sa zo mnou vezie hovori ze to svieti 2x lepsie ako predtym a ako obycajne ziarovky.Neviem kto co hovori na xenony ale mozno ich ma niejake smejdy alebo ma zle nastavene svetla.Najblisie ked sa stretneme tak uvidis ze neklamem.V tej cocke to svieti dobre ved aj nove auta ako napriklad audini ci medaky ich maju.je to sice draha zalezitost ale ja kym som ich nemal tak som tvrdil ze je to nic moc.
No chlape doufam,ze se uvidime na srazu na velkym...protoze tohle si nenecham ujit... ;)
Ako si to vlastne myslel :evil: :( :D :oops:
Samo v dobrem...jsem moc zvedavy na to jak to vypada...Leganzu s xenonama jsem na vlastni oci jeste nevidel... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“