Servis v BA - ktory odporucate

Moderátor: Blue Lanos

Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

A dalsia negativna skusenost s BA CAREX-om :

pri vymene vstupnej hadice zozadu motora do radiatora kurenia "zabudli" zafixovat privodnu hadicu z predneho radiatora do motora (kde je ventil). Ten upevnujuci kruzok som nasiel niekde v strede hadice a chladiaca kvap. mi tiekla po hadici von. Musel som vybrat vetranie, bateriu a dokonca odmontovat hlavu rozdelovaca, aby som to tam upevnil... Taktiez minule "zabudli" nasadit hadicu nasavania vzduchu do pixle so vzduchovym filtrom....inokedy zase nechali visiet nadobu zachytavania palivovych vyparov.....Ako keby to robili naschval a dufali, ze sa tam klient onedlho musi objavit znovu alebo co....

Clovek uz fakt nema kam chodit....
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 459
Registrován: pát čer 16, 2006 22:35
Bydliště: Bratislava - Dúbravka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viktor »

presne s Carexom to ide dolu vodou, stale viac a viac ... JRD kedy si otvoris ten servis :roll:
(predane) Lanos SE 1.5MPI 8V 63kW/86HP sedan
(teraz) Ford Focus 16V 74kW/100HP hatchback
Uživatelský avatar
Iggy
Příspěvky: 11
Registrován: čtv pro 06, 2007 10:20
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Iggy »

zdravim pani...tak precital som si vsetky prispevky na servisy v BA a som z toho teda v pomikove...mam DAEWOO NUBIRA 1,6 rocnik 1998 a mal by som s nim ist na prehliadku po 150 000km...auto je zatial v uzasnom stave, lebo bolo pravidelne servisovane kazdych 10 000km a tak by som bol teraz dost nerad ak by mi tam nieco v servise dosrali...mozete mi pripadne poradit, co vsetko by sa malo dat po 150 000km skontrolovat...malo by to byt VYMENA MOTOROVEHO OLEJA, REMENE, PALIVOVY FILTER a navyse by som si chcel dat skontrolovat brzdy...je tam nieco este navyse...?

a co by ste spravili na mojom mieste...riskli by ste to v CAREXe alebo hladali nieco ine...? je vobec nieco ine...? popripade ak by ste vedeli o niecom v okoli Nitry bolo by fajn. Diky moc, majte sa. :)
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Za BA autorizovane servisy poznam este FanCar, ktory je ale este horsi ako Carex.
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
minofrano
Příspěvky: 1
Registrován: pon čer 29, 2009 10:48

Re: Servis v BA - ktory odporucate

Příspěvek od minofrano »

ja mam najradsej FRENKO-FORTE v ba nieje to specializovane na daewoo ale nemaju s tym problem mechanici super cena super a ak nieco nevedia urobit tak vas odporucia niekam kde to spravia. a ked nieco neurobia aj ked sa s tym morduju 5 hodin tak kes nepitaju. odporucam odkedy som bol tam nikam inam nechodim,
misojogi
Příspěvky: 458
Registrován: pon pro 13, 2010 15:05

Re: Servis v BA - ktory odporucate

Příspěvek od misojogi »

no viete aktualizovat situaciu kde kvalitne pracuju ?
misojogi
Příspěvky: 458
Registrován: pon pro 13, 2010 15:05

Re: Servis v BA - ktory odporucate

Příspěvek od misojogi »

bol som v CArexe a spokojnost
snazili sa makali a ani vela nepytali ...
takze odporucam ...

a navyse mohol som byt pri aute ....
cize som videl ako pracovali
a to je dost dolezite ...
palino5
Příspěvky: 39
Registrován: úte pro 21, 2010 23:01

Re: Servis v BA - ktory odporucate

Příspěvek od palino5 »

A ako si sa s nimi skontaktoval? Ja som im raz pisal mail co potrebujem, odpisal mi nejaky technik a pripravil na expediciu. Ked som tam dosiel tak nejaka starsia pani za pocitacom vobec nevedela vo cem a ze nemam nabuduce pisal, lebo ona maily necita. Na moje naliehanie volala tomu chlapovi co mi to mal objednat (mal som pocit ze sa ma snazi presvedcit ze ju klamem, alebo som si pomylil servis) a ten jej povedal ze jej to pripravil na stol, kde to samozrejme aj lezalo. Odvtedy som im pisal 2x a ziadnu konfirmaciu som od nich neobdrzal. Tak neviem....
misojogi
Příspěvky: 458
Registrován: pon pro 13, 2010 15:05

Re: Servis v BA - ktory odporucate

Příspěvek od misojogi »

treb im zavolat a dohodnut sa cez telefon so sefom
najlepsie prist rovno osobne ...
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“