Servis v BA - ktory odporucate

Moderátor: Blue Lanos

Adrian
Příspěvky: 26
Registrován: stř úno 02, 2005 08:49
Bydliště: BA

Servis v BA - ktory odporucate

Příspěvek od Adrian »

Obraciam sa teraz hlavne na Blavakov ohladne skusenosti v servisoch Daewoo v BA.
Doteraz som chodil do Fancaru, ale moc sa mi nepozdavaju.
Viete nieco o CAREX-e na Harmincovej? Su spolahlivi???? :?:
Reklama
 

Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

Ja som tam chodieval na servisne prehliadky. Vyzeraju celkom spolahlivo, zatial co som im povedal, to urobili. Mal som moznost porovnat aj ceny a Carex mi vychadzal o dost lacnejsi, ako Fancar. Ja mam ale lanos-a, ako tam davaju dohromady matizkov, neviem.
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Daewoo7
Příspěvky: 6
Registrován: pát črc 08, 2005 12:19
Bydliště: SR

Carex

Příspěvek od Daewoo7 »

ahoj Carex je dobry chodim tam uz 6 rokov su v pohode,mne tiez vsetko opravili co som chcel a bol som vzdy spokojny cize odporucam.Opravuju tam vsetky modely Daewoo takze mozem tam ist tel. je 02/64288165 :D
papa
PRochy
fisi
Příspěvky: 93
Registrován: ned črc 31, 2005 08:30
Bydliště: svaty jur
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fisi »

jednoznacne doporucujem carex,mechanici su suoer,nemaju s nicim absolutne problem!a co je obrovska vyhoda,mam posit,ze ta pocas opravy nevyhodia ako napr vo fancare!!!a cenovo je asi najlepsi!!!
Adrian
Příspěvky: 26
Registrován: stř úno 02, 2005 08:49
Bydliště: BA

Příspěvek od Adrian »

ze ma skorej nenapadlo odist z Fancaru do Carexu!
fisi píše:jednoznacne doporucujem carex,mechanici su suoer,nemaju s nicim absolutne problem!a co je obrovska vyhoda,mam pocit,ze ta pocas opravy nevyhodia ako napr vo fancare!!!a cenovo je asi najlepsi!!!
Tak presne takyto pocit som mal vo Fancare...
Diky za rady!
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Stara tema, ale platna - Carex je lepsi nez Fancar. Cenovo, aj ludia su tam fajn
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

S fancarom skusenosti nemam ale ked su tam este horsi nez v carexe tak dakujem pekne :). V carexe som mal do cinenia len s jezibabou za priehradkou, ktora popis problemu zredukuje do slovicka pokazene alebo vymenit a s majstrom v strednom veku, ktory sa tiez netvaril najstastnejsie z toho ze ma zakaznika. Takze sa tam vratim len v pripade najvyssej nudze. A maju pekne predrazeny material.
Tony M
Příspěvky: 61
Registrován: pát pro 29, 2006 01:07
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Tony M »

Odporúčam
EWO car, s.r.o. - autorizovaný servis Chevrolet
Kedysi sídlil v Piešťanoch, na stránke www.ewocar.sk nájdeš polohu. Sú lacní a hlavne poctiví. Pri garančke stojím pri aute, keď sa mení olej.
K zákazníkom sú fajn.
Chevrolet Spark 0.8 , pred tým Daewoo Matiz 0,8 S
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

CAREX je inak fajn (treba ale odignorovat tu zensku za priehradkou, ta len kesuje peniaze a maximalne tak vie, kedy sa co meni a kolko cca to moze stat...aj som tu pisal dakde tu miniprihodu, ako mi povedala, ze oni ani nerobia kontrolu vole ventilov...). Ten pochmurny pan v strednom veku - ano, byva taky odmerany, ale treba donho stuchat a potom vie aj povedat, poradit. Co sa ale tyka cien, su ozaj dost drahy.
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Carex fajn ??? S autami tam jazdíme 11 rokov a čím ďalej viac ma štvú.

Posledné skúsenosti :

1.diera vo výfuku pri prírube. Trvali na tom, že sa musí meniť celé potrubie = niečo cez 20000sk. Tak som si nechal spraviť novú prírubu v servise na výfuky za 1200sk

2.Pred týždňom servisná kontrolo 100 000km. Auto vrátili s tým, že je všetko urobené a pripravené na stk. Včera bol matizko vyhodený z stk s tým, že mu vobec nebrzdí ľavé zadné koleso

Mám toho servisu fakt dosť :evil: :evil: :evil:
Tony M
Příspěvky: 61
Registrován: pát pro 29, 2006 01:07
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Tony M »

Adrian, skúsil si ten EWO car?

Trochu ťažko sa tam orientuje, sídlia v takej nepeknej budove, ale osadenstvo je fajm celé z Piešťan, príjimací technika a majiteľ je z Piešťan. Doteraz som bol s nimi spokojný. Diely majú veľmi lacné, napríklad menili mi klinový remeň /obyčajný, bez serva aklimy/ za 60 Sk!!

