Proč zrovna daewoo

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
GHOST
Příspěvky: 351
Registrován: stř kvě 24, 2006 08:50
Bydliště: Revúca, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GHOST »

Presne tak! Ako volanie prírody : Keď to príde, musíš ísť... :D
Daewoo Nexia 1,5 GLX 16V 1996
ABS, ABG, El.okná, el.anténa,klíma
Reklama
 

SK
Příspěvky: 203
Registrován: stř bře 29, 2006 09:02

Příspěvek od SK »

ja som stale ze korejske daewoo ze to nemoze byt dobre a bla bla, potom mi dosluzila dacia a potom som mal mazdu 626 r.v. 89, vtom mi prisla moznost kupit o 7 rokov novsie daewoo za super cenu zo super vybavou, tak som ani nerozmyslal a kupil, som spokojny aj ked su nejake poruchy su to standardne z opotrebenia umerne veku a km auta, a ich oprava nieje zabijak rocneho rozpoctu mojej rodiny, cize zatial spokojny
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

ODISEI píše:Ivan: neber to jako rypaní nechci dopadnout jako Peter S (jinak stím jeho vyhazovem souhlasim)
Kolego, klidně rejpej, v tom problém není, já kritiku snesu, ale Peter S byl vůči mně i ostatním členům fora vulgární.

A proč Daewoo? Protože je to kopie spolehlivého Opela Kadett.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Dede
Příspěvky: 314
Registrován: ned úno 27, 2005 15:22
Bydliště: Košice

Příspěvek od Dede »

prečo DAEWOO ??

pretože bola v správny čas na správnom mieste ....

a mohla by byť z toho aj láska ... :lol:
DAEWOO NEXIA DOHC 1996- moje 1. osobné motorové vozidlo
CITROEN C4 Seduction 2010
Hyundai SANTA FE -T 2,4 16V 2006
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od simone »

hohoho Golf?? take male nič s prepačením za nekresťanský peniaz a výbava??? v základe 0 a ostatne za príplatok /tiež nekresťanský/. Moja volba bola tiež z pohľadu ceny a "luxusu" čo tieto vozidla ponukaju.
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Ja som siel do daewa a este k tomu do espera pretoze to bolo jedine auto ktore sa dalo zohnat okolo 100t dalo sa don dat legalne podtlakove (citaj lacne :) ) lpg, malo klimu a nebolo malicke.
talat
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 04, 2007 20:09
Bydliště: Martin/Priekopa city

Příspěvek od talat »

určite cena.chcel som auto do prace a nie moc drahe.nabuduce ale na cenu pozerať nebudem/neoplatí sa to/a zrejme to bude nejaky terenak.auto stavane na teren musí na týchto cestách vydržať sto rokov.čo poviete na fronteru?
nexia gtx 1,5 16V
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Ak niečo také do terénu ,tak prečo nie.Sú tu Korando, Musso, Rexton, Winstorm, Large S3X. Výber celkom dobrý nie?Obrázek
Uživatelský avatar
bandolik
Příspěvky: 178
Registrován: čtv bře 15, 2007 19:32
Bydliště: Třinec :-)

Příspěvek od bandolik »

No proč Daewoo? Protože Espero je velké,pohodlné a já jezdím hodně.
A mám rad když vylezu z auta a nejsem rozlámaný :lol: :lol:
Tak a teď už víš proč :lol: :lol: :lol:
od 07.04.2007 CHevrolet AVEO 1,2 sedan,sunset orange ,2xabg,abs,central,el. okna, 14 alu.disky Dotz Imola,podsvícení zelený neon
Prostě supr kárka :-)
ex: Daewoo Espero 2,0i v plné palbě

člen AVEO FANKLUBU
ODISEI
Příspěvky: 25
Registrován: úte bře 13, 2007 00:42
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ODISEI »

