Novy majitel Daewoo Nubira II

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
Matias Lolop
Příspěvky: 46
Registrován: čtv led 03, 2008 23:55
Kontaktovat uživatele:

Novy majitel Daewoo Nubira II

Příspěvek od Matias Lolop »

Ahojte , tak aj ja sa chcem pripojit ku komunite ludi co jazdia na autach znacky daewoo . Dlho som sa rozhodoval ake auto si mam kupit, a vobec som netusil ze to bude prave daewoo. Jedno dna som nadabil na velmi dobre vyzerajuce auto a dokonca aj s LPG co bola moja podmienka aby auto malo. Jazdnim na nom uz treti den, zatial len nejakych 300km ale som s nim absolutne spokojny. Som rad ze existuje taketo forum kde sa docitam vela zaujimavych veci okolo daewooa. Auto je rok vyroby 2001 a ma najazdenych 72000km. Chcel by som sa Vas opytat na co si mal davat novy majitel daewooa pozor ?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Vítám Tě u nás...tady je nejen dobré fórum ohledně rad a návodů, ale je plné fajn lidí...to poznáš na srazech, pokud dorazíš...a jsem moc rád, že je tu další Nubirák ;)

K Tvým otázkám mnoho neřeknu...to spíš kolegové - mechanici, nicméně:

- nelekej se, když teď v zimě a někdy i ve zvlášť chladném počasí na jaře nebo na podzim uslyšíš od náprav skřípání při přejezdu nerovností, je to běžná věc u Nubir, ale není žádná závada.
- jinak s Nubirama naše rodina problém nemá...hodně závisí, jak se k ní choval předchozí majitel....Nubiru Kombi 1,6 jsme koupili jako nové auto ( rok 2000 - výprodej modelů 99) a doteď je úplně v pohodě. Vyskytují se jen běžné opravy jakou každé jiné značky. U Nubiry Sedan 2,0 ( r.v. 97) už jisté věci jsou...jsme, dá se říct, 2. majitelé a předchozí majitel se k ní moc dobře nechoval, takže je potřeba vyměnit silentbloky, mám podezření, že bude potřeba přetěsnit hlavu válců atd...ale i tak jezdí pořád dobře a nikdy nás nikde nenechala.

Koneckonců, jakmile na nějaký problém narazíš, odpověď tu určitě najdeš ;)

Tak ať ti dobře slouží a napiš o svém autě víc informací a dej sem třeba i nějaké fotky.

Měj se ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

vytaj dufam že sa strestneme aj osobne :D
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Picasso
Příspěvky: 240
Registrován: čtv lis 22, 2007 12:02
Bydliště: Zábřeh

Příspěvek od Picasso »

Ahoj!
Nevlasníš i s novou Nubirkou český nebo slovenský manuál?
Daewoo Nubira II combi 09/2000 - 1,6DOHC 16V,78kW - radio CD,ABS,2xAirbag,klima,el.okna+zrcátka,Alu Platin,červená 70U
Momentálně bez vozidla
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Výtam ťa aj ja aby si nepovedal že Legovia sú horenosi :lol: :lol: :lol: Tak buď pozdravený a autíčko nech Ti slúží k plnej spokojnosti :lol:
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Picasso píše:Ahoj!
Nevlasníš i s novou Nubirkou český nebo slovenský manuál?
Ahoj Picasso, vítám Tě mezi Nubiráky a vůbec do naší Daewoo rodiny... zkus se podívat sem: http://nubira.daewooclub.com/download.php
Bohužel je tam jen návod na Nubiru I, ale třeba bude něco podobné nebo stejné.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Matias Lolop
Příspěvky: 46
Registrován: čtv led 03, 2008 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matias Lolop »

Dakujem vsetkym za prijatie. Picasso mam k tej Nubire aj slovensku uzivatelsku prirucku. Nemam ju v digitalnej podobe len v kniznej ale ak velmi chces tak by som ju mohol zoskenovat . Bude to sice chvilu trvat ale sa ti zide tak ju zoskenujem.
Picasso
Příspěvky: 240
Registrován: čtv lis 22, 2007 12:02
Bydliště: Zábřeh

