... a je to v ...

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Krtek píše:Taky lituju :? Průšvih je že u nás máš víc lítání ty jako poškozenej než blbec co tě trefí. Tomu přijde od pojišťovny domu papír, že na něj někdo nahlásil nehodu ať podepíše,, že souhlasí a odešle to. A hotovo. A ty budeš škemrat v servisu a na pojišťovně ať se dohodnou (pojišťovna chce platit co nejmíň, servis by měnil celej skelet i s motorem...).
Tak to je dokonaly popis toho, co ted prozivam ja! :) Soused mi poskodil zadni naraznik (byl praskly + na jinem miste dost sedreny a popraskany lak) a ja kvuli tomu musim litat a doprosovat se, navic jsem byl 1,5 tydne bez auta, kdyz jsem ho zrovna potreboval (no aspon jsem zas po vice jak roce vytahnul bicykl, ale mel jsem z toho slapani malem infarkt ;)) Babam na prepazce to bylo sumafuk, jen to sepsaly, soused byl vstricny a sam se mi prihlasil, kdyz mi bouchnul auto, a pojistovne priznal vinu, takze zatim nejvetsim "lidumilem" byl tzv. "odborny znalec", ktery pro tu pojistovnu dela dokumentaci - fotackem kvuli blbemu narazniku fotil nekolikrat auta ze vsech stran i interier (jako by to nejak souviselo se zadnim naraznikem) a nakonec do protokolu mou opecovavanou Legu popsal jako malem posledni vrak v republice (u vsech polozek za 3), ac urcite auto v lepsim stavu jeste v zivote nevidel. ;) Kdyz jsme se ohradil, co to tam cmare za nesmysly, tak prej ze to neni uplne novy, ze se neda nic delat a jeste mi s radosti oznamil, ze mi mozna odpocitaji amortizaci. :( Pak mi rekl, at si dam auto do servisu a fakturu donesu na pojistovnu (jako formu likvidace jsem totiz zvolil proplaceni faktury namisto rozpoctu nakladu, ktery by zvolil ten, co na tom chce jen vydelat). Mezitim, co auto stalo v servise, mi od nej prisel mail s "kalkulaci nakladu", ktera samozrejme byla o dost mensi, nez co po mne pak chteli v tom servise (ve znalcove protokolu mj. stoji, ze jim pouzite ceny dilu byly aktualni ke dni 30.11.2005 :shock:) a kdyz jsem mu potom volal, ze me to stalo vic, tak po mne chtel, abych mu tam ty puvodni vymenovany dily (ktery jsem samozrejme nemel, bydlim v panelaku a nemam kde skladovat spinavej srot, natoz si zasirat auto, takze jsem ty puvodni dily logicky po servisu nechtel zpatky!) prijel ukazat, ze si je zase nafoti (jako by mu tech aspon 20 fotek predtim nestacilo), takze jsem odnesl tu fakturu do pojistovny, kde to tu zenskou opet nijak nezajimalo ani nevzrusovalo a ze to pry poslou k vyrizeni na centralu. Takze uvidim, jak se mi pomstej za to, ze mi jejich klient poskodil auto a ja s tim mam akorat starosti a problemy... :?
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Reklama
 

keszi
Příspěvky: 205
Registrován: úte led 03, 2006 08:50
Bydliště: Moldava nad Bodvou,okr.Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od keszi »

Poistovni sme dobrý len ked musíme platiť, keď už majú platiť oni naraz prídeme na to že koľko výhovoriek sme ešte nepoznali. Majú bohatú škálu všelijakých výhovoriek, takže nakoniec ledva dačo dostaneme a ešte musíme byť spokojný. Samozrejme česť výnimkám, ale tých je strašne málo.
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

peter NR píše:To Mil: dnes som ho dal do servisu... koncom bud. tyzdna by mal byt...
To Muco: ak myslis tu krizovatku Kolinany - Jelenec, tak ta je fakt dobra... tam uz je krizov habadej... :roll:
To Peter NR: Ta na Jelenec samozrejme tiež,no keď cítim menšiu neistotu- keď už mám odbáčať,tak radšej ťahám hore ku zastávke.Ale tam už musím odbočiť...,no ale tam zasa veľmi radi z vrchu predbiehajú,lebo je to z kopca a čo by sa mali niektorí "vliecť keď si to môžu rozpáliť...
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

