Folie na sklo

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Darrio
Příspěvky: 137
Registrován: ned čer 25, 2006 12:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od Darrio »

Niekde sa to tu riesilo, pohladaj.
Inac folie si kludne mozes dat na zadne a zadne bocne skla.
Ak chces mat problemy tak si ich daj aj na predne bocne skla. :lol: :lol: :lol:
Daewoo Lanos 1,5 S, 14"CMS 185/60 R14 Barum Bravuris, CD/MP3 Panasonic, centrál, alarm, tlmiče Monroe Reflex
Reklama
 

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Já už bych do folií nešel. Vypadá to sice fajn ale má to i svý nevýhody. Jednak je můžeš mít jenom na zadních oknech legálně, což vypadá hůř než auto bez folií. Do německa mně sice pustili v pohodě ale na STK sem s autem JÁ nešel. Pak taky v zimě nebylo vidět do boku v noci a při šeru. Takový auta co nesvítí jsem vůbec neviděl, takže to řešila ve městě zmijovka a stažený okna. A dneska nadávam na debily co maj folie, protože skrz ně neni vidět. A už minimálně 2x se mi stalo že jsem předvídal víc než ten předemnou a neboural sem. Kdyby měl folie, neviděl bych stejně jako ten ondoň a bylo by. Muj názor teda je - vykašlat se na to.
Ještě se dělá nějaký tońování pokovenim, jako z fabriky a to by snad mělo bejt OK. Dělali to i v Příbrami v autosklech a cena nebyla o moc vyšší než u folií. Ale zas to dělali jenom do maxima povolenýho zákonem, což už dneska auta mívaj z výroby.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

Ja si folie naopak neviem vynachvalit. Ono totiz ja som ich tam nedaval "na okrasu", ale kvoli tomu, ze mam male deti. V lete pri dlhsej ceste je auto ako rozpalena pec. Klima sice pomoze znizit teplotu, ale proti slnku klima nepomoze.
Dal som folie na zadne bocne skla a aj na zadne sklo (tam o odtien "priehladnejsie"). Mozem len povedat, ze si teraz decka nepripadaju ako v sklenniku a su ovela kludnejsie. Rozdiel je obrovsky.
Pokial to robi firma, ktora ma osvedcenie, tak dostanes aj doklad o schvaleni.

Ano, je horsi vyhlad dozadu a niekedy, ked potrebujes pozriet za seba (napr. v krizovatke v ostrom uhle) je to tiez horsie. Ale da sa na to zvyknut. Je to asi take, ako ked "prepnes" spaetne zrkadlo do "nocneho" rezimu
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Clapci i do předu už jdou folie s homologací,viz Milosh a jeho astra a jestli máte peoblém s viděním přes ně,tak nedávat tak tmavé. :lol: :lol: :lol: :lol: Já mám v zadu na 3dveřích tmavou a na bocích o něco světlejší a vidim úplně bez problémů,mám přeci boční zrcátka. :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: hmm

Příspěvek od Petr S. »

michal_ píše:
Petr Soukup píše:Clapci i do předu už jdou folie s homologací,viz Milosh a jeho astra a jestli máte peoblém s viděním přes ně,tak nedávat tak tmavé. :lol: :lol: :lol: :lol: Já mám v zadu na 3dveřích tmavou a na bocích o něco světlejší a vidim úplně bez problémů,mám přeci boční zrcátka. :lol:
o te homologavi uz jsem neco slysel ale jak se to da udelat? nebo spis kdo to dela
Každá montážní firma,co má homologované folie. Mě to dělali v Dubči v Praze.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

proc se to tady resim kazdej mesic v jinym tematu???

Predni okna bocni 70% propustnost min. a zadni klido 20%

Kdyby to nekoho zajimalo tak pridavam info i fotos - http://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.p ... c&start=90


Jinak Krtku, ty ses fakt rizek, tvy hlask pohledna zivot to by stalo vydat jako roman. TY sis mel koupit oktavku a snad bys byl v klidu, korejec ti nevoni ale Paroubek jo tak ti nevim :lol:
A nevim jak jsi mel folie na aute a zda to bylo delany v naky firme, ale ja ven z auta vidim uplne v pohode a to taky nejsou nejak pruhledny...


Jasne ze na HB nebo 3D to vypada divne kdyz je jen pul auta "tmava" ale na kombiku to je v pohode...

Treba takto -
Obrázek
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 459
Registrován: pát čer 16, 2006 22:35
Bydliště: Bratislava - Dúbravka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viktor »

Nahodou ja s Krtkem celkom suhlasim v tom jednom bode, ze je des ist za autom ktore je ofoliovane, nic nevidiet, musim stale brzdit, lebo neviem vobec aka je situacia pred danym vozidlom.
Na druhej strane folie su niekedy fajn :) Je to rovnake ako s xenonmy, pre teba super, pre oproti iduce auta v tme a v zakrute ktoru nepoznas doslova o zivot, keby vsetky vozidla mali folie, resp. xenony pockajte ako by vam to zacalo razom vadit :mrgreen: pokial je to kazde x-te auto, nejako to prezijem ...
(predane) Lanos SE 1.5MPI 8V 63kW/86HP sedan
(teraz) Ford Focus 16V 74kW/100HP hatchback
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Viktor píše:Nahodou ja s Krtkem celkom suhlasim v tom jednom bode, ze je des ist za autom ktore je ofoliovane, nic nevidiet, musim stale brzdit, lebo neviem vobec aka je situacia pred danym vozidlom.
Na druhej strane folie su niekedy fajn :) Je to rovnake ako s xenonmy, pre teba super, pre oproti iduce auta v tme a v zakrute ktoru nepoznas doslova o zivot, keby vsetky vozidla mali folie, resp. xenony pockajte ako by vam to zacalo razom vadit :mrgreen: pokial je to kazde x-te auto, nejako to prezijem ...
v USA to ma katzdy druhy auto a nikomu to nevadi. ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Je to každýho věc. Na některých autech mi folie nepřijdou až tak hnusný, hlavně pokud je barva laku třeba bílá, nebo žlutá, nebo i červená, ale na tmavých barvách, jako je černá nebo tmavě modrá si vždycky říkám, že už zbývá jen domalovat křížky, naložit nebožtíka a vyrazit.

Omlouvám se Miloshovi, rozhodně to nebylo mířené proti němu.
... nikdy v životě bych nechtěl hondu ...
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

No prave proto ja mam rad tmavy auta, pohrebak je super :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
lubinob
Příspěvky: 216
Registrován: pon zář 10, 2007 10:48
Bydliště: Senica

Příspěvek od lubinob »

Moja Nubi wagon určite folie dostane, samozrejme si ich nechám spraviť vo firme a schválené...
Teraz bez nich si pripadám tak jak to napisal milosh - vo výkladnej skrini...
Nubi 1,6 SX combi, r.v. 97, LPG Lovato, klima - PREDANÉ
ŠKoda Octavia II 1,9 TDi Elegance Plus 2008
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

milosh píše:v USA to ma katzdy druhy auto a nikomu to nevadi. ;)

...to, ze to ma v USA kazdy neznamena, ze im to taktez nevadi!!! ;)

Ja osobne to neznasam :x
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Rikejte si co chcete, auto s foliema lip vypada, pro zlodeje je to dalsi prekazka pokud bude chtit jit oknem, je tam v lete o par stupnu mensi vedro a hlavne si tam pak uz clovek nepripada jako nahy, coz mam teda aspon ja takovej pocit, s foliema to je jako bych byl doma v obyvaku :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „LANOS“