Nedrží paměť atorádia

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

A na čo si čakal 2 mesiace,že ti to opraví sused?Obrázek
Reklama
 

keszi
Příspěvky: 205
Registrován: úte led 03, 2006 08:50
Bydliště: Moldava nad Bodvou,okr.Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od keszi »

Slam píše:
Slavek píše:a vynuluje se ti cela pamet nebo jen ty stanice se ti zrusi???? a taky nechapu kdyz pises ze nepouzivas radio tak to znamena ze poslouchas CD MP3 nebo vubec ho namas zapli????
Vsechno se vynuluje, tj. i hodiny, typ EQ atd. A "nepouzivam" znamena, ze ho vlastne nepotrebuju (radsi posloucham motor a co se deje vne auta), CD jsem vyzkousel jen jednou, kdyz jsem to radio koupil, jen jestli to funguje... Proste naprostou vetsinu casu mam celni panel doma v policce, no a kdyz si najednou vzpomenu (max. 1x za mesic), tak se radio zapne vynulovany. Jak jsem psal, ted budu to radio testovat casteji, abych upresnil ten interval, kdy se pamet smaze, jenze tim castejsim zapinanim muzu vysledek ovlivnit, pokud je to zpusobeno delkou necinnosti radia, takze asi stejne nic nezjistim... :?
No ked máš panel doma aspoň má istotu že ti to neukradnú :D :D
Moja prvá vec ked naštartujem je zapnutie rádia, musí mi okrem manželky hučať aj rádio a podľa frekvencie manželkinho hlasu pridávam aj hlas na rádii. :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“