To jednému na aute rozbili nárazník ...Pri oprave mu povedali,(poisťovńa-ALLIANZ),že nech to urobia na faktúru a nemusí nič platiť.Keď prišlo k prevzatiu auta zo servisu,nechceli mu vydať auto,len ak zaplatí celú opravu,lebo sa nevie dohodnúť servis s poisťovňou...Nič mu iné nezostávalo,než opravu zaplatiť(keď chcel jazdiť) a 2 mesiace vymáhal peniaze od poisťovni-stále tvrdili,že mu už poslali na účet peniaze atď.To podotýkam ešte,že to riešil cez známeho v allianzi a i cez to to trvalo 3mesiace...+nespočetné množstvo stratených nervov a to išlo "len" o nejakých 13tis.Sk...
Naposledy upravil(a) Muco dne ned pro 09, 2007 15:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Muco píše:Pri oprave mu povedali,(poisťovńa-ALLIANZ),že nech to urobia na faktúru a nemusí nič platiť.
Ano, jenze to lze jen u servisu, ktere maji s danou pojistovnou smlouvu. Ja (v tomto pripade bohuzel) jezdim, protoze ho mam mnohem bliz, do toho druheho servisu DAEWOO v nasem meste, ktery s touto pojistovnou dohodu nema. Takze jsem musel vse zacalovat a ted doufam v proplaceni (coz ostatne ten Tvuj znamy s autorizovanym servisem pojistovny taky, takze clovek si stejne nevybere :roll:).
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

A kdes měl auto...ve VK Auto, nebo v bývalém Auriga?
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Ivoš píše:A kdes měl auto...ve VK Auto, nebo v bývalém Auriga?
No VK, prece! :P Bejvala Auriga je dost z ruky a navic ve mne nevzbudilo duveru, ze se tam ted roztahuje HYUNDAI a je tam akorat jedna cedule s napisem DAEWOO servis, ktera smeruje na nejakou stodolu vzadu... :? Procpak? Mas s VK nejake spatne zkusenosti? :?:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Nene, ve VK jsem ještě nebyl....V Aurize (Pardubice) jsme kupovali tenkrát Kombika a Sedana V Aurize HK z bazaru....leckdy bych měl připomínky, ale jinak všechno bylo v pohodě....ale spíš v Pardubkách...táta tam má známého, takže pohoda...Při koupi Sedana mi trochu vadí, že nám řekli jen, že je tam 2,0 motor s označením 1,6 (číslo motoru i v TP)...ale to, že to asi není motor od Daewa to už ne....opravu klimky (resp. doplnění) udělali 2. den grátis....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

Muco píše:...Keď prišlo k prevzatiu auta zo servisu,nechceli mu vydať auto,len ak zaplatí celú opravu,lebo sa nevie dohodnúť servis s poisťovňou...
S pisťovňou majú problém oni ako servis a nemajú právo mu zadržiavať auto, ani keby nezaplatil ani korunu! Mohol na nich normálne zavolať policajtov Majiteľom auta je totižto on a nie servis. Servis by ho mohol zažalovať jedine za neuhradenie faktúry, ale nesmie mu zadržať auto! Ani na sekundu!
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Přesně tak... ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Přiznejme si ale, většina servisů by ti nejradši vyměnila půl auta ať maj kšeft :shock: Kor když je to na pojišťovnu a ty bys jako zákazník nenadával.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

no spis na papir napisou ze vsechno vymenili a veskutku vsechno opravili. Krasnej podvod na pojistovnu :? :?
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Ahoj kolego, tyden jsem tu nebyl a toto, to se mi skoro chtelo brecet , to je mi lito..:cry: Takovej krasavec a jeste navic cernej :cry: Doufam, ze oprava probehne dobre, vsak urcite podej dalsi zpravy -i
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

ked som bol vo stvrtok na navsteve v "nemocnici", vyzeralo to dobre - zadok je na mieste, este to musia dopasovat, streknut a bude to.... dufam ;) pozitivne je ze kufor sa uz zasa zatvara ako na mercedese :D
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Paráda len tak dalej nech to vše vyzerá ako pôvodne :D Držím palce :D
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Pokec“