Úprava laku pětikorunou...

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no tohle je fakt hnus fialovej.bratrancovi v benesove pred rodinnym domkem taky nekdo obesel starou osklivou octavii z obou stran.asi spatne parkoval.
narozdil od nej ja uz 2 rok parkuji na sidlisti a zatim nic.kdyz sem bydlel jeste v ricanech tak si nekdo uloupl znak a chtel si vzit radio.takze zatim sidliste v pohode-tuk tuk na prkno.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pětikoruna

Příspěvek od Serpico »

....to palikx ťukej, já ti to přeji, ale některý taky "lidi" prostě nechápu, úmylsně poškodit ze závisti, to nikdo normální nemůže pochopit.... - klukoviny - olámaný znaky ap. ňákým způsobem chápu, ale se.. mi to - asi by to chtělo nachytat a po zákonných zástupcích ( rodičích ) chtít ekvivalentní finanční náhradu...ale to je nemožný, nakonec je to asi o kultuře a naší úrovni vůbec.....

mějte se fajn a bez poškrábanej aut
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
GHOST
Příspěvky: 351
Registrován: stř kvě 24, 2006 08:50
Bydliště: Revúca, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GHOST »

Prečo to nejde?! Stači dať alarm a spinač o znak a sediet pri otv. okne, alebo gsm pager, samopal do ruky a je to... :lol:
Daewoo Nexia 1,5 GLX 16V 1996
ABS, ABG, El.okná, el.anténa,klíma
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

alarm

Příspěvek od Serpico »

....to Ghost mám jablotron s převodem na mobil ( otvírání dveří píše až na dva mobily narušení asi devět různých esemesek - z jednou nevýhodou nefungoval v zimě - žádný mobil nefunguje v zimě pod mínus 10 i když má napájení - to jsem vrátil - mobil s bránou, teď už jsou možná lepší systémy, todle bylo z roku 2003 )....ale princip je někde jinde - to jsem loni čekal na naše v Čestlicích no a pak mi zaujalo Ferrari s řazením, plácačkama pod volantem - paráda no nakonec majitel byl s firmy a byla to předváděčka - prodej je u nás na ks ale přeci je....no ničili by jste to jenom proto, že na to finančně nedosáhnete, to je přeci blbost - to se může jenom obdivovat

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
JIRKAToR
Příspěvky: 43
Registrován: úte črc 04, 2006 15:14

Příspěvek od JIRKAToR »

Tááák... a máme tu pokračování! Abych to ale zrekapituloval... poprvé, když se mi na autě objevil škrábanec, tak jsem si řek, to je asi náhoda, nějaká trubka se protahovala s věcma kolem, fajn... když se mi po čase objevila rýha v laku přes celou kapotu, tak už jsem byl fakt pěkně nasss... a teď o víkendu dojdu k autu a na kastli koukám na opravdu krásný (nepublikovatelný) motiv... Asi nemusim popisovat své pocity - v tu chvíli dostat toho dotyčného do ruky, tak se to bez krve neobejde... Tak jsem zavolal policajty, ty to všecho zfotili, zapsali a bylo... Jasně, že nic nevyšetřej, ale kdybych nedělal vůbec nic, tak to tam mam za chvilku znova. Tentokrát jsem to už musel vzít do lakovny - celá přední kapota, stříbrná metalíza, prostě super vyhozený peníze... Dodávám, že bydlim v paneláku, kde nikoho osobně neznám, s nikym jsem neměl žádný problém, tak co to je? To jen kvůli závisti, že má mladej člověk stříbrný auto, co nevypadá jak stará zrezlá 120ka? Do hajzlu se všema takovejma...
Daewoo Lanos SE, 1998, 1349 ccm, stříbrná metla, 13ky kolesa...
Uživatelský avatar
mil
Příspěvky: 153
Registrován: pon črc 24, 2006 16:47
Bydliště: Vrbove

Příspěvek od mil »

To JIRKAToR:
Zažívam to isté čo Ty pravidelne. Stále dúfam, že nabudúce mi to snáď už menej pokazí náladu. Zatiaľ som vždy dúfal zbytočne.
Losos 1.5 SE HB, ´98, bez výbavy
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak to je opravdu na zabiti,ja bych s takovym clovekem nemel slitovani,ikdybych mel jit sedet,proste videt nekoho jak mi babra na auto tak se do nej pustim hlava nehlava...a nejen svoje,videt i jak rejpe po cizim dostal by taky ikdyz ne tolik,nechci byt za hlupaka ale neresi se tohle nahodou z havarijniho pojisteni???Ja mam havarijko u Cesky Pojistovny a prej do havarijka spada i vandalstvi a tak... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

To JIRKAToR: píšeš,že tam nikoho osobne nepoznáš?! Nie si tam novým obyvateľom? Či to možno niekoho nesere,že tam parkoval "on" a "zabral" si mu miesto??Inak to nechápem...Keď sa to stane raz,naserem sa a veľmi...ale keď viac krát...-to niekde bude nejaká závisť alebo zaujatosť,alebo potom to už nepochopím...
Ale tiež si myslím,že ak máš havarijnú,tak ako česká ,tak aj Allianz či kooperativa prepláca vandalizmus.-aspoň mi to teda tvrdili.(zrovna včera som robil prieskum cien v poisťovniach) ;)
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
JIRKAToR
Příspěvky: 43
Registrován: úte črc 04, 2006 15:14

