ako velmi mam rad svoju nexiu...

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

nexia

Příspěvek od Serpico »

....to newnexia srovnáváš jabka s hruškama - favorit malý vůz a nexia nižší střední...ale nakonec jde o ceny - to granko u vás je drahá AAA v Praze 35 - 45tisíc tedy polovic....ale nakonec jezdil jsem škody, volhu...a mám ji rád a dokonce si myslím, že je líbivá - desing a tím nadčasová ( nakonec kadett byl bestseler )...


Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Reklama
 

Uživatelský avatar
Granko
Příspěvky: 430
Registrován: stř črc 02, 2003 09:55
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Granko »

ozivenie vlakna - dnes mi druhy krat odisiel diodovy mostik :cry:
peter
Příspěvky: 52
Registrován: pon zář 27, 2004 13:59
Bydliště: LM, ZV

Příspěvek od peter »

ja som predal nesiii za 60 t sk , mala sice nabehane okolo 185 000, ale bol som s nou nanajvys spokojny. bolo tam lpg, a vrazil som akurat do noveho alternatora a cievky, kablom k svieckam, hlavy rozdelovaca a zadnych pruzin a lozisk v zadnych kolach. tlmice a brzdy , vyfuk neratam, to je normalne opotrebovanie. nabehal som s nou za tri roky asi 70 000, a keby som uz nechcel nieco lepsie tak by som ju ani nepredal. kupil som alfu 156 1,9 jtd.
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Tak to játo musím zaklepat. klep klep. Za tři roky jsem akorát udělal rozvody,pro vlastní klid,těsnění pod hlavou(vlastní blbostí),tlumiče,pružiny,kotouče. Jinak mě má moje autí rádo. Samo už i třikrát měnění olej a filtry.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

peter píše:ja som predal nesiii za 60 t sk , mala sice nabehane okolo 185 000, ale bol som s nou nanajvys spokojny. bolo tam lpg, a vrazil som akurat do noveho alternatora a cievky, kablom k svieckam, hlavy rozdelovaca a zadnych pruzin a lozisk v zadnych kolach. tlmice a brzdy , vyfuk neratam, to je normalne opotrebovanie. nabehal som s nou za tri roky asi 70 000, a keby som uz nechcel nieco lepsie tak by som ju ani nepredal. kupil som alfu 156 1,9 jtd.
a ta alfa je ako na tom ? cital som ze tie auta nemaju dobru povest.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

mrk píše:
peter píše:ja som predal nesiii za 60 t sk , mala sice nabehane okolo 185 000, ale bol som s nou nanajvys spokojny. bolo tam lpg, a vrazil som akurat do noveho alternatora a cievky, kablom k svieckam, hlavy rozdelovaca a zadnych pruzin a lozisk v zadnych kolach. tlmice a brzdy , vyfuk neratam, to je normalne opotrebovanie. nabehal som s nou za tri roky asi 70 000, a keby som uz nechcel nieco lepsie tak by som ju ani nepredal. kupil som alfu 156 1,9 jtd.
a ta alfa je ako na tom ? cital som ze tie auta nemaju dobru povest.
Znám člověka co má 156 wagon 2.4JTD a nemůže si ji vynachválit.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
peter
Příspěvky: 52
Registrován: pon zář 27, 2004 13:59
Bydliště: LM, ZV

Příspěvek od peter »

zatial som nabehal na alfe asi 5 t. km a menil som rozvody a naplne a filtre 7000 sk, termostat a nemrzka 2000 sk a zadne lozisko 3000 sk, zadne kotuce a oblozenie 2500 ,ale o tychto veciach som vedel pri kupe. inak som nanajvys spokojny. motor slape zatial jak hodinky, brzdy super a jazda ani nevravim. na kazde auto sa toho nakeca... ani daewaa nemaju dobru povest a podla mna je nexia uplne v pohode. teda ak nenatrafite na blby kus , ale to sa moze stat pri hocakej znacke. spotreba mezdi 5 az 6,5 a ja teda pomaly prave moc nechodim. uvidime v zime ako bude. auto ma 95 t. nabehane podla tachaca. ma 7 rokov.dovoz DE
ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Příspěvek od ferino28 »

Tak, dnessom jej dal novy olej s filtrom (samozrejme,ze po preplachu) a vycistil som vyko ventilov. Ta vymena ojeja bola easy, az na to, ze mi vsetok olej "usiel" na chodnik. Kurnik, to vam bolo radosti (prosim ekologov nekamenovat, odstranene Vapexom).
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“