Tono
Chevrolet Spark 0.8 , pred tým Daewoo Matiz 0,8 S
Uživatelský avatar
maros
Příspěvky: 43
Registrován: úte lis 16, 2004 15:37
Bydliště: Pezinok
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maros »

EWP car bol super v Piestanoch - teraz ked su v BA tak su to smejdi.

Bol som tam lebo mi nieco buchotalo v lavom prednom kolese(a s ked boli v piestanoch som mal dobru skusenost). Auto prijali, chalpik sa so mnou bol previezt po tom ich dvorceku kde sa to nemalo sancu prejavit. povedali ze sa na to pozru - auto som tam mal cely den a vecer mi povedali ze mi obuchali hrdzu z bubnoveho kotuca a uz im to nerobi. 350 sk a ABSOLUTNE nic nevyriesili a ani neprejavili zaujem o vysvetlenie a rpedvedenie problemu a jasne ze to buchotalo aj dalej. (nakoniec v inom servise po dvoch vymenenych, zaplatenych a nasledne rozpadnutych loziskach sa zistilo ze ASI mam zdeformovany naboj kolesa. tak ho idem dat vymenit a budem dufat, ze to je ten problem)

POtom mi tam este menili vyfuk (je to cca 1/2 roka uz) - a ked som bol teraz na STK tak mi napisali ze mam nejake pokazene vyfukove potrubie - jasne ze to moze byt aj nieco ine nez co oni menili, ale najst sa to tam asi dalo, ked uz to opravovali.

BTW: nie ze by som mal dobru skusenost inde - bol som aj v autoservise S+S (normalny servis - tamsom menil tie loziska) v petrzalke a su tam taki isti oj...vaci ako vsade inde.

Fakt som este nenasiel v Ba a okoli servis, kde by som bol spokojny s pracou :-(
Matiz SE 0.8 1998
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

No, tak som sa v Carex-e sklamal aj ja : napriklad ich cena komplet vyfuku: 22.000 SKK . A ze "to ked menite 1 diel (napr. zadny tlmic), to uz sa oplati vsetko" atd...

Objednal som sa na garancku na 8:00 a okolo 11:00 som sa bol kuknut, ako pokrocili, a oni este s autom ani nepohli...

Robili mi drobnost - rozdelena hadicka v zadnych dverach - ostrekovac : po par pouzitiach to zacalo tiect znovu. Tak som to poriesil sam a je pokoj...

A teraz? Menili remen na altik, a zabudli mi dat spet vrchny srob alternatora ! A to som si vsimol fakt nahodou, ked som cistil motor....

Hovorim im: "Prosim vas, ked uz budete opravovat ten central a budete mat rozobrate dvere, premazte mi to pls + aj system el. okien" ...Nepremazali...
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

Jedna horsia sprava:
O jeden servis menej. EWO car skoncil. Bol som tam dnes, potrebujem vymenit remen na klimu. Vsetko pozamykane, uz ziadne otvaracie hodiny. Odchytil som tam nejakeho technika, ten mi povedal, ze servis uz neservisuje a ani nebude. Dovod nepovedal.

Jedna lepsia sprava:
V BA robi servis na Daewoo uz aj MaH (Opel). Ma dva servisy, jeden na Poliankach, druhy na Panonskej v Petrzalke.
http://www.opel.sk/site/toolbox/dealers ... ion_id=232
Bohuzial, nemaju vela veci skladom, iba na objednavku. Dokonca ani remen na klimu nemaju :?: , museli by objednat.

Fancar ma narvane, ze vraj najskuor vo stvrtok.
Zostal uz iba stary dobry Carex, dnes mi to spravia na pockanie :lol:
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Uživatelský avatar
maros
Příspěvky: 43
Registrován: úte lis 16, 2004 15:37
Bydliště: Pezinok
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maros »

ja mam s Mah trochu zmiesanu skusenost, lebo:

- pytal som sa ich na to za kolko mi vymenia tie rozvodove remene a povedali ze za nejakych 6700 sk. Isiel som do EWO, vtedy este v piestanoch, urobili mi remene a mi nasli este prasknuty brzdovy bubon, tak mi to vymenili aj s brzd. kvapalinou. platil som 4300 sk

Naproti tomu som mal problem s radenim, tak som siel do MAH tam to rozobrali a povedali, ze to treba cele niekede vymenit, lebo mam posahany synchrokruzok. uz neviem aku sumu povedali ale taku ze sa mi panenky prekrutili, tak som povedal ze nie, to radsej nejako opatrnejsie budem radit. tak mi este nejako nastelovali ten kruzok, ze aby aspon nieco. nechceli za tu "opravu" nic a odvtedy to ide :-))))
Matiz SE 0.8 1998
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“