vadné servo řízení

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

plyn

Příspěvek od Serpico »

.....jo palikxe a petrma a Golc Car hledat to stojí hodně peněz, poněkolikáté zde opakuji, než jsem se k nim dopracoval ( díky našemu servru ), byl jsem sponzor servisů - SRBA Daewoo - Chevrolet, Daewoo Modřany - už zkrachoval, HALLO CAR, Tempo servis, k nim ( Golc Caru ) by se nevešly už ani na dvůr a přilehlé ulice, všichni okradení z uvedených servisů. A to prosím, mám docela slušné technické vzdělání i praxi - to jsem byl ale vůl...inu za vše se platí...važme si jich proto prosím...jejich rady jsou zde navíc zdarma...


mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Reklama
 

Uživatelský avatar
slunicko
Příspěvky: 35
Registrován: čtv srp 17, 2006 13:48
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od slunicko »

Dobrý den všem v novém roce, i když trochu opožděně. Poslušně hlásím, že autíčko teď jezdí skvěle, je prostě super.
Chtěla bych všem poděkovat za rady a jejich čas, to neznamená, že se nadobro loučím, a popřát všem ještě jednou to nej- v tomto roce, splnění svých přání, pohodu, klid a vzájemné porozumění.
Ze srdce přeje Iveta (pod krycím názvem "sluníčko")
Uživatelský avatar
slunicko
Příspěvky: 35
Registrován: čtv srp 17, 2006 13:48
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od slunicko »

Akri, prosím Tě, můžeš mi dát kontakt na GERY v HK?
Hezký den všem! :roll:
Mikewone
Příspěvky: 88
Registrován: sob čer 03, 2006 14:58
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikewone »

ahoj sluníčko
nechceš originál elektrony z daewa pokud sleduju tak jsou to ty co máš na autě můžeš na ně obout zimní teď tam jsou dvě sjeté a dvě 50% dobré letní originály hankook 185/65/14 cena asi 2000kč nic jim není (až na pár škrábanců) obouval jsem 15ctky
mike :?:
Nubira I. Wagon 1.6 16v stříbrná ful výbava
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Mikewone píše:ahoj sluníčko
nechceš originál elektrony z daewa pokud sleduju tak jsou to ty co máš na autě můžeš na ně obout zimní teď tam jsou dvě sjeté a dvě 50% dobré letní originály hankook 185/65/14 cena asi 2000kč nic jim není (až na pár škrábanců) obouval jsem 15ctky
mike :?:
Sice nejsem "sluníčko" :lol: :lol: :lol: ale možná bych ty kola vzal, pošli mi na mail foto (fflint@seznam.cz), jsou to klasický Daewoo na Nubiru 4x100 6,5/14 ET 49?
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

kola

Příspěvek od Serpico »

....to Richard litý mají jiný ET 34 - 42 ( plech 49 ) síla materiálu....kromě průměru 14 palců je důležitá vystředění ( jinak auto dupe ) - tj středová díra 56,6 ( můžu se mýlit platí pro nexii ) a samožřejmě rozteč šroubů - ale to je bezpředmětné pokud to bylo na nubiře...

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
slunicko
Příspěvky: 35
Registrován: čtv srp 17, 2006 13:48
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od slunicko »

Ahoj!
Pokud dobře chápu, jedná se o disky? Tak ty už mám náhradní,dík za nabídku. Já v pojmech o autech nejsem moc zběhlá, učím se však rychle. Jen prosím podrobnější popisy. Dík za nabídku. Momentálně sháním letní gumy, za chvíli je budu potřebovat.
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

nevite jak by se dalo vyresit levne unik servo kapaliny? sem tam dolejvam,uz jsem se s tim smiril,ale samozrejme to neni ono..:))
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no vyresit to jde ale zalezi na tom od kud servo unika a to jsi nenapsal.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
slunicko
Příspěvky: 35
Registrován: čtv srp 17, 2006 13:48
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od slunicko »

Dá se použít vymontované vstřikovací zařízení Koltec na součástky? Jak jsem před časem psala, byla tam jen nějaká drobnější závada, jelikož jsem se dozvěděla pozdě, že v Hradci Králové jsou na tento typ specializovaní, vyměnili mi celý vstřikovací systém. Pokud ano, měl by někdo zájem?
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“