STRAHOV 2007

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

STRAHOV 2007

Příspěvek od Richard »

Tak co srazíme se letos někdy v červnu na Strahově???? Asi bude lepší sejít se na té druhé ploše (označené červenou šipkou), na tu kde jsme se sjížděli vloni je zákaz vjezdu, tak abychom nenarazili na nějakého horlivého měšťáka.

GPS souřadnice jsou: 50°4'55.49"N; 14°22'54.31"E

a ukázka mapy, červená šipka letošní sraz, modrá loňský no a pak bychom k večeru uspořádali spanilou jízdu cca 2km a něco na zahradě ugrilovali a popili nějaké to nealko pivko a pokecali.
Myslím, že všední den k večeru by byl z důvodu boje s trávou o víkendech nejlepší. Navrhuji např. středu 6.6. nebo čtvrtek 7.6.
a tady je odkaz na fotomapu: http://www.ukazto.com/?img=strahov.jpg Snad vyjde i počasí :D :D :D
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Reklama
 

Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Ja jedu urcite, doufam ze muzu? Uz jednou jsem byl vyautovanej z jednoho koleckoblesk srazu. Pojedu Matisem abych nesral.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Brainmane, vidím, že není zájem, tak doraž rovnou ke mě na kafe, klidně i s autem s pí*ou (taky pokukuju po rendlovi) a klidně i v jiném termínu :lol: :lol: :lol: ty jsi Yamahu prodal, já Yamahu koupil a na starý kolena blbnu :lol: :lol: :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

No , ne že není zájem , já jen čekal , kdo všechno se ozve...... Já teď nestíhám a nemůžu říct , že se stavím , to uvidím až ten den , co bude za akci v práci ........
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: STRAHOV 2007

Příspěvek od Petr S. »

Richard píše:Tak co srazíme se letos někdy v červnu na Strahově???? Asi bude lepší sejít se na té druhé ploše (označené červenou šipkou), na tu kde jsme se sjížděli vloni je zákaz vjezdu, tak abychom nenarazili na nějakého horlivého měšťáka.

GPS souřadnice jsou: 50°4'55.49"N; 14°22'54.31"E

a ukázka mapy, červená šipka letošní sraz, modrá loňský no a pak bychom k večeru uspořádali spanilou jízdu cca 2km a něco na zahradě ugrilovali a popili nějaké to nealko pivko a pokecali.
Myslím, že všední den k večeru by byl z důvodu boje s trávou o víkendech nejlepší. Navrhuji např. středu 6.6. nebo čtvrtek 7.6.
a tady je odkaz na fotomapu: http://www.ukazto.com/?img=strahov.jpg Snad vyjde i počasí :D :D :D
Já jsem prooooooooooo! :lol: Ale kdy to bude,abych utekl dřz práce. :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Kdyby to bylo o tejden, dva dýl, tak bych určitě přijel. Doufam, že by mně zase Brainman odved jako vloni. Teď musim 2 tejdny hooodně šetřit kilometry :x A taky už bych rád jel s novym foťákem, což bude po vejplatě
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jak neni zajem tohle tema uz neoficielne zacalo nekde jinde a ja sem byl snad prvni ktery rikal ze je to dobry napad a ze se uvidi.
takze to same rikam i ted.jediny problem je ze se mi opravdu nechce stat hodinu v kolone na strahov jako loni a predloni.jeste uvidim jak to udelam.petr nejspis nepojede jelikoz predstira ze stavi barak(i kdyz mu to stavi firma a on je dodelava drobnosti jako malovani a podobne)takze to je ofic vymluva uplne na vsecko.uvidime reknu mu to.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Richard píše:Brainmane, vidím, že není zájem, tak doraž rovnou ke mě na kafe, klidně i s autem s pí*ou (taky pokukuju po rendlovi) a klidně i v jiném termínu :lol: :lol: :lol: ty jsi Yamahu prodal, já Yamahu koupil a na starý kolena blbnu :lol: :lol: :lol:
To neni blbnuti to je uzivani si zivota
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

palikx píše:jak neni zajem tohle tema uz neoficielne zacalo nekde jinde a ja sem byl snad prvni ktery rikal ze je to dobry napad a ze se uvidi.
takze to same rikam i ted.jediny problem je ze se mi opravdu nechce stat hodinu v kolone na strahov jako loni a predloni.jeste uvidim jak to udelam.petr nejspis nepojede jelikoz predstira ze stavi barak(i kdyz mu to stavi firma a on je dodelava drobnosti jako malovani a podobne)takze to je ofic vymluva uplne na vsecko.uvidime reknu mu to.
Ja te tam klidne odvezu, jezdim to od vas tak 15 minut. :lol:
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Musím vás trochu popíchnout, jestli by vyhovoval (hlavně kvůli Krtkovi) pozdější termín (o 14 dní) tedy 19 nebo 20/6 nevadí, já jen aby to nekolidovalo s prázdninama :lol: :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Richard píše:Musím vás trochu popíchnout, jestli by vyhovoval (hlavně kvůli Krtkovi) pozdější termín (o 14 dní) tedy 19 nebo 20/6 nevadí, já jen aby to nekolidovalo s prázdninama :lol: :lol:
A co grilování u tebe na zahradě? :lol: :lol: :lol: Čéče občas jezdím okolo tebe,ale služebákem,tak si netroufnu troubit. :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

klobasky jsou jiste :D
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Nebudu vás přesvědčovat , ale pozdější termín je pro mě lepší...........
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

[/quote]A co grilování u tebe na zahradě? :lol: :lol: :lol: Čéče občas jezdím okolo tebe,ale služebákem,tak si netroufnu troubit. :lol:[/quote]

Petře, ty nečteš :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll: Přečti si první info o Strahovu 2007 :lol: :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Jestli to bude nekdy ve stredu, tak bych mel dorazit. Klidne i toho 6. Ale nevadi mi ani pockat na pozdejsi termin.
Odpovědět

Zpět na „Srazy“