Kontrolka rezervy paliva "hladové oko"

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

šemík píše:Tak já jsem nejvíc natankoval 46 litrů, tak to mě asi do rozsvícení chybělo dost. Ale vycházel jsem z techničáku, tam píšou, že nádrž je na 48 litrů, tak jsem myslel, že už to musí svítit, když tam zbývají 2 litry.
uff, to je asi tesnotka ... ked sa mi na Kalose začala svietiť kontrola, tak som mala v nádrži cca 5 litrov....
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Reklama
 

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FoXo »

Mne sa stane zakazdym ze mi svieti kontrolka a rucicka ta keby sa jej dalo ide este nizsie :) Ale mam ju tak aj ked mi este kontrolka nesvieti a je uplne dole. Predvcerom som prvy krat tankoval 43 l otocil som blavu a benzinu nikde :)
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

LIFELIKE píše:
šemík píše:Tak já jsem nejvíc natankoval 46 litrů, tak to mě asi do rozsvícení chybělo dost. Ale vycházel jsem z techničáku, tam píšou, že nádrž je na 48 litrů, tak jsem myslel, že už to musí svítit, když tam zbývají 2 litry.
uff, to je asi tesnotka ... ked sa mi na Kalose začala svietiť kontrola, tak som mala v nádrži cca 5 litrov....

ono tych 46 litrov je relativnych. takze tam kludne mohlo byt este aj tych 5 litrov. ja som uz som tiez natankoval 46 litrov a nezdalo sa mi ze by som isiel na vypary(tiez mi kontrolka este nesvietila)
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Ani mne uz daaavno nesvietila ale fungovavala :D Dnes uz nemam nervy na taketo testy a taktiez po 10r. mam rad a respekt pred palivovym cerpadlom :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „LANOS“