No co tady tak čtu tak se my jeví jako že jste před nákupem použíli hlavně rozum a nenechali jste se zmást keci o korejskych vozech ( jako by tam slezli včera ze stromú) .
Četl jsem ze Daewoo ma modernější výrobní linky neš cela Škodovka ale reklama je reklama :lol:
Já , když jsem se rozhodoval koupit svoje první auto tak jsem hlavně těžil z toho že můj tatík uš nexii mněl jednu doma a to mně ovlivnilo asi něj. Potom ůdržba ( polsko mám kousek a ty ceny jsou kolikrát aš neuvěřitelné) myslim tím servis Daewoo a ten mám kousek od baraku (ale jezdím tam nerad ale to zas jindy ...) no a hlavně pomněr CENA-NAJETO-VÍBAVA- a tomu mohla konkurovat jediná značka a to zase :D Daewoo
Ozorák Mikuláš
Příspěvky: 315
Registrován: úte říj 24, 2006 19:21
Bydliště: Nové Zámky - SK

Příspěvek od Ozorák Mikuláš »

Ja som sa rozhodol pre moju nessi kôli cene , pohodliu výkonu , a dá sa povedať , že je bezporuchovosti. Tie choroby vekom sú normálne prene tak , ako u človeka. Mal som Š-110 a vždy som chcel mať veľké auto s pohodlím pre celú rodinu na dlhých cestách na dovolenku a vôbec celkovo.Nemenil by som. A keď doslúži , som rozhodnutý pre chevi. Je to v podstate daewoo. :D
Miki
______________________________
Škoda 110 - červená
Daewoo Nexia GLE , 1,5 SOHC, 8V , 1996 - zlatá metalíza
Uživatelský avatar
MilanK
Příspěvky: 125
Registrován: úte pro 06, 2005 16:57
Kontaktovat uživatele:

Espero

Příspěvek od MilanK »

Mne sa espero paci, preto ho mam . Za tie peniaze som mohol mat tak feldu a to ani nahodou male, a je ich ako maku..
V slabej chvilke som chcel espero predat a kupit nieco nove , no akosi mi prirastlo a preto tak skoro nepojde prec...
Espero 1,5 GlX, 66kW, 65 000 km
Uživatelský avatar
MilanK
Příspěvky: 125
Registrován: úte pro 06, 2005 16:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MilanK »

talat píše:určite cena.chcel som auto do prace a nie moc drahe.nabuduce ale na cenu pozerať nebudem/neoplatí sa to/a zrejme to bude nejaky terenak.auto stavane na teren musí na týchto cestách vydržať sto rokov.čo poviete na fronteru?
Ja skor pokukujem po Hyundai Santa Fe, novsi model alebo Kia Sorento ... korea je korea
Espero 1,5 GlX, 66kW, 65 000 km
Uživatelský avatar
Janoo
Příspěvky: 211
Registrován: úte úno 27, 2007 16:33
Bydliště: Rožňava

Příspěvek od Janoo »

Prečo Daewoo??? Ja by som povedal preto lebo pomer cena/výkon bola najlepšia...... Dostal som dobré auto na ktoré sa môžem vždy spoľahnúť.A malo to aj lepšie podmienky servisu a záruku
červený Daewoo Kalos sedan 1.4 16V, 2xabg,abs,central,el. okná 14 disky plánujem chip
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

daewoo

Příspěvek od Serpico »

....no vážení, pročítal jsem si staré čísla SM 1997 a espero byla práce " Bertoneho " ( označována už jako práce daewoo i když vycházelo z Oplu, tuším Vectry ) a to už je nějaká marka na nebi...koneckonců nexia měla taky facelit od italů ( a povedl se - původ je jednoznačně Opel kadett )...
...nenechte se otrávit koncernem VW - Škoda, nejsme pro ně nic víc než levná pracovní síla - cvičené opice - nakonec v odvodech se chovají jako všichni odvést do SR co nejméně - necelé 3 milardy proti tržbám 204 milardy ( přiznávají hrubý zisk 14 miliard ( 6,8 % proti tržbám, to může být značně pokrácené )...nakonec jsou majitelé...

mějte se fajn dejváci
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“