MP3 přehrávač UNI 12V

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Dík asi vyzkoušim. A nezmrví to TAGy, názvy skladeb, birate a podobně ?
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Reklama
 

Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

re

Příspěvek od pik »

Přímo v programu je psáno že datový tok idtagy zůstanou zachovány a vypadá to že je to pravda(v počítači na disku) mě to názvy nevypisuje takže nevím.Já to posílám do rádia z usb disku přez ten FM vysílač z autozásuvky.Takže já na displei rádia vidím pouze nastavenou frekvenci :cry: :D .hoj
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

dodatek

Příspěvek od pik »

Pokud by někomu nešly z USB disku přehrát jeho oblíbenci na výše jmenovaných zařízeních( EMGETON MP3 Wireless Carpack 1 nebo TREKSTOR enjoy now.)tak i když jsem se o tom v manuálu nedopídil tak USB disk musí být naformátován systémem FAT ne NTFS.Mně to naformátované v NTFS ani nebrouklo.hoj :lol:
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: dodatek

Příspěvek od Slam »

pik píše:Pokud by někomu nešly z USB disku přehrát jeho oblíbenci na výše jmenovaných zařízeních( EMGETON MP3 Wireless Carpack 1 nebo TREKSTOR enjoy now.)tak i když jsem se o tom v manuálu nedopídil tak USB disk musí být naformátován systémem FAT ne NTFS.Mně to naformátované v NTFS ani nebrouklo.hoj :lol:
Bez "znasilneni" by se FD ani nemel nechat dat sformatovat pod NTFS, navic NTFS neni pro FD vhodny z rady hledisek. Klady NTFS oproti FAT32 jsou na FD akorat vyrazne vyssi rychlost pri praci s malymi soubory a pro prenaseni vice jak 4GB velkych souboru vcelku, jinak jen same zapory... BTW tim "FAT" doufam myslis FAT32. :)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

uni 12v

Příspěvek od pik »

Tak to USB je naformátované na FAT (od výrobce)ale protože se mi to nechce mazat tak věřím že pod FAT32 to poběží taky. :P :shock: hoj
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

uni 12v

Příspěvek od J.Bad »

Není tohle taky řešení - nějak mi teno produkt není jasný... http://takems.mironet.cz/takems--fm-tra ... r+dp74704/
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

uni12V

Příspěvek od pik »

Já jsem z toho nepochopil co to je za stroj. :oops: :oops: :?:
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Taka ista blbinka ako ostatne co tu uvadzate.
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

uni

Příspěvek od pik »

PPP:poraď něco chytřejšího. :oops: Aby to bylo jednoduchý,žádný drátování,a aby to hrálo MP3. :lol:
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“