Příspěvek od JIRKAToR »

Muco píše:To JIRKAToR: píšeš,že tam nikoho osobne nepoznáš?! Nie si tam novým obyvateľom? Či to možno niekoho nesere,že tam parkoval "on" a "zabral" si mu miesto??Inak to nechápem...
Bydlim tu cca rok a půl. Tak jasně, znám tu spoustu lidí, ale jen od vidění, co tak potkám ve výtahu. Vždycky jen přátelská konverzace typu "to je ale pěknej pes, kolik mu je?", etc. To místo těžko někomu může patřit, tady pod panelákem (12. pater) je to všechno nasyslený na sobě - kde je flek, tam to člověk zaparkuje. I když je pravda, že poslední dny se tam nějak moc často vyskytuje modrej favorit - což by potvrzovalo (nejen) mojí teorii o závisti, chjo... A pravda, kdybych ho přistih, tak budu mít problémy se zákonem především já...

Havarijko, bohužel, nemam... jen povinný ručení od Kooperativy.
Daewoo Lanos SE, 1998, 1349 ccm, stříbrná metla, 13ky kolesa...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Havarijko se vyplati,taky bydlim na sidlisti a je fakt,ze jsou tu lide kteri parkuji na jednom a tom samem miste,kdyz se jim tam nekdo postavi tak jsou dost nasrany a cpou se tam za kazdou cenu a nekdy schvalne do toho auta drcnou,ale nechapu proc,zadny misto jim tu nepatri,tak o co jim jde,velkou roly hraje ta zavist,vedlejsi roly stupidita naroda ceskeho...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

nepýtaj sa na psa,skús to s počasím...(':lol:')-ale srandu na bok.....To sú aj slováci takí.... :? a to u nás robia ešte to,že ak sa niekto postaví na "JEHO" miesto,čo teda je samozrejme aj tvoje,tak ti zastane za teba a si v p...To akože ho potom musíš zháňať, a samozrejme "nebude nikto doma vtedy..." To veĺa normálnych ĺudí nepochopí-a potom sa nenaser ! :twisted:
Jsou to HAJZLI,co ti žerou nervy... A ta havarijka... to ti je v tvojom prípade velmi ťažké,lebo ak ti to poistia auto z r.1998,budeš musieť platiť celú sumu ako za nové a keby sa niečo stalo,tak pri takom 10 ročnom aute zaplatíš viac ty za opravu,ako poisťovńa,lebo ak dajú dole amortizáciu-to sa na to môžeš radšej vy... aspoń u nás to tak je a myslím si,že tato politika je všade rovnaká...
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od n3oklan »

nj, taky jsem nedavno prisel k autu a na haupne skrabanec... :cry: jenom se modlim, ze to aspon trochu rozlestim... kousek se mi uz podarilo... jinak obouchany dvere uz (bohuzel) neresim... lidi jsou takovy telata - jakej je problem si pohlidat dvere... jenze to by nekteri homo debilis nesmeli z auta vylejzat tak jak vylejzaj.... :evil: vzdyt co, moje auto to neodneslo, tak se houby deje...
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Uživatelský avatar
Reverend
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 21, 2005 08:03
Bydliště: SK-Bratislava

Příspěvek od Reverend »

[quote="JIRKAToR"]Bydlim tu cca rok a půl. Tak jasně, znám tu spoustu lidí, ale jen od vidění, co tak potkám ve výtahu. Vždycky jen přátelská konverzace typu "to je ale pěknej pes, kolik mu je?", etc. To místo těžko někomu může patřit, tady pod panelákem (12. pater) je to všechno nasyslený na sobě - kde je flek, tam to člověk zaparkuje. I když je pravda, že poslední dny se tam nějak moc často vyskytuje modrej favorit - což by potvrzovalo (nejen) mojí teorii o závisti, chjo... A pravda, kdybych ho přistih, tak budu mít problémy se zákonem především já...[/quote]

ani si to mozno neuvedomujes, ale niekoho (nie niekoho, ale hajzla) si asi nasral, taky maly zakomplexovany, boji sa ti povedat, tak ti ryje do auta.
Alebo mozno blbo parkujes a tiez si to neuvedomujes. (chodnik?,kontajner?...)
Uživatelský avatar
skorpion,
Příspěvky: 50
Registrován: pon úno 11, 2008 17:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skorpion, »

jo lidi tak to ja sem prevzal auto uz trochu jety.....promacknutej blatnik a zavarenej neraznik. blatnik uz sem vyklepal a vypada jak "novej" trochu nrovny dvere ae to skoro nejde ani videt....jinak jak tady Serpico psal s tim tempem muzu doporucit.je to dobry nejenom na lehky skrabance ae de stim dobre dolu treba barva vod auta co vam to vodrelo. a taky sem s tim prelestil cely auto a ted ta stribrna metla uplne září.... ;)
Honda Varadero 125L , Daewoo Lanos 1,5l 1999 5HB
obojí mam
Odpovědět

Zpět na „LANOS“