Servo - je to potrebne, prip. da sa domontovat?

Moderátor: Blue Lanos

Laci
Příspěvky: 21
Registrován: čtv pro 07, 2006 10:44
Bydliště: Spijkenisse (NL)
Kontaktovat uživatele:

Servo - je to potrebne, prip. da sa domontovat?

Příspěvek od Laci »

Uvazujeme o kupe Matizu 1000 SE, klima, rok 2003, 16 000 km za 150 000 SK. Auto je ale bez serva, je to "nutne" pre to auto prip. da sa domontovat (napr z buraneho auta)??? Ja som v pohode "ukrutil" aj Pragu V3S, ale s tym autom by vacsinou jazdila priatelke - a s Feliciou 1,3 bez serva mala problemy...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Prestavba se nevyplati...nebude to tak moc levny a pokud to bude delat servis, tak uz vubec.. Radsi uz koupit se servem
Laci
Příspěvky: 21
Registrován: čtv pro 07, 2006 10:44
Bydliště: Spijkenisse (NL)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laci »

no, prave nie je vela ponuk s klimou aj so servom...to servo vela pomoze?? - seom cital nejaku recenziu, a tam pisali, se ani nie - ale to bolo na 800-ku. Zajtra budem mat moznost vyskusat, potom uvidim - len by som to rad vedel dopredu
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

....řízení u Matize jde lehko a auto má jen 800 kg , takže bych v tom problém neviděl......
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
dattel007
Příspěvky: 18
Registrován: čtv pro 07, 2006 13:52

Re: Servo - je to potrebne, prip. da sa domontovat?

Příspěvek od dattel007 »

Laci píše:Uvazujeme o kupe Matizu 1000 SE, klima, rok 2003, 16 000 km za 150 000 SK. Auto je ale bez serva, je to "nutne" pre to auto prip. da sa domontovat (napr z buraneho auta)??? Ja som v pohode "ukrutil" aj Pragu V3S, ale s tym autom by vacsinou jazdila priatelke - a s Feliciou 1,3 bez serva mala problemy...
Ahoj,

manželce jsem teďka koupil Matesa, sice psali se servem, ale je bez něj. Já jsem zvyklej z Fabule na servo a tak mě řízení bez serva docela vadilo. Ale manželka si zvykla. Není to nejhorší.... Řízení Š120 bylo těžší... :D

Jo a vložení serva tak 30 000,- czechokreditů, musí se prej rozebrat půlka auta. Pokud by to ale někdo udělal z 5, tak milerád přijedu :lol:
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Servo je dobrá vec, ale mal som Matízka I a aj II bez serva a vobec mi nechýbalo, ani pri parkovaní. A už vôbec nie v zime na snehu a ľade. :lol:
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
kapo391
Příspěvky: 25
Registrován: sob kvě 13, 2006 23:59

Příspěvek od kapo391 »

Aspoň si manželky procvičej ručičky
marišan
Příspěvky: 50
Registrován: stř zář 28, 2005 08:53
Bydliště: Spiš

Příspěvek od marišan »

Ja by som to za tu cenu bral a na servo sa vykašľal.
matiz 0,8-strieborná metalíza
kúpený január.2005,13700km,spotreba 1.2007-4.2007 5,6l/100
Uživatelský avatar
PAMA
Příspěvky: 203
Registrován: ned lis 06, 2005 17:23
Bydliště: Trencin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAMA »

No ja mam servo a Matiza bez serva by som uz ani nechcel.Mame Matiza aj bez serva takze viem aky je tam rozdiel.Ale da sa zviknut aj na Matiza bez serva.Jo to jednoducho luxus.

No a neviem ci namontujes servo do matiza ktory ma Klimu.Podla mna tam bude strasne malo placu teda aspon u Matiza 1.A nebudes mat asi volnu drasku na remenici.
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Servo

Příspěvek od J.Bad »

Vítej v klubu,připojím se do téhle diskuze ohledně serva,Já servo v Matízkovi taky mám a hodně jezdím ve městě - dá se říct většina km je najetá ve městě.bydlím v centru Prahy a parkování je fakt šílený - cpu se do míst kam se normální auta nevejdou a nebýt serva - tak nevím jak bych to utáhnul....Před tím jsem měl malýho Italskýho Fiata a ten měl motor vzadu a předek vcelku lehkej - tam to šlo vcelku lehko ukočírovat,ale s motorem na předku a vcelku velkej volant - horko těžko bez serva...
Cena je sice dobrá - na to co má najeto,rok výroby,ale je to pouze na tobě...Jestli jezdíš město - tak jedině servo,ale jestli chceš jezdit na výlety tak ho klidně ožel.Jinak přeji hodně km bez problémů.
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Ja mam bez serva a ani manželka si nestěžuje, jen to chce mít pneu nafouknuté o dvě desetinky víc.
Už bez Matesa
dattel007
Příspěvky: 18
Registrován: čtv pro 07, 2006 13:52

Příspěvek od dattel007 »

zabijec píše:Ja mam bez serva a ani manželka si nestěžuje, jen to chce mít pneu nafouknuté o dvě desetinky víc.
a nedělá manželka na jatkách?? :lol: :lol: :lol:
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

dattel007 píše:
zabijec píše:Ja mam bez serva a ani manželka si nestěžuje, jen to chce mít pneu nafouknuté o dvě desetinky víc.
a nedělá manželka na jatkách?? :lol: :lol: :lol:
Ne to fakt ne :D , momentálně na mateřské jinak zapisovatelka u soudu a cca 60kg, stačí?

Teď mi přišlo na mysl, že má Matiz vzadu docela krátký bezp. pás. Připnout jím autosedačku na mimino je docela boj který manželka prohrává. Dopředu to naštěstí jde s trošku položeným opěradlem.
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

V dnešní době auto bez serva nemá smysl.. kdo jednou okusí servo, už nikdy jinak ;)
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Už jsem měl jednou auto se servem a bylo to dobrý, ale Matiz ho nijak zvlášť nepotřebuje. No a když má kolegáček možnost koupit pěkného matesa bez serva, tak bych nečekal na jiného se servem.
Už bez Matesa
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“