Repro v predných dverach

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
blaho
Příspěvky: 186
Registrován: stř čer 07, 2006 08:23
Bydliště: MA - Sološnica, SKK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blaho »

Tak teda dík,

...mal si to pekné, počúvaj ako drží ten trojuholník pri spätnom, kam si dal ten výškač? Keď dám preč tapacír, tak pôjde aj ten trojuholník lahko, alebo je nastoknutý na nejakom umelohmotnom stĺpiku, ktorý sa môže ulomiť? Ja sa pýtam preto, lebo na firemnom CRVčku takto dávali fólie a tiež tam bol taký stĺpik pri skle, no a keď ho dával dolu, tak ho utrhol a teraz to odpadáva. .. ááá to nechcem. :P

... to vtedy nemalo chybu, pýtam sa ho. A ako tam drží ten stĺpik :?: "To víte, to musíte len silno potáhnút, to je len tak nacvaknuté". "Ja už sem CRVčka robil". Samozrejme mu to nešlo a začal to páčiť zboku a úúž bolo. A že autorizovaný servis. No comment.
Daewoo Espero, 1.5 DOHC, 60 000km, f elektrike, IMM, alarm, klíma, SONY CDX-C5850
Reklama
 

Peter KE
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 01, 2005 20:22
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peter KE »

blaho píše:Jááj, to písal NOXX, I´m sorry. Lebo tiež rozmýšlam nad tými komponentnými.


Dvere som Ja ešte nerozoberal, ale už mám kúpené tie cvočky, keby niektorý nevydržal, aby som ho mohol vymeniť. No s tými 16cm do zadu by som si tiež nebol taký istý, lebo mne tam nevliezli cez kôš dovnútra tieto AR 602 CXT
Obrázek
a nechcel som ich mať takéto vysunuté, tak som dal pôvodné a teraz sú doma. Musím kúpiť nejaké menšie.

No a viem, že ak by sa Ti tam nezmestili hlbkovo, tak sa tam dá pod to vysústružiť taký okrúhly rámček, ktorý dáš okolo otvoru vo dverách a na to repro a upevníš. Aby si zväčšil montážnu hĺbku.
a keby si dal urobit drevene medzikruzie do ktoreho by si vlozil ten reprak? slo by to?
My sme to tak mali urobene a bolo to v pohode
Daewoo RACER 1.5GSi rv. 1993
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

blaho píše:... počúvaj ako drží ten trojuholník pri spätnom...
najprv musi byt dolu tapacir a potom je to len nacvaknute - ale dolu to ide straasne ztuha... jeden som aj zlomil, este ze som mal nahradne... su tam take tri "cvoky"...
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

Chlapi, prezrel som cele espero-forum a nenasiel som ani jednu fotku, kto ako ma umiestnene repraky /13cm/ v prednych dveroch na tapacire alebo dverach aj ked sa tu o tom vela hovorilo, mnohy slubovali foto a nic.
Nemohli by ste sem please niekto hodit fotku ako to tam mate upevnene?Alebo dat sem nejaky lepsi tip-navod????Chcem tam dat 13-ky ale bojim sa ci to tam vojde a neviem ako to tam treba montovať....
Nejaky fundovany odbornik nech mi poradi...

VDAKA
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
ogurek
Příspěvky: 11
Registrován: úte bře 17, 2009 18:48

Příspěvek od ogurek »

no inac rozmyslame asi spolocne ja mam taky isty problem do predu by som rad dal 13 ky a do zadu 16ky ale neviem ako mam demontovat ten plastovy kryt na prednych dverach a ake hlboke repro sa tam zmestia.lebo ak to rozbijem a nevojde sa mi tam to co chcem tak budem riadne v trubke a dozadu som inac videl rozne nadstavby pod repro z dreva a potiahnute kobercekom a prisrubovane cez reprak dlhou srubou otvormi stareho repra...
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

ten plastový kryt sa nedá zlozit, musis dat dole cely tapacir z dveri....
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

dopredu sa pri trosku sikovnosti vojdu cele 16cm repraky, akurat je tam problem s tlacitkom na otvaranie kufra. Tie plasty sa daju odmontovat od tapaciru po zlozeni tapaciru, ale niet dovod robit to. Je tu este torsku obmedzenie na hlbku repra, tusim 64mm by este mali byt uplne v pohode ale uz neviem, meral som to dost davno, a zapamatal som si len ze take ako mam vzadu sa tam vojdu ak dam 2m podlozky. Len kto mi spravi tie podlozky? Ked ja na to nemam cas (citaj som lenivy :lol: ).
ogurek
Příspěvky: 11
Registrován: úte bře 17, 2009 18:48

podlozky

Příspěvek od ogurek »

:D nie si lenivy pocuj jednoducho si vyrob podlozky ak mas doma dajake stare 50 halierniky alebo korunacky alebo 20 halierniky prevrtaj ich a mas hotovu podlozku :D z 20h su vyborne taze za 20 h budes mat podlozku co stoji korunu a 50h :D:D:D:D:D:D
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

hups pardon, 2cm podlozky, 2m by trcali na druhej strane z auta :lol: ,
podloziek pod skrutky mam habadej ale pod repro ziadnu, kruzky za 100kus sa mi ani pri najlepsej voli nezda ako pekna cena, navyse by mi boli nanic, chce to neico co ma viac materialu nez naramky predavane v hifishopoch a pekne vyfrezovat do spravneho tvaru, nie som barbar aby som vrtal do plechu kde ma napadne, len preto lebo neviem vyrobit spravne podlozky. Vzadu je to hracka, ale vpredu babracka.
ogurek
Příspěvky: 11
Registrován: úte bře 17, 2009 18:48

Příspěvek od ogurek »

nho taze uz som nabaleny :D kupil som 17 cm 3 pasmove kenwoody 250W dozadu a do predu 13cm kenwoody 4 pasmove 200W radio kenwood KDC 312AY mp3/wma nho len som zevedavy jak sa sklada tapacir tam su 3 krizove sruby zospodu a jedna z boku asi v strede a dalej co spodok viem pekne odtiahnut ale vrch kolo gombikov dveri a uzamykania hm:( jak sa to dava dole este tam su neake sruby???
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

tam su len plastove cudliky, staci za to poriadne zabrat a ono to povoli, pripadne u tych nasich 12 a viac rocnych autach povoli drziak priamo v tapacire :/, poniektore pasce potom pouziju samorezky do dreva dokonca so zapustnou hlavou a namlatia ich kde ich napadne na obvod tapaciru.
Ozaj a nezabudni pred zlozneim tapaciru dat dolu klucku na otvaranie dveri, ta tiez brani zlozeniu tapaciru. A prichystaj sa na to ze sa zalepis od svinciku ktorym lepili igelit do dveri.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“