Zimní Pneu

Moderátor: Blue Lanos

Zimní pneu

Anketa končí za čtv kvě 21, 2009 23:11

Určitě, pak se dá jezdit i v zimě
19
100%
Na Matize? LOL :)
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 19

bero
Příspěvky: 33
Registrován: pon pro 17, 2007 15:49

Příspěvek od bero »

promiň že jsem ti tu porušil tvé kruhy
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Domnívám se , že jsi to trochu přehnal a doporučoval bych ti,abys trochu mírnil emoce.Musíš si hochu uvědomit, že jsou tu mezi námi lidé s vysokou odbornou kvalifikací a ty je nazýváš primitivy! Kdo ti k tomu dal právo? Když se ti tu nelíbí,není přece nic jednoduššího ,než kliknout na ten červený křížek. Ale pokud tu chceš mezi námi fungovat, tak prosím bez invektiv a urážejících výrazů.
Ptát se , zda lze jezdit v zimě na letních gumách je stejně blbá otázka, jako se ptát zda jde bruslit na nenabroušených bruslích. Na hloupou otázku je možná pouze hloupá odpověď! Tak se pak nediv a neříkej, kdo je tu Inteligent!
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Nevím, proč mezi tu kopu primitivů vůbec lezeš, založ si svoje fórum pre inteligentov...
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

zelokvet píše:a skusenosti s autom ako ty s nuklearnou fyzikou...
Vzhledem k tomu, že jsem absolvent oboru Tepelné a jaderné stroje a zařízení, tak se ti tenhle příměr moc nepoved :lol: .

BTW asi máš problémy přečíst si po sobě, co jsi vlastně napsal, takže ti to připomenu:
zvykol som si, ze tu na fore je kopa primitivov
Takže pro koho jsou tady primitivové???
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Nemáš pravdu ani s tým brankařem. Až nějakýho potkáš, zeptej se na na to, zda by nastoupil do branky na "tupých" bruslích. Ani náhodou, protože by se tam plácal , jak koza na ledě! :roll:
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

matiz

Příspěvek od Serpico »

...ty zelokvet, ty jsi nám tu vyrost jako " marjánka " v pěstěné záhrádce, co s tím, třeba Tě někdo rád vyšlukuje...

S omluvou, mějme se všichni fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

:cry: Nic jsi nepochopil, vůbec nic! Pořád meleš kolem dokola jen to jedno a ještě k tomu nemáš pravdu. :roll:
Ještě se mi nestalo , abych nedostal odpověď na položenou otázku. Je pravda, že když jsem se třeba ptal, co že mi to vrže vzadu u sedadla a co s tím , tak jsem dostal odpověď, abych si pustil hlasitěji rádio a neposlouchal vrzání! ;) To ale považuji za docela dobrou radu a nijak se na autora této odpovědi nezlobím. Zasmál jsem se . Když někomu "nahraješ na smeč", nečekej, že ti to jen odpinkne , ale čekej pořádnou ránu. A o tom to je. Vtipné odpovědi se jen zasměj a nedělej z toho dalekosáhlé závěry, že ti nikdo nechce odpovědět. Není to pravda! ;)
A ještě jednu věc. Přišel jsi do rozjetého fóra tak tu nechtěj měnit zvyky.Toto fórum n e n í jen o otázkách a odpovědích, ale o diskuzi mezi lidmi zapálenými pro něco, nebo se vztahem k něčemu, tedy ke zn. Daewoo.Je to také o vtipkování mezi dobrými kamarády a přáteli,kteří se jen tak neurazí. Tady dobře každý zůčastněný ví, že ani narážka není myšlena jako urážka. Na to si tu nehrajem. Tak čau. Končím na toto téma.
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

Hynek píše::cry: Nic jsi nepochopil, vůbec nic! Pořád meleš kolem dokola jen to jedno a ještě k tomu nemáš pravdu. :roll:
Ještě se mi nestalo , abych nedostal odpověď na položenou otázku. Je pravda, že když jsem se třeba ptal, co že mi to vrže vzadu u sedadla a co s tím , tak jsem dostal odpověď, abych si pustil hlasitěji rádio a neposlouchal vrzání! ;) To ale považuji za docela dobrou radu a nijak se na autora této odpovědi nezlobím. Zasmál jsem se . Když někomu "nahraješ na smeč", nečekej, že ti to jen odpinkne , ale čekej pořádnou ránu. A o tom to je. Vtipné odpovědi se jen zasměj a nedělej z toho dalekosáhlé závěry, že ti nikdo nechce odpovědět. Není to pravda! ;)
A ještě jednu věc. Přišel jsi do rozjetého fóra tak tu nechtěj měnit zvyky.Toto fórum n e n í jen o otázkách a odpovědích, ale o diskuzi mezi lidmi zapálenými pro něco, nebo se vztahem k něčemu, tedy ke zn. Daewoo.Je to také o vtipkování mezi dobrými kamarády a přáteli,kteří se jen tak neurazí. Tady dobře každý zůčastněný ví, že ani narážka není myšlena jako urážka. Na to si tu nehrajem. Tak čau. Končím na toto téma.
Hezky Hynku - myslím že si to řekl stručně, jasně a hlavně výstižně - je to o lidech , kteří toto forum mají rádi a chodí sem skoro každý den a prostě je to baví a nemusí se urážet!!
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Nahodou mne sa to paci, ako sa to rozbehlo :D Hned v druhom prispevku som komplet zodpovedal temu, a nakoniec to ma 4 strany :D
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
bero
Příspěvky: 33
Registrován: pon pro 17, 2007 15:49

Příspěvek od bero »

LOL, ono to tady jede dál :) Možná v tomhle threadu chybí už jen Lolcatz, Věra Pohlová a Hitler.

Takže zkušenost po prvním sněhu s pneumatikami Debica Frigo Directional SF M+S 145/70 R13 T71
víc než dobrá, byť na suchu a hlavně v zatáčkách jsou o něco horší než ty sjeté letní.
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Ano, ked bolo sucho, tak som v zatackach pozoroval horsiu stabilitu. Asi tym ze maju hlbsi dezen a su meksie.
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“