Servo - je to potrebne, prip. da sa domontovat?

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Pěkných Matizu i se servem je fura.. Já v Matizovi servo mám a pohodička, parkování labůžo :) Proto jsem si taky koupil ještě Forda, co servo nemá :lol:
Reklama
 

Laci
Příspěvky: 21
Registrován: čtv pro 07, 2006 10:44
Bydliště: Spijkenisse (NL)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laci »

Robert píše:Pěkných Matizu i se servem je fura.. Já v Matizovi servo mám a pohodička, parkování labůžo :) Proto jsem si taky koupil ještě Forda, co servo nemá :lol:
So servom ano, ale pre nas je dolezita klima - a kombinaciu klima-servo som nevidel casto. a naviac ide o litrovy 4 valec :) poobede to ideme skusit - uvidime, ci to bude chybat. Inac viem se servo je dobra vec - mam dost najazdeneho s Citroen Piccasso
Uživatelský avatar
xpet
Příspěvky: 134
Registrován: úte čer 20, 2006 09:36
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od xpet »

Já jsem v matizkovi posilovač neměla a vůbec mi to nevadilo.
Chevrolet Aveo, 5D HB, r.v. 2006 1,2 8V
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Laci píše:
Robert píše:Pěkných Matizu i se servem je fura.. Já v Matizovi servo mám a pohodička, parkování labůžo :) Proto jsem si taky koupil ještě Forda, co servo nemá :lol:
So servom ano, ale pre nas je dolezita klima - a kombinaciu klima-servo som nevidel casto. a naviac ide o litrovy 4 valec :) poobede to ideme skusit - uvidime, ci to bude chybat. Inac viem se servo je dobra vec - mam dost najazdeneho s Citroen Piccasso
Kristova noho :shock: Ještě klimu? No to už to auto nepojede vůbec... :roll: :D
dattel007
Příspěvky: 18
Registrován: čtv pro 07, 2006 13:52

Příspěvek od dattel007 »

zabijec píše:
dattel007 píše:
zabijec píše:Ja mam bez serva a ani manželka si nestěžuje, jen to chce mít pneu nafouknuté o dvě desetinky víc.
a nedělá manželka na jatkách?? :lol: :lol: :lol:
Ne to fakt ne :D , momentálně na mateřské jinak zapisovatelka u soudu a cca 60kg, stačí?

Teď mi přišlo na mysl, že má Matiz vzadu docela krátký bezp. pás. Připnout jím autosedačku na mimino je docela boj který manželka prohrává. Dopředu to naštěstí jde s trošku položeným opěradlem.
To byla sranda, ne? :lol:
Jinak manželka taky bojuje s dětskou sedačkou, ale já mám malý fígl :idea: . Nahni opěradlo sedačky k opěráku, dej pás a pak celou sedačku narovnej a je to v poho... Jinak máme Chicco synthesis...
Laci
Příspěvky: 21
Registrován: čtv pro 07, 2006 10:44
Bydliště: Spijkenisse (NL)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laci »

Robert píše:Kristova noho :shock: Ještě klimu? No to už to auto nepojede vůbec... :roll: :D
klima je dobra v lete v zapchach - vtedy vobec nevadi ze to "nepojede vůbec" - a este raz - je to 1000-ka, 47 kW :)
dattel007
Příspěvky: 18
Registrován: čtv pro 07, 2006 13:52

Příspěvek od dattel007 »

Laci píše:
Robert píše:Kristova noho :shock: Ještě klimu? No to už to auto nepojede vůbec... :roll: :D
klima je dobra v lete v zapchach - vtedy vobec nevadi ze to "nepojede vůbec" - a este raz - je to 1000-ka, 47 kW :)
neboj se a kupuj... za ty love dost dobrý. Já svýho kupoval za 85 tis. czechokreditů! A to je faceliftovanej....
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

dattel007 píše:
zabijec píše:
dattel007 píše: a nedělá manželka na jatkách?? :lol: :lol: :lol:
Ne to fakt ne :D , momentálně na mateřské jinak zapisovatelka u soudu a cca 60kg, stačí?

