Poutat se či nepoutat???

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ja se pasam i na zadnich sedackach, ale jen kdyz neridim :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

a ked soferujes tak sa na zadnych sedackach napasaa ze, to je ale krkolomna veta :lol: :lol:

by to jeden pochopil tak ako som napisal :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Pribo
Příspěvky: 208
Registrován: stř říj 20, 2004 10:44
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pribo »

PUTAT SA , PUTAT SA PUTAT SA !!!!!!!!!!!!!!

LENIN eehmm nie to bolo ine
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Jak chodi ten yebo na Thalii do prace so mnou, tak som sa naucil pasat i na zadnych sedackach :lol: :lol:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
Granko
Příspěvky: 430
Registrován: stř črc 02, 2003 09:55
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Granko »

ked je uz debata o tych pasoch, viezol som zopar ludi cez vianoce do tatier aj s lyzami na streche a zistili sme, ze lavy zadny pas je uplne premoceny, ako keby do toho navijacieho mechanizmu odniekial natiekla voda. je mozne, ze by to natieklo cez uchytenie streneho nosica nejako dovnutra ? nechcelo sa mi vyhadzovat vsetko z kufra a hrabat sa tam, n len by ma zaujimalo, ci sa to tiez niekomu nestalo.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Granko píše:ked je uz debata o tych pasoch, viezol som zopar ludi cez vianoce do tatier aj s lyzami na streche a zistili sme, ze lavy zadny pas je uplne premoceny, ako keby do toho navijacieho mechanizmu odniekial natiekla voda. je mozne, ze by to natieklo cez uchytenie streneho nosica nejako dovnutra ? nechcelo sa mi vyhadzovat vsetko z kufra a hrabat sa tam, n len by ma zaujimalo, ci sa to tiez niekomu nestalo.
me to obcas delalo kdyz jsem jel v lete do mycky, ale mel sem mokrej pas u sebe-ridice. Mozna jak jsou nahore na strese ty otvory pro nosice, tak je mozny ze to neni uplne doreseny :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Dobrý večer :D Něco připadlo-6 :cry:Pochopitelně sních :lol:
Zítra potřebuji do Rumburku a to musím přez Šébr/pěkně blbej kopec/ :(
Ale jak procházím i stránky jinech auťáku tak se mě docela líbil tento:
http://www.renaultclub.cz/jsou_nova_aut ... nejsi.html
Je to o pásech,ABS a i jiných vylepšeních.Docela s ním souhlasím!
Ať nám jezdí a nezlobí :P
talat
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 04, 2007 20:09
Bydliště: Martin/Priekopa city

Příspěvek od talat »

je to tu už dosť stare ale aj tak.mam tam to písmeno v a pas mi tam drží len silou mojej vole.keby som nabural žiadny učinok.teraz ho fakt davam len kvoli pokutam.ale vadí mi to.chcem sa opýtať ten zamok na pás keby som chcel vymeniť tak je to nejak certifikované že mi to pojde z hocijakeho auta.alebo to musí byt origo nejaky nexia.díky ahojte.
nexia gtx 1,5 16V
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Tie zámy na pásoch sú rozdielne v tvare .Musíš pozerať tú kovovú vložku čo máš na páse a ked je rovnaká tak môžeš použiť zámok s iného vozu.K tomu samovolnému vypínaniu.Niekedy stačí podla druhej vložky zapilovať pilníkom trochu rozmer a tá západka už zaskočí .Je to nepresnostou výroby.Tým pripílením nič nepokazíš.Samozrejme pripilovať len málinko a nie cm.Ak sa pás nenavíja úplne ,tak sa dá ten samonavíjací mechanizmus rozobrať a viac natočiť ten ocelový pás (pružina).ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

otvory

Příspěvek od Serpico »

....molosh to nebyly otvory na střeše ale nětěsnící gumy - karoserie zadní boční okna - stačilo trochu silikonu pod gumu na kasli...

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“