Novy majitel Daewoo Nubira II

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

michal67
Příspěvky: 15
Registrován: stř led 16, 2008 12:49

Příspěvek od michal67 »

Nazdar.
Mam sice espero. Mne tam tiez nieco pukalo. Mal som vybte capy. Teraz mi tam tiez nieco puka, alebo lepsie povedane bucha, ale len niekedy ked preperuje auto. Pytal som sa nafore a bolo mi povedane ze moze byt prasknuta pruzina.
Reklama
 

Uživatelský avatar
lubinob
Příspěvky: 216
Registrován: pon zář 10, 2007 10:48
Bydliště: Senica

Příspěvek od lubinob »

To moze byt prasknuta pruzina, ja som kupil Tigru so zlomenou lavou prednou pruzinou a na tom sa nedalo jazdit, nad 70 som to nemohol udrzat vo svojom pruhu a ked trochu poprsalo tak uz ani 40 sa nedalo ist...
Ale bola tam i narazena zadna naprava a v tejto kombinacii auto na zabitie...
Nubi 1,6 SX combi, r.v. 97, LPG Lovato, klima - PREDANÉ
ŠKoda Octavia II 1,9 TDi Elegance Plus 2008
Uživatelský avatar
Matias Lolop
Příspěvky: 46
Registrován: čtv led 03, 2008 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matias Lolop »

Ahojte, mimochodom to pukanie uz uplne prestalo . Nepochopim v com bol problem, normalne same od seba to prestalo. Uz to nerobi ani pri prudsom dobrzdeni ani pri prudsom rozbiehani. Joj keby sa kazdy problem takto vyriesil, to by bolo super :-)
Daewoo Nubira II 1.6 16V r2001 LPG
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Třeba tě Nubi jen tak strašila, nebo jsi tam měl myši a oni odešli :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Matias Lolop
Příspěvky: 46
Registrován: čtv led 03, 2008 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matias Lolop »

No alebo v tejto zime nacisto zamrzli. Mozno ze ked odmrznu tak zacnu znova. Apropoo , objednal som si deflektory na nubiru , mate ich niekto namontovane ?
Daewoo Nubira II 1.6 16V r2001 LPG
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Jasně, máme je na obou autech....jen u Sedana jsem je minulý týden sundal....okýnka už skoro nevyjela nahoru....musím to rozdělat a mrknout na ten mechaniizmus, asi je to už unavený, tak se podívám so s tím. Jinak spokojenost ;) Ještě uvažuju o nákupu i na zadní boční okýnka....no ale to se uvidí ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Satik
Příspěvky: 76
Registrován: ned zář 26, 2004 10:27
Bydliště: Police nad Metují

Příspěvek od Satik »

Tak jsem se dočkal !! Konečně výměna Matízka za S.W. To je rozdíl :-D . Už mám koupený Magicar M100AS s dálkovým startem, nastuduju schemátka a jdu předělávat k obrazu svému..... :twisted:
Lacetti S.W. 2.0 16V TCDi, mint green, r. v. 2008, Magicar M100AS, Panasonic CQ-VX100N.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No tak to jsem zvědav...budu koukat až pojedu v dubnu na trénink ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Picasso
Příspěvky: 240
Registrován: čtv lis 22, 2007 12:02
Bydliště: Zábřeh

Příspěvek od Picasso »

Ahoj Matiasi
Prosímtě,kde jsi koupil ty deflektory?Já jsem slyšel že je to dobrá věc,ale nikdy jsem je neměl a taky o nich uvažuju.A navíc to i dobře vypadá.
Daewoo Nubira II combi 09/2000 - 1,6DOHC 16V,78kW - radio CD,ABS,2xAirbag,klima,el.okna+zrcátka,Alu Platin,červená 70U
Momentálně bez vozidla
Uživatelský avatar
Matias Lolop
Příspěvky: 46
Registrován: čtv led 03, 2008 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matias Lolop »

Ahoj Picasso. Prepac, len teraz som si vsimol ze si pisal. Tie deflektory som objednal tu: http://www.tuningpo.sk/catalog/product_ ... s_id=24946
Akurat zajtra mi maju prist. Uz som zvedavy. Pokusim sa ich namontovat co najskor, urobim foto a dam ich na forum aby si videl ako to vyzera.
Daewoo Nubira II 1.6 16V r2001 LPG
Uživatelský avatar
cobyll
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 31, 2007 05:15
Bydliště: Wallachia Kingdom (Velká Lhota)

Příspěvek od cobyll »

našel jsem je i v českém internetovém obchodě viz: http://www.graficar.cz/3750/plexi-ofuky ... ab453b605a
EX"PLAVÁČEK" Daevoo Nubira I wagon 2,0 16V CDX 1997 - utopeno při povodni,
pak Renault Scenic 2,0 - zemřel mrazem,
teď návrat Chevrolet Nubira SX wagon 1,6/16V "Černoušek"
Cobyll (čti jednoduše "Kobyl") Valmez ID 2933
Uživatelský avatar
Matias Lolop
Příspěvky: 46
Registrován: čtv led 03, 2008 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matias Lolop »

Caute, tak uz mi prisli tie deflektory. Vyzera to celkom dobre. Ved sa pozrite . Obrázek
Daewoo Nubira II 1.6 16V r2001 LPG
Picasso
Příspěvky: 240
Registrován: čtv lis 22, 2007 12:02
Bydliště: Zábřeh

Příspěvek od Picasso »

Matias Lolop píše:Dakujem vsetkym za prijatie. Picasso mam k tej Nubire aj slovensku uzivatelsku prirucku. Nemam ju v digitalnej podobe len v kniznej ale ak velmi chces tak by som ju mohol zoskenovat . Bude to sice chvilu trvat ale sa ti zide tak ju zoskenujem.
Ahojki.
Jak to vypadá?Nenašel by jsi si prosím trochu času na to oskenování té tvoji příručky?Co mohu srovnávám s Nubi I ale to leze tak 50%.Kdyby jsibyltak tak hodný a měl čas tak mi to třeba pošli na e-mail.Třeba i počástech.E-mail:Krivanekzabreh@seznam.cz

Předem díky moc.
Daewoo Nubira II combi 09/2000 - 1,6DOHC 16V,78kW - radio CD,ABS,2xAirbag,klima,el.okna+zrcátka,Alu Platin,červená 70U
Momentálně bez vozidla
Uživatelský avatar
Matias Lolop
Příspěvky: 46
Registrován: čtv led 03, 2008 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matias Lolop »

Ano pokusim sa to zoskenovat. Ked nieco budem mat tak ti to hned poslem. Prepac ale zabudol som na to .
Daewoo Nubira II 1.6 16V r2001 LPG
Picasso
Příspěvky: 240
Registrován: čtv lis 22, 2007 12:02
Bydliště: Zábřeh

Příspěvek od Picasso »

Vůbec nic se neděje.Já jen že bych ho rád měl doma,ale zatím jinou možnost než od tebe jsem nesehnal a tak se upomínám.Ale v klidu,jak budeš mít trochu času - nespěchá to.Předem ti moc díky!
Daewoo Nubira II combi 09/2000 - 1,6DOHC 16V,78kW - radio CD,ABS,2xAirbag,klima,el.okna+zrcátka,Alu Platin,červená 70U
Momentálně bez vozidla
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“