Nubira 1 , r.v. 98 1.6 16V hatchback

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

stefan zbortek
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 30, 2007 19:23
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od stefan zbortek »

Radoov,ty chceš ty 3-5W do palubovky?Já tam mám 3W,ale někde jsem četl,že tam mužou byt i ty 5W.Byl jsem normálně v Kelly,a sehnal jsem dokonce i ty malinký co jsou v ovladačích na topení.Jsou to jen skleněnky bez patice......
DAEWOO NUBIRA SX 1.6,16V 1999 již prodaná...
Peugeot 406,combi,2.0 Hdi,80Kw,Full výbava
Reklama
 

sektro
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 09, 2009 20:49

SERVIS

Příspěvek od sektro »

Radoove, ten servis na Hulváckém kopci je o ničem. Poslední "auto", kterému asi rozumněli byl Trabant. Nadarmo to není bývalá Lada (Žiguli). Dobří hoši jsou v Místku při cestě do Palkovic (podrobnosti ví Hanzi). Jinak chystáme malý pokec u kafe - podrobnosti na "NUBIRA§LACETTI, Zadní kotouče jsou orezlé". Tam můžeme pokecat.
lemon1
Příspěvky: 48
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:32

Příspěvek od lemon1 »

chlapi díky za info , určitě se stavím na orezlé kotouče :) jinak co se týče podsvícení spínačů oken , myslím , že to musíš kompletně rozebrat a odpájet...to bude dupačka...vykašli se na to...je to tak slabounké světlo , že to ani nepostřehneš...ohledně Chevy na Hulvákách...nevím jak servis ale na prodejně byl ten člověk moc ochotný a rozuměl co jsem po něm chtěl...akorát tam teď mají inventůru do 5.1. takže budu muset přístrojovku nahodit zpět a pak zase vyndat...a žárovky "denní světlo?" hmmm to může být zajímavé , ale já už ojednal Ty přídavné světla...myslím , že přes den by byly tak silné žárovky zbytečné a možná budou i oslňovat...nerad bych ať na mě blikají nějaké trucky :D uvidíme pokud nebudu spokojený s přídavnýma nahodím "denní světlo" dík za radu!
stefan zbortek
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 30, 2007 19:23
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od stefan zbortek »

Nee,jsou to normální žárovky,neoslňujou.Jen hodně osvítí vozovku,a svítí hodně do dálky.Vyhrály v testu mezi dalšíma 16cti žárovkama. :lol:
DAEWOO NUBIRA SX 1.6,16V 1999 již prodaná...
Peugeot 406,combi,2.0 Hdi,80Kw,Full výbava
stefan zbortek
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 30, 2007 19:23
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od stefan zbortek »

Tak už svítím červeně :lol: (přístrojovka,a ovládání topení).Je to super,ale jedna věc mi nedá spát.Nakonec jsem sehnal v Krči origoš žárovky červené,3Ks 5W-T10 do přístrojovky,2Ks 1,2W-T5 do ovladání top.,a teď nastává ten problém s tou malou žárovkou u budíků.Nikde není k sehnání barevná,měla by to být jako něco mezi T10 a T5.Bílou jsem sehnal,měla by to být T6,5 3W.No a problém je ten,že jsem nikde nesehnal ty silikonový návleky.Prej už se nedělaj,místo toho jsou ty barevný žárovky.Takže prašť jak uhoď :roll: .Tak jí nastříkám podobně jako ten originál a uvidíme.Ty 3 velký to osvítí,ale tam kde chybí ta menší je to světlejší a znát.Nevíte někdo,kde by se v Praze dala sehnat? :?
DAEWOO NUBIRA SX 1.6,16V 1999 již prodaná...
Peugeot 406,combi,2.0 Hdi,80Kw,Full výbava
lemon1
Příspěvky: 48
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:32

Příspěvek od lemon1 »

diky Megajvře:-) kouknu tam!
Uživatelský avatar
bastet
Příspěvky: 99
Registrován: úte čer 26, 2007 23:23
Bydliště: Řepiště(FM)

Příspěvek od bastet »

Pro RADOOV: Pokud jsem to vygoolil spravne,tak by to mel byt tento servis:
http://www.atila.cz/k/?id=FR3c0247e7bf3dc ,
na mape : http://www.mapy.cz/#x=141910009@y=13521 ... _135222121
DAEWOO Nubira II SE(social edition) hatchback, 1.6 16v , 76kW, zlatá metalíza, LPG ELPIGAS Stella Nord, r.v.2001, rádio JVC KD-G631,160tis. km, dovoz z Holandska.
dawid#01
Příspěvky: 1
Registrován: sob kvě 02, 2009 22:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dawid#01 »

CAUTE POTREBUJEM POMOCT NABURALI NAM NUBIRU 2.0 A CEME KUPIT TAKU ISTU ABY SME MALI ND LAE KED KUPIM NUBIRU 1.6 THAK CI MI TAM POJE MOTOR S 2,0 CI SA VOJDE A CI SA TOVEBEC DA CI NEVITE PORADIT VELMO THO POTREBUJEM PROSIM
lemon1
Příspěvky: 48
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:32

Příspěvek od lemon1 »

Nazdar kolegové , tak přístrojovka má komplet červené podsvícení , vypadá luxusně , vše jsem sehnal v chevy na Hulváckém kopci , koupil jsem tam i motorek ostřikovače a těsnění a hned ho vyměnil , takže já mám nubi v cajku , co se týče přídavných dálkových světel , zítra mi dojdou DHL , rampu jsem si už vyrobil a mám ji připravenou na montáž , čili bude zbývat nahodit 2 páry 55W světel a vše přišroubovat před chladič , dal jsem to na závitovky takže se to bude dát lehce doštelovat , ještě to pak celé hodím do stříbra ať to ladí ( stejně to nepůjde vidět :D ) a natáhnu dráty dovnitř , ale místo origo spínačů na mlhovky použiju elektronické mikrospínače z GM elektronik a hodím je někam ať nenarušují decentní interiér :)
Uživatelský avatar
bastet
Příspěvky: 99
Registrován: úte čer 26, 2007 23:23
Bydliště: Řepiště(FM)

Příspěvek od bastet »

ANTY_nuda_XX píše:CAUTE POTREBUJEM POMOCT NABURALI NAM NUBIRU 2.0 A CEME KUPIT TAKU ISTU ABY SME MALI ND LAE KED KUPIM NUBIRU 1.6 THAK CI MI TAM POJE MOTOR S 2,0 CI SA VOJDE A CI SA TOVEBEC DA CI NEVITE PORADIT VELMO THO POTREBUJEM PROSIM
Neškodilo by vypnout CapsLock a pak si to po sobě alespoň jednou přečíst ;)
A budeme spokojeni všichni :)
DAEWOO Nubira II SE(social edition) hatchback, 1.6 16v , 76kW, zlatá metalíza, LPG ELPIGAS Stella Nord, r.v.2001, rádio JVC KD-G631,160tis. km, dovoz z Holandska.
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“