MP3 přehrávač UNI 12V

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

MP3 přehrávač UNI 12V

Příspěvek od Ivoš »

Dneska jsem si v D&M Autodoplňky objednal takovou šikovnou věcičku. Vypadá to jako ten kousek od Handsfree sady.¨

Má to fungovat jako jakási anténka, do který se připojí Flashka a to celé se šoupne so zapalovače. Vysílá to signál, který se naladí jako rádio na autorádiu a vesele hrajou MP3ky z flashky. Tahle věcička mě bude stát i s poštovným 1100 Kč.

Jasně, mohl jsem si koupit rovnou rádio, ale já se nechci zbavovat stávajícího jen s kazetou, protože má fantastický basy, srovnatelný s CD autorádiem a subwooferem. Takže proto ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

tak si to užij :D Alespoň teď poznáš na okolních autech, kdo trsá spolu s tebou na tvoje rádio :lol:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Napíš ako si spokojný, zvažujem kúpu.[/b]
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Soptík: Nevím jak skousnou můj metal :lol: :lol:
Mipo: Dodací lhůta je 3 týdny :cry: ,ale snad to dorazí dřív, každopádně napíšu. ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Daewoo Nubira kombi: jak se ti líbí tohle oslovení ? Vypadam snad jako auto ? Mam snad místo tlamy chladič ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Kým tam nemáš výfuk, je to v pohode:-)))
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ivoš:Chlape hodis mi sem na to odkaz???Ani jsem nevedel,ze neco takoveho existuje,myslis,ze tam pujde pichnout i mobil???Mam SE W850 a ze bych tam tu hudbu ladoval z telefonu... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Dobra hracka pre deti ale rozumny clovek si urobi/da urobit pripojku na cinche. Je to lacnejsie a kvalitnejsie. mimochodom neviem ci si kamarat kolegu robil z neho prcu ale vraj je ista sanca ze si na taku hracku stopne vlastnu airbus :). Ak si ho naladi na tu spravnu frekvenciu letiskoveho navadzaca aleboakosatovola :). A este je celkom prdel ake mame zakony a nasledne SOI. Toto totiz nemohlo prejst ziadnymi skuskami homologizacie lebo ked take nieco kolegovia skusali tak ho na radio na mobile zretelne chytili este aj zo 100metrovej dialky a za rohom budovy.
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

hudba

Příspěvek od pik »

Já jsem si tento přístroj dneska pořídil,alespoň si myslím že je to ono.Jmenuje se to MP3-radiostation TREKSTOR.Mělo by to fungovat následovně:Do zásuvky 12V v autě zasunete stroj.Je to vlastně vysílač FM má nastaveno snad 14 různých frekvencí od 87.5 do 107Mhz.Na vybranou frekvenci naladíte Vaše autorádio.A do tohoto stroje vrazíte např.Flash disk se svými oblíbenými skladbami ve formátu MP3.Spustíte přehrávání a jupí už to maká.Ještě to nemám vyzkoušené protože si teprve plním flash disk.Jo ještě cena 900Kč.Dá se sehnat levnějš ale pro mě daleko.Ještě něco prodává se ten samej výrobek pod značkou Emgeton cenově stejně drahej.Výhoda je zřejmá na starým rádiu bez jakéhokoliv tahání drátů moji oblíbenci kdykoliv.Přehrává to skladby buď za sebou a nebo náhodněJde k tomu připojit i jiný MP3 přehrávač s výstupem Line-out.Propojovací kabel je v dodávce.Uff.Fotky jsou tu někde okolo.Hoj Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

pik: V podstatě je to to samé.....

mipo: tady je odkaz http://uni.autodoplnky.cz/mp3-prehravac ... v-s3801059
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

ppp píše:Dobra hracka pre deti ale rozumny clovek si urobi/da urobit pripojku na cinche. Je to lacnejsie a kvalitnejsie. mimochodom neviem ci si kamarat kolegu robil z neho prcu ale vraj je ista sanca ze si na taku hracku stopne vlastnu airbus :). Ak si ho naladi na tu spravnu frekvenciu letiskoveho navadzaca aleboakosatovola :). A este je celkom prdel ake mame zakony a nasledne SOI. Toto totiz nemohlo prejst ziadnymi skuskami homologizacie lebo ked take nieco kolegovia skusali tak ho na radio na mobile zretelne chytili este aj zo 100metrovej dialky a za rohom budovy.
Mnou zvolená varianta mi přijde jednodušší :lol: , proto jsem se tak rozhodl....a navíc to můžu přenášet do kteréhokoliv auta. Dokonce i kdyby tam nebylo rádio a já měl jen nejobyčejnější rádio na baterky, tak si naladím MP3 a jedem :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

MP3

Příspěvek od pik »

Je to tam a funguje to.
Pro PPP.Nevím jak by se ti povedlo udělat propojku na cinče.Aby ti hráli zUSB disku MP3.?Na rádiu?Tady v pohodě.A ještě ten stroj má výkon 50nW,vysílá na frekvencích FM2.Má to schválení pro státy EU a v těch co nejsou v EU si to mohou přepnout na VYŠŠÍ výkon a leteckýmu dispečerovi to bude fuk.
Ivoši udělali jsme dobře.A takhle to vypadá zastrčený. Obrázek Obrázek Obrázek :lol: :lol: :roll:
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: MP3

Příspěvek od Ivoš »

pik píše:Je to tam a funguje to.
Pro PPP.Nevím jak by se ti povedlo udělat propojku na cinče.Aby ti hráli zUSB disku MP3.?Na rádiu?Tady v pohodě.A ještě ten stroj má výkon 50nW,vysílá na frekvencích FM2.Má to schválení pro státy EU a v těch co nejsou v EU si to mohou přepnout na VYŠŠÍ výkon a leteckýmu dispečerovi to bude fuk.
Ivoši udělali jsme dobře.A takhle to vypadá zastrčený. Obrázek Obrázek Obrázek :lol: :lol: :roll:
Paráda!!!!!
Už se nemůžu dočkat ;) Ale ten tvůj vypadá lépe...kdybych ho našel před tím mím, tak beru tenhle tvůj. Ani v jednom autě nemáme nic ve "dřevě", takže to bude možná jako pěst na oko, ale co....hlavně, že to bude fungovat ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Chlapci to je paráda :lol: Já sice mám Mp3 v rádiu ale pro toho kdo né tak tohle je perfektní řešení :lol: :lol: :lol: Gratuluji vám za dobrej nápad s dobrou cenou :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Díky...na srazu ukážu....ale troufám si tvrdit, že pik má lepší....teda myslím barvu...z důvodu jak jsem psal výše.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“