Příspěvek od Picasso »

Čauki.To si děláš legraci???Jestli by to bylo možné tak ti budu velice vděčný,protože to nemohu nikde sehnat.Mám totiž manuál i servisní knížku jen v němčině.Akorát jsem sehnal v PDF knihu o Nubiře I a II,ale je v polštině.Tak pokud by jsi o ni třeba měl zájem tak ti ji pošlu.Jo a ještě i servisní manuál,ale v anglině.A pokud jde o čas s tím skenováním,tak siklidně počkám až si uděláš čas.

Díky velice za ochotu

E-mail:Krivanekzabreh@seznam.cz
Daewoo Nubira II combi 09/2000 - 1,6DOHC 16V,78kW - radio CD,ABS,2xAirbag,klima,el.okna+zrcátka,Alu Platin,červená 70U
Momentálně bez vozidla
Uživatelský avatar
Matias Lolop
Příspěvky: 46
Registrován: čtv led 03, 2008 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matias Lolop »

Jasne zoskenujem to. Poziciam si s prace skener a cez vikend sa to pokusim zoskenovat. Ten servisny manual v angline by mi bodol, ak mozes tak mi ho posli na mail : lolop@zoznam.sk . Ked to budem mat zoskenovane tak sa ozvem.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Chlapi, mrkněte na ten odkaz co jsem sem dával (jeden z prvních příspěvků....je tam servisní manuál k Nubirám....koneckonců jsou to stránky Nubir ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Jo zdravím na foru taky, mrkněte do sekce Nubira a tam v důležitých je jak návod, tak ta polská knuha, tak i servisní manuál v angličtině, klidně stahujte a stahujte.... :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Taky te vitam...sic opozdene ale prece...pozor si davej jen na zavistive lidi v okoli...Daewoo jsou totiz mazlicci a spousta lidi je kvuli tomu nema rada a zavidi je jejich majitelum... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Picasso
Příspěvky: 240
Registrován: čtv lis 22, 2007 12:02
Bydliště: Zábřeh

Příspěvek od Picasso »

Ahoj Matias Lolop

Jasně pokud ti to pomůže tak ti to pošlu.

Napiš mi e-mail,kam ti to mám poslat.
Daewoo Nubira II combi 09/2000 - 1,6DOHC 16V,78kW - radio CD,ABS,2xAirbag,klima,el.okna+zrcátka,Alu Platin,červená 70U
Momentálně bez vozidla
Picasso
Příspěvky: 240
Registrován: čtv lis 22, 2007 12:02
Bydliště: Zábřeh

Příspěvek od Picasso »

Jejda promiň,nevšim jsem si že jsi ho uvedl v textu.
Obratem ho odesílám.

Pokud by ti nedorazil tak je i na http://nubira.daewooclub.com/download.php
ke stažení.
Daewoo Nubira II combi 09/2000 - 1,6DOHC 16V,78kW - radio CD,ABS,2xAirbag,klima,el.okna+zrcátka,Alu Platin,červená 70U
Momentálně bez vozidla
hipi
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 25, 2007 01:30

Příspěvek od hipi »

podla mna za tie prachy je nubira jedna z najlepsej kupy na trhu ojazdenych aut. Jedine co ma trosku stve je vyssia spotreba (teraz v zime 7,5l-7,7l/100km)ale ta je kompenzovana celkom dobrou dynamikou aj ked to je len 1,6. Aj to vrzganie naprav by nemuselo byt, ale kamos ma opel vectra(tu novu) a robi mu to tiez :-) Este ma stve, ze ho mam len vo verzii S, ale to nie je vada auta, ale toho, co rozhodol ze ho kupi(mna)
Daewoo Nubira S 1,6 `97
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“