Teď mi přišlo na mysl, že má Matiz vzadu docela krátký bezp. pás. Připnout jím autosedačku na mimino je docela boj který manželka prohrává. Dopředu to naštěstí jde s trošku položeným opěradlem.
To byla sranda, ne? :lol:
Jinak manželka taky bojuje s dětskou sedačkou, ale já mám malý fígl :idea: . Nahni opěradlo sedačky k opěráku, dej pás a pak celou sedačku narovnej a je to v poho... Jinak máme Chicco synthesis...
Dik za tip, vyzkousim a sedacku mame nejakou no name z Tesca
Už bez Matesa
Laci
Příspěvky: 21
Registrován: čtv pro 07, 2006 10:44
Bydliště: Spijkenisse (NL)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laci »

Tak auto je vyskusane, je "ako nove" :D a ani servo nejak vyrazne nechyba...buduci tyzden to ideme kupovat :)...len dufam, ze nikto nam to nevyfukne...
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

Litroveho berte urcite...takych je tu u nas malo..na fore mame tusim iba dvoch zatial :) Tak dufam ze sa potom pripojite
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Do ČR bylo prý oficiálně dovezeno nových 51 ks Matiz 1.0, kolik do SR nevím. Další litrovky se tahají z Německa. Na fóru vím o třech - Jakub, J.Bad a já.
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Litr

Příspěvek od J.Bad »

Vojta píše:Do ČR bylo prý oficiálně dovezeno nových 51 ks Matiz 1.0, kolik do SR nevím. Další litrovky se tahají z Německa. Na fóru vím o třech - Jakub, J.Bad a já.
Ahoj Vojto,já se bohužel nemůžu počítat mezi ty co mají auto koupené v ČR.I ten můj Mazel je dotáhlej ze SRN a jak zjišťuji postupným sledováním a údržbou tak byl pravděpodobně bouranej na pravej přední blatník,ale nic vážného jen výměna blatníku a nárazníku,ale to víš už to auto nikdo nespasuje tak jak byl z výroby.No ale není to opravdu nic vážného a normálně se s tím dá jezdit.Auto jsem samozřejmě kupoval s tím že nikdy nebylo bourané,ale hádat se dodatečně s bazarem....to je běh na dlouhou trať při dnešních soudních řízeních.
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
radovan
Příspěvky: 44
Registrován: čtv zář 02, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od radovan »

PAMA píše:No ja mam servo a Matiza bez serva by som uz ani nechcel.Mame Matiza aj bez serva takze viem aky je tam rozdiel.Ale da sa zviknut aj na Matiza bez serva.Jo to jednoducho luxus.

No a neviem ci namontujes servo do matiza ktory ma Klimu.Podla mna tam bude strasne malo placu teda aspon u Matiza 1.A nebudes mat asi volnu drasku na remenici.
To ja jsem driv mel zase Matize bez serva a ted se servem a neprislo mi, ze by to byl takovy rozdil. Auto je lehke, takze parkovani nikdy nebyl problem.

Klima i servo se tam vejde - ja to tak mam (Matiz I.), ale je vyuzito kazde mistecko pod kapotou.
Stříbrný sršáň r.2000 - ABS, klima, servo, AL kola
a Zelená moucha cabrio na náhradní díly r.2000 po zkrácení o cca 0.5 m způsobeném autobusem.
Laci
Příspěvky: 21
Registrován: čtv pro 07, 2006 10:44
Bydliště: Spijkenisse (NL)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laci »

Tak uz ho mame doma :) Matiz SE 1.0, klima, el. okna, rok 2003, 16000 km, kupene na SK, po prvom majitelovi, servisovane...dal som par fotiek do galerie
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Tak blahoželám a zároven želam vela stastných kilometrov. (ja som na nom najazdil 120 tis za 5 rokov) Je to super autícko. A ešte jedna vec v SE nemáš elektr. spolujazd. zrkadlo? Asi tam naozaj dávali čo mali. :lol:
Škoda Roomster TSI
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“