Spotreba oleja.

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

no mne menili vlnovec na lanose, komplet ma to vyslo na 2300sk ani sa nepytajte za co... dali mi tam nejaky dvojity vlnovec asi z nubiry, stal 1100sk, nejake tesnenie za kilo aj nejake drobne a za robotu dalsi liter. ale odvtedy sa mi zda byt auto trosilinku hlucnejsie na volnobehu. neviem.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Reklama
 

Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Re: RE: olej

Příspěvek od RoSta »

Mirci BB píše:Chlapi, dakujem za vsetky postrehy.
Dnes som podnikol vypravu po mototechnach za tym ruskym pripravkom. V reklame v TV som ho uz dlhsie nevidel. Stastie ma stretlo hned v druhej kde ho maju. Cena je 1490.-sk. Je to flasticka o objeme cca 2,5 dc. V navode pisu ze je to potrebne aplikovat po vymene oleja, filtra atd. Po naliati new oleja treba naliat aj tento pripravok a nechat pol hodinu vrcat na mieste. To je vraj potrebny cas na to aby sa vytvoril ten ucinny povlak na trecich pohyblivych castiach motora. Tak uvidime. Terat si este presnejsie odsledujem tu spotrebu oleja a uvidim. Ak to kupim dam vediet vysledok.

S pozdravom Mirci BB
POZOR, POUVAŽUJ!!!
PREČÍTAJ SI TOTO!!!
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

mrk píše:no mne menili vlnovec na lanose, komplet ma to vyslo na 2300sk ani sa nepytajte za co... dali mi tam nejaky dvojity vlnovec asi z nubiry, stal 1100sk, nejake tesnenie za kilo aj nejake drobne a za robotu dalsi liter. ale odvtedy sa mi zda byt auto trosilinku hlucnejsie na volnobehu. neviem.

tak ja som dopadol lepsie :)


vlnovec 1340 sk a praca 400 SK. cize krat plus deleno spolu to bolo 1740 SK


ale mne ide teda auto podstatne tichsie ako pred vymenou.
igor.ma
Příspěvky: 149
Registrován: čtv srp 25, 2005 18:33
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek od igor.ma »

Mozno trochu sprosta otazka, ale co je to ten vlnovec? Cast vyfuku?
Daewoo Lanos 1,5 SX 12/97
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

igor.ma píše:Mozno trochu sprosta otazka, ale co je to ten vlnovec? Cast vyfuku?

jj. to mas vpredu pod motorom na prednej casti vyfuku. ked sa zohnes pod auto tak to uvidis.. a laicky povedane, mala by to byt dilatacia, aby ked sa napr. trasie motor, tak to netriaslo celym autom.


http://www.autobroz.cz/images/vlnovec1.JPG

len ja som to videl po vacsine strieborne
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

olej

Příspěvek od Serpico »

.....to všichni kdo uvažujete o různých " voňavkách " pro pány co mají rádi svoje auta...přečtěte si www.olej.cz zázračné přísady prostě nejsou a pokud je aplikujete snížíte hodnotu oleje ve vztahu ke korozívním účinkům a dalším hodnotám...přečtete a uvidíte sami. Jinak se s největší pravděpodobností jedná o problém simerinků na hlavě pro dříky ventilů.

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „LANOS“