Úprava laku pětikorunou...

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
JIRKAToR
Příspěvky: 43
Registrován: úte črc 04, 2006 15:14

Úprava laku pětikorunou...

Příspěvek od JIRKAToR »

Nevím, jestli je to náhoda (a dost blbá) nebo je nás takových víc, ale nedávno jsem došel k autu a co nevidím? Přes celou přední kapotu je nepřehlédnutelná rýha v laku... Dodám jen, že parkuju před panelákem a pochybuju, že tu vůbec někdo ví, že mi to auto patří... Tak co to je? Nějaký puberťáci chtěli zamachrovat nebo co? Každopádně mi to vzalo jakoukoli motivaci se o auto po vzhledové stránce starat... chudák Lanos, to si nezasloužil... :roll:
Daewoo Lanos SE, 1998, 1349 ccm, stříbrná metla, 13ky kolesa...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Jo kamaráde závist...a neměj strach,že by nikdo nevěděl,že to je tvoje auto...zvlášť na sídlišti. Když jsme koupili Kombika, tak se najednou objevilo pár důlků a rejpanců u auta na parkovišti....holt Česká mentalita....ale bojuj. Nesmí ti to vzít chuť do auta....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Jestli parkujes na sidlisti, tak je nejlepsi vubec " nevykukovat z rady" proste tuctovyho auta si nikdo nevsimne ale krasavce kazdej :(
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Presne tak...tohle te nesmi odradit...ceskej clovek je od prirody parchant a takovyhle lidi bych bil do bezvedomi,nastesti bydlim v baraku,taky panelaku,kde je prevazna vetsina bacharu nebo byvalych bacharu,takze je tu celkem klid,ale mam spatny zkusenosti s parkovanim v praci...nejaky hovado do me najeto a musel se po me vozit hodne dlouho...odreny a praskly mam zrctako,odreny dvere a promacklou a odrenou listu na dverich...ta tam nebyt tak nevim jak by dvere dopadly...proste lidi jsou svine a zavidej druhymu i hovno...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
JIRKAToR
Příspěvky: 43
Registrován: úte črc 04, 2006 15:14

Příspěvek od JIRKAToR »

Nojo a já si vždycky řikal - před panelákem jsem v bezpečí, tam na to všichni viděj... já naivka. Přitom to bylo už podruhé... poprvé jsem si řikal, to se jen někdo kolem protahoval a škrábnul to nechtíc, ale tohle? Kdybych aspoň věděl, komu jí natáhnout... ale nevim nic.
Daewoo Lanos SE, 1998, 1349 ccm, stříbrná metla, 13ky kolesa...
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Buď rád že jsi toho hajzla neviděl, protože by jsi začal vidět červeně a špatně by to dopadlo, jak pro něj , tak následně i pro tebe pro ublížení na zdraví.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Trebalo by ho:ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázeka pochovaťObrázek
Marek Petružela
Příspěvky: 108
Registrován: sob úno 03, 2007 13:17
Bydliště: Teplice

Příspěvek od Marek Petružela »

ahoj chlapi četl jsem váše rozhovory a vím jaké to je.mám sice kalose,ale mám podobný zážitek.Koupil jsem 10.10.2005 kalosika a po půl roce jsem jel ke kámošovi a parkoval jsem před panelákem a najednou mi houkalo auto tak jsem hned kouknul z okna a u auta nikdo nebyl a byl vítr tak jsem myslel že s tím hýbnul za 10.min znova alarm zase opět k oknu ,u auta zase nikdo ,tak říkame že to je fakt vítr za 5min.jsem rači šel domů příjdu ke kalosíčkovi a málem jsem brečel od předu do zadu byla černá guma na dveřích dva rýhance jako od šroubuváku a na lev.před.blatníku dva ďůlky a samozdřejmě nikdo nic neviděl.mám to sice spravený,alepořád cítím ten pocit jak na tom Kalosíček byl. moc dobře vím jak ti je,a jemi to líto jsou to debilové který si takovích věcí neváží a tím horší když to udělají jinému.
zdraví vás kalosák marek stříbrný sed. :(
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Upokojte sa aj iním sa stlo podobné ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

po 14 dnech co jsem si koupil auto sem nasel na kufru skrabance, a nebyla to urcite nahoda byli tam vyskrabany serdicka, divny spusob jak vyznavat lasku, ja sem teda penil :evil: :evil:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

lak

Příspěvek od Serpico »

....to Brousek seš mi sympatickej, ale nesouhlasím s Tebou, " taky homosapiens " co škrábe na cizí věci ( auta, okna v metru aj. ) nemá dostatek IQ - takže na něj neplatí nic jiného než " pořádná nakládačka " vono jde taky o určitou všímavost i když nejde zrovna o mou věc auto ap. v anonymitě je beztrestnost a " debilům " rostou křídla....je třeba je důkladně umravnit, taky jsem přišel k svému poškrábanýmu autu....no nicméně ve francii určité komunity auta rovnou zapalují, to tady může být za chvíli taky, ono už je to pojmenované jako sociální neklid, ale já tomu fakt nerozumím...

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
zdeno
Příspěvky: 5
Registrován: pát pro 29, 2006 13:52
Bydliště: ul. kpt. M. Uhra 53/6

Příspěvek od zdeno »

Aj nam uz poskrabali auto nad prednym znakom a pri zadnom svetle 2x. To vzdy cloveka nastve
Zdenči.x
Příspěvky: 35
Registrován: pát zář 09, 2005 18:00
Bydliště: okr. GA

Příspěvek od Zdenči.x »

keby ste tak videli moj kufor...dajaky ...... si asi len tak z nudy dobkal klucom a vysledok si viete predstavit... :roll:
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

no ja mam teraz pri nadrzi asi 20cm zeleny pas, sam neviem od coho, mozno od kormanu z bicykla, skusal som to davat nejako dole a najlepsie to islo 5korunackov :lol:

na jemny smirgel sa zatial moc necitim :cry:
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

leštěnka

Příspěvek od Serpico »

.....to mrk smirgl nech na pokoji - výborná je Tempo leštěnka - mírně abrasivní - makaj s ní lakýrníci - ostaně co na to náš akri - mexico - sundal jsem s ní hodně

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „LANOS“