Nestartuje...?

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Pepo
Příspěvky: 47
Registrován: stř led 28, 2009 22:12

Příspěvek od Pepo »

Tobi píše:Tak auto uš mi jezdí!!! :D Obědnal jsem si : cívku, zapalovací modul a víčko rozdělovače - dohromady něco přes 2.000,- . Sehnal jsem to na www.autodilykrc.cz doporučuju. Zatím a díky za rady.
Zdravim, mam ten samej problem, akorat me vymena tehle dilu nepomohla, pamatujes si jak jsi vymenoval civku v rozdelovaci, jak jsi nasadil vse zpatky?
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

a co ti to presne dela?vymenit civku neni problem je se nesmi o 180 stupnu pretocit redukce do vacky.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Pepo
Příspěvky: 47
Registrován: stř led 28, 2009 22:12

Příspěvek od Pepo »

palikx píše:a co ti to presne dela?vymenit civku neni problem je se nesmi o 180 stupnu pretocit redukce do vacky.
No to si prave nejsem jistej jestli jsem to neudelal :? a ted netusim jaka je spravna poloha.
A co mi to dela? Nehazi jiskru, civka v rozdelovaci nova, startovaci modul novy, vicko rozdelovace novy, kabel od vicka na indukcku novy, indukcka vymenena za jinou (tvari se jako pruchozi) ale jiskra porad nikde, motor se toci.
Dalsi co me napadlo je alarm Piranha, ale ten byl klickem vypnutej, takze by mel bejt neaktivni.
Uz nevim co s tim :roll:
Doufam ze ne ridici jednotka (pri nastartovanym aute to z niceho nic zdechlo) nema to nejaky silovy pojistky??
Odpovědět

Zpět na „RACER“