STRAHOV 2007

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no ja vim ze tam byl nejakej zakaz ale neresil sem ho.ale ted tam snad hlidkuje policie tak proto.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Snad dorazím, kdyžtak budu volat ......... kohokoliv , na koho mám tel .

Ale jen na chvilku , mám fofr...........
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

tak jsem se prave vratil ze srazu.seslo se nas par ale bylo to opet moc fajn.hezky jsme si popovidali a oficielne se rozbehla sbirka na to moje nestastny auto.
takze diky vam kluci ze jste prijeli a zase nekdy na srazu snad uz nejakym svym autem.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Škoda , že jsem musel pryč , určitě to bylo fajn , alespoň ta chvilka , ale sbírku na palixe jsem nezaznamenal ...... To bylo až po mém odjezdu ?

Však já ti přispěju zase nějakou dobrotou k pití ....... :lol:

......a kup tu Nubiru, sice nemá pytel u spolujezdce , klimu ...... ale je za solidní peníz....
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

taky me to prislo pekny, hlavne velky dik Richardovi a jeho rodine jako hostitelum. Bylo to prijemne vytrzeni, i kdyz na chvilku, z problemu posledni doby . Takze dik vsem ;)
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Sbírka na Palixe ,
neměl jsem teď moc času tady brouzdat , objevil jsem to až dneska , Pavlíku , já se radši stavím , než to posílat a samozřejmě souhlasím , musíme si pomáhat .

Ku..a , že jste mě včera nepošťouchli , já to vážně nevěděl.........
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Tomáš píše:Sbírka na Palixe ,
neměl jsem teď moc času tady brouzdat , objevil jsem to až dneska , Pavlíku , já se radši stavím , než to posílat a samozřejmě souhlasím , musíme si pomáhat .

Ku..a , že jste mě včera nepošťouchli , já to vážně nevěděl.........
Kdyby jsi sledoval,tak jme Palikxovi předávali osobně,ale to nesmíš koukat po Matizech. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jinak jsem se včera s vámi skvěle pobavil a Richardův losos byl opravdu "zuperrr" :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

Sraz se opravdu vydařil i počasí se vydařilo a hlavně nepršelo.Fotky se nevydařili - jelikož den před tím jsem fotil MAKREM a ten blbec (foťák)zůstane tak nastavenej i když se vypne - tak některé fotky jsou mázlé,ale je tam pár co se dá použít.Přikládám.
Ještě malou poznámku ke Krtkovi - krtek (mám na mysli to zvíře) je v přírodě živen hmyzem - tak se nesmíš divit že ti moucha vlétla do pusy....:-)Přítomní určitě vědí o čem píšu... Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jasne ze bylo dobre.sbirku jsme resili uz na parkovisti ale to neres.ja myslim ze si jeste urcite pomuzeme.skoda ze jsou nektere fotky mazle(hlavne ja :D )mam taky nejake tak az jednou prijdu domu driv nez v pulnoci tak je pridam
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Jirko, ty makrozáběry používej někde v dívčím internátu, na nás starší a objemnější už musíš používat režim "krajina" :lol: .
Odpovědět

Zpět na